האסטרולוגיה של תשע"ג - מפגש מיוחד

סלונה מזמינה אתכם למפגש מרתק עם המרצה והאסטרולוג שנטם זוהר: מה הכוחות הפועלים שיקבעו איזו שנה תהיה לנו? כיצד זה ישפיע על חיינו? מה נוכל ללמוד ממפת הכוכבים?

13/09/2012
אפרת מיכאלי קבלו עדכונים מאפרת
  • RSS
» שנטם זוהר

המפה האסטרולוגית  של שנת תשע"ג מציגה קשר ייחודי בין חדשנות, עוצמה ונשיות. זו שנה שפותחת בפנינו הנשים אפשרויות רבות אך גם מציבה קונפליקטים ודילמות. שנטם זוהר יסביר כיצד נהפוך את האתגרים להזדמנויות, אילו אפשרויות נפתחות בעבורנו וכיצד לא נפספס אותן.

אנחנו מזמינים אתכן להרצאה ייחודית ומרתקת על השנה החדשה, הרצאה המשלבת קריאה בכוכבים ושתי רגליים על הקרקע, הרצאה שבה ינתח שנטם זוהר את מפת הלידה של תשע"ג – שנת האינטואיציה.

שנטם זוהר (43) הוא יועץ ויוצר רב תחומי, סופר, זמר, אסטרולוג ומרכז התכנית ללימודי תרפייה מבוססת מיינדפולנס באוניברסיטת בר אילן. בעבר, חי שנטם כיוגי בהרי ההימלאיה, ניהל קרקס נודד והיה אלוף הארץ ב Debating. נשוי לניצן ואב לאגם.

פרטי המפגש וההרשמה בסוף הכתבה.

במפגש יתעמק שנטם במפה האסטרולוגית של תשע"ג במטרה לעודד נשים ואנשים לראות בקונפליקטים אפשרויות בלתי מוגבלות. הוא יציג את שלושת הכוחות המרכזיים במפת השנה: חדשנות, נשיות ועוצמה ואת הקשר ביניהם וכיצד הם יכולים לעבוד ביחד. ההרצאה בנויה מסיפורים וסרטונים ובסוף יישאר זמן לשאלות הקהל. ההרצאה היא חד-פעמית במיוחד לקוראות סלונה.

שנטם זוהר נותן לנו טעימה קטנה ומאלפת מהשנה החדשה:

שנטם זוהר:

"במפת המולד של השנה החדשה מצטיירת מערכת יחסים מאד דינמית בין הכוכבים פלוטו, אורנוס והירח. הירח מסמל את האמא, הבית והרגשות. פלוטו מסמל כח, עוצמה ומיניות שהם מתחת לפני השטח. ואורנוס הוא המעורר, החדשן, החופשי, הפתאומי והאינטליגנטי. מערכת היחסים בין שלושת הכוכבים תייצר משהו עמוק, חזק ודינמי שיקרא, במיוחד לנשים, להביא לידי ביטוי את האינטואיציה והרגשות שלהן במקום העבודה ובחיים בכלל.

"הדינמיקה הזאת יכולה להוביל מצד אחד לעצבנות, לפחדים ולחרדות, או מצד שני למעשים משני עולם. אני מדמיין את הכוח האמיתי של הירח יוצא אל פני השטח ומחולל שינויים עצומים בתודעה ובמציאות האנושית על פני כדור הארץ.

"זו יכולה להיות שנה קשה מאד או קלה מאד – זה תלוי בכן: לכן התשובה לשאלה מה יהיה קל ומה קשה, תלויה באופן שבו כל אישה תפגוש את מכלול ההזדמנויות שנקרות בדרכה. ספציפית אני יכול לדמיין, לדוגמא, קונפליקטים בין רגשות אימהיים לבין הזדמנויות להתעצם בעולם, ואת אופן ההתמודדות עם הקונפליקטים האלה. בפחד או באומץ? בויתור או בתבונה? ההתמודדויות הללו יעמדו במרכז שנת תשע"ג".

סלונה מזמינה אתכן להרצאת "שנת האינטואיציה. ההורוסקופ של תשע"ג" שנטם זוהר.

למה? כי כולנו רוצים לדעת איך לעשות את השנה הזאת לשנה שלנו.

מתי ואיפה? ההרצאה תתקיים ביום שישי ה-28.9 , 12:00-10:00, ב"פיצ'ר", המנופים 9, הרצליה פיתוח.

מחיר: 110 שקלים

10 הנרשמות הראשונות יקבלו מפה אסטרולוגית אישית.

לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 077-6214623, להשאיר הודעה ונחזור אליכן בהקדם.

קראתי את תקנון סלונה ואני מאשר/ת את תנאי ההשתתפות

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה