התוספת שתופסת

תוספות שיער לנשים הפכו בשנים האחרונות למיינסטרים ועכשיו הן מוצעות בורסיות מתקדמות לשימוש ביתי. הדרך לשיער שופע מתחילה כאן

21/02/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

תוספות שיער סופר-פארם צילום: יח"צ

שיער שופע ומלא הוא אחד הסממנים הבולטים למראה בריא ויפה ואחת הדרכים הקלות והמהירות להשיג אותו היא באמצעות תוספות מלאכותיות במראה טבעי שהפכו לאחד הטרנדים הבולטים של עולם הטיפוח בשנים האחרונות.

עד לפני כעשור תוספות השיער היו זמינות בעיקר עבור נשים מתעשיות הבידור והאופנה או נשים עמידות שהשקיעו כסף רב ולא מעט זמן זמן אצל מעצב השיער. השיטה הנפוצה והשכיחה ביותר לשימוש בתוספות היתה (ועודנה) באמצעות הדבקה או הלחמת שיער שעלולה לפגום בסיב השערה ולגרום לדלילות שיער ודורשת טיפול חוזר ויקר במספרה בכל כמה חודשים. לא עוד.

מעכשיו - עשי זאת בעצמך

תוספות שיער סופר-פארם צילום: יח"צ

החידוש הגדול ביותר בתחום הוא תוספות שיער לשימוש ביתי בשיטת "עשי זאת בעצמך" תוך חסכון עצום בזמן וכסף.

לאחרונה הגיעו לסניפים ולאתר הסחר של הסופר-פארם תוספות השיער של חברת HAIRDO USA, מותג בינלאומי הפרוס באלפי נקודות בעולם ועוסק בפתרונות בתחום השיער בעיקר באמצעות פאות ותוספות שיער סינתטי משודרג המיוצר ביפן.

תוספות השיער של המותג הן קלות במיוחד וכמעט אינן מורגשות על הראש (משקלן קל יותר מזה של שיער טבעי), הן חסינות מפני נזקי השמש, מאפשרות עיצוב בחימום של עד 180 מעלות, שומרות על העיצוב גם לאחר שטיפה ואינן דורשות טיפול שוטף אינטנסיבי, כל אלו הובילו אותן לזכות להכרה בינלאומית ממיליוני נשים ברחבי העולם.

קוקו חלק או גוונים לוהטים?

תוספות שיער סופר-פארם צילום: יח"צ

התוספות מגיעות בדגמים שונים וביניהם: תוספת גוונים, אומברה, נפח, אורך, בייביליס מוברש, פוני, קוקו מוברש או קוקו חלק ובמבחר רחב של גוונים. בנוסף מציע המותג פאות רפואיות נוחות, אופנתיות ובריאות הניתנות לעיצוב מחדש ושומרות על המראה גם לאחר שטיפה או חפיפה. את הפאות ניתן לקחת מסניפי סופר פארם נבחרים למדידה בפרטיות בבית הלקוח לניסיון של שבוע ללא כל התחייבות.

סרטוני הדרכה רבים ביוטיוב ממחישים איך בתוך דקות ספורות אפשר לקבל שיער מלא ומעוצב בבית, עבור נשים רבות מדובר בחלום שמתגשם.

האותיות הקטנות

תוספות שיער סופר-פארם צילום: יח"צ

את התוספת / פאה יש לחפוף לאחר שימוש של 6 פעמים עם כף של שמפו ללא מלחים ושטיפה במים קרים עד להסרה מלאה של השמפו. מצבים בהם נשאר שמפו על התוספת/פאה הורסים אותה.

יש לעטוף בעדינות את התוספת/פאה בעזרת מגבת כדי להסיר את המים שעליה. אין לסחוט את התוספת/פאה או לגלגל אותה.

אין להבריש את התוספת/פאה כל עוד התוספת אינה יבשה. הברשה של התוספת/פאה כשהיא רטובה הורסת אותה .יש לתלות אותה לייבוש מלא או לייבש בעזרת מייבש שיער עדין שרמת החום שלו אינו עולה על 180 מעלות

יש להתיר את הקשרים באמצעות האצבעות או מברשת שיער מקצועית לתוספות שיער של החברה, אין להבריש אותן באמצעות מברשת רגילה.

טווח מחירים: תוספות - 280-799 שקל, פאות - 1350 שקל

להשיג בסניפי סופר-פארם ובאתר  https://shop.super-pharm.co.il
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה