התאומות המאומצות של מדונה ברגע של סטייל

האחיות התאומות אסתר וסטלה, אותן אימצה הזמרת מדונה במלאווי, חושפות חוש אופנתי מפותח בתמונה שהעלתה האם הגאה לרשת אבל בזמן שהן מודדות שמלות, אביהן הביולוגי המום מכך שהן לא ישובו אליו

19/04/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

סגנון אופנתי זה משהו שיש או אין וקשה באמת ללמד מישהו איך להתלבש בסטייל. רבים יגידו שאפשר לזהות את הכישרון לתאם בגדים כבר מגיל צעיר ולפי מה שמתחולל בחשבון האינסטגרם של הזמרת מדונה, התאומות שהיא אימצה במלאווי כבר יודעות דבר או שניים על שיק. מה גם שיש להן מנטורית לא רעה. בהנחה שהתעלמתן מהלבוש שלה באירועים האחרונים, שלא ממש שידרו קלאס או טעם טוב במיוחד.

אז הנה התיקון, בדמותן של האחיות אסתר וסטלה, בנות ה-4, שמדדו כל מיני שמלות וחבשו פאות משעשעות בפני המצלמה. התוצאה היא התמונה היפה בכיכובן, הפכה ויראלית בכל העולם, לאחר שהגולשים לא עמדו בפני המתיקות הכפולה. בכל זאת, לא בכל יום אנחנו נחשפות לתמונות אישיות מחייה של מדונה וכעת, לאחר שיחסיה עם בנה רוקו עלו על שרטון, היא מתמקדת בענייני בנות.

תאומות של מדונה

אולי יעניין אתכן לקרוא:

 הבן של מדונה רוצה את אבא

תמונות של מדונה בתחילת דרכה נחשפו

התצלום קיבל נופך אמנותי וקריפי משהו, עם ראשי הבובות והתמונה של גוף אישה עירום מאחור ואני בעיקר אהבתי את צבעי השמלות האופטימיות. אבל עם כל הכבוד ליום הכיף שהעבירו הבנות בארון הבגדים, קשה לשכוח מהדיווחים הנסערים של האב הביולוגי ש"נדהם" שבנותיו לא חוזרות הביתה. בעבר התייחסתי לפרשה, בה האב, אדם מיוול, האמין שמדונה תדאג לתאומות באופן זמני ותספק להן השכלה ותנאים טובים עד שישובו לביתן במלאווי.

מדונה תאומות

גם אצל אנג'לינה ג'ולי פורסמו דיווחים מעבר לים, על כך שהיא למעשה, לא אימצה את מדוקס באופן רשמי וכי היא זייפה את מסמכי האימוץ. עושה רושם שכוכבות הוליווד קצת מזלזלות בתהליכי הבירוקרטיה ומתייחסות לאימוץ ילדים בקלות יתר. בשני המקרים האבות לא ממש ידעו בפני מה הם עומדים ונראה כי שניהם ציפו למשהו אחד ונקלעו למצב אחר. נותר לקוות שמישהו עוקב ובודק אם הילדים הללו לא נתלשו ממדינתם באופן לא חוקי או לא כשר. אמנם הם זוכים לתנאים שרובנו יכולים לחלום עליהם אבל זה לא הופך את הסלבריטאיות הללו להכל יכולות.

מדונה והתאומות

 והנה הכוכבת עם התאומות:

מדונה ותאומות

 צילום: אינסטגרם של מדונה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה