התחזית: חזיות

תמיד אפשר לסמוך על דולצ'ה וגבאנה שלא יניחו לך להתרשל לרגע גם בבחירת הלנז'רי. על החזיות שנוכחות מאוד בחודש האופנה – מניו יורק ועד מילאנו

24/09/2012
מורן קדוסי קבלו עדכונים ממורן קדוסי
  • RSS

קחו עכשיו את כל החזיות הישנות שלכן – את המרוטות, המהוהות, המסמורטטות, ואלה שאתן שומרות "רק לבית", אלה שאתן "רק מתעמלות איתן" – ותעיפו אותן לפח. ויפה עונה אחת קודם, כי גם בעונה הבאה, דהיינו אביב-קיץ 2013, החזיות נשארות בפרונט.

מי שחתמו את המגמה סופית (כבכל שנה, אגב) הם דולצ'ה וגבאנה, שהפציעו בשבוע האופנה של מילאנו עם קולקציה קיטשית מסובבת ראשים: הדפסים צבעוניים שעושים כבוד לשורשים הסיציליאניים, אינספור פריטי פסים נחשקים ("הפראדה של 2013") ושמלות משולבות רשת או תחרה – כשחלק מהדגמים שקופים לגמרי וחושפים חזיות בלקון שחורות ותחתוני מקסי גבוהים. שלמות.

הבדים צבעוניים, החזייה שחורה. דולצ'ה וגבאנה (צילום: GettyImages)

תמיד אפשר לסמוך על האיטלקים שלא יניחו לך להתרשל אפילו לרגע בבחירת הלנז'רי, אבל גם בשבועות האופנה בניו יורק ולונדון לא חסכו בעור חשוף. בלונדון, ג'ונתן סאונדרס התאים את חזיות המשולשים חסרות העצם לחליפות המפוספסות-המבריקות.

ג'ונתן סאונדרס. צילום: GettyImages

בניו יורק, ג'ייסון וו - להזכירכן, המעצב שהלביש את מישל אובמה לנשף ההשבעה של בעלה - הפתיע עם לוקים פרובוקטיביים שכללו הרבה עור ותחרה, כשבין היתר נצפו שם חזיות מחוך וחזיות תחרה שצורפו להן רק חצאיות מתנפנפות.

ג'ייסון וו פרובוקטיבי. צילום: GettyImages

ג'ייסון וו פרובוקטיבי קצת פחות. צילום: GettyImages

אפילו ויקטוריה בקהאם המאופקת נתנה לחזיה אחת לנוח בשלווה מתחת למקטורן פתוח, ולשאר החזיות לבצבץ מכתפיות השמלות.

ויקטוריה בקהאם חושפת טפחיים. צילום: GettyImages

מתכננות לאמץ את הלוק של דולצ'ה וגבאנה? לכו על פשוט - חזיות שחורות מבד אטום, חלקות או עם עיטורי תחרה:

סימון פרל (499 שקל, להשיג באפרודיטה). צילום: אבי ולדמן

אפרודיטה (368 שקל). צילום: אבי ולדמן

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה