השראה בשחור לבן

אלגנטי, מתוחכם ועל זמני עיצוב בשחור לבן הוא הדרך הבטוחה להשיג עיצוב פנים מלא בשיק חסר מאמץ. כמה רעיונות מעוררי השראה לחדרי אמבט בשחור לבן

18/09/2016
לירון אוחנה קבלו עדכונים מלירון
  • RSS

עיצוב הבית הוא עסק מסוכן. אנחנו עושים היום בחירה שצריכה לשרת אותנו שנים רבות. מה שנראה יפה בחנות יכול להפוך להרבה פחות יפה אצלנו בבית, וגם מה שאנחנו אוהבים היום, נחשב ליפה ואופנתי, יכול להפוך למיושן ולהימאס אחרי זמן קצר.

אז מה עושים? אם אין לכם את ה'בטן' לקחת סיכונים עיצוביים, עיצוב בשחור – לבן הוא בחירה מצויינת. ממש כמו שמלה שחורה קטנה או ג'ינס טוב: שילוב הצבעים הזה הוא קלאסיקה שלעולם לא יוצאת מהאופנה. לחדר אמבטיה הוא מתאים במיוחד ונותן אופי ואווירה. הנה כמה רעיונות לעיצוב אמבט בשחור לבן – משלב החיפוי לשלב העיצוב והאקססוריז:

 

בחיפוי:

שילובי שחור – לבן יכולים להשתלב כבר בשלב החיפוי של חדרי האמבט. חיפויי קיר בעלי מראה שיש או אבן טבעית בצבעי פנינה עם עורקים אפורים – שחורים הן דרך נפלאה לייצר אלגנטיות יוקרתית. ואם לא בקירות אז אפשר גם ברצפות: ללכת על ריצוף המשלב שחור ולבן ויוצר פאטרן שכולו שיק.

קוסנטינו : חדר רחצה בעל משטחי דקטון Aura book match

 

ריצוף בשחור לבן (צילום: shutterstock)

 

בעיצוב:

משחק יצירתי של כהה ובהיר עובד במיטבו כאשר הוא מפתיע. אל תסתפקו בקיר כהה וכלים סניטריים לבנים, נסו לחשוב על אלמנטים עיצוביים נוספים שידגישו את המשחקיות שבין כהה לבהיר: ברזים דקורטיבים המשלבים שחור- לבן, כלים סניטריים בצורניות מפתיעה, או כאלו המשלבים צבעוניות שחור ולבן בעצמם.

כיור אבן עם ברז משולב בגימור ניקל, כולל סוללה אינטגרלית מסדרת HYBRID (צילום: יח”צ פלסאון)

 

כיור MODY דגם WING: בצורניות אורגנית מפתיעה

 

אמבטיה פרי סטנדינג של חברת "MODY": משלבת בין שחור ללבן בדרך מקורית

 

ברזי Paini מסדרת Morgana: שילוב מקורי בין זכוכית לבנה לגימור ניקל כסוף (צילום: יח"צ פלסאון)

 

באקססוריז:

אם אתם לא משפצים מחדש את חדר האמבטיה אלא ניגשים לעצב חדר אמבטיה קיים בו קירות וכלים סניטריים לבנים הם עובדה מוגמרת, הפתרון הוא לשלב אקססוריז בשחור – לבן: סל כביסה, וילון אמבטיה, פח, או כוס למברשת שיניים, קישוטים ותמונות. אם חדר האמבט לבן כולו, הגבילו את עצמכם לאקססוריז שחורים או כאלו המשלבים שחור – לבן.

 

34819664_018_b
וילון אמבט בשחור לבן של Urban Outtfiters

 

FotorCreated
סל כביסה בשחור לבן של Urban Outtfiters

il_570xN.943228392_7bmv
תמונה שחור לבן לחדר האמבט, מאתר Etsy

 

36105674_018_b
וילון אמבטיה בשחור לבן של Urban Outtfiters
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה