השמלות היקרות של ביונסה ובתה

קווין בי ובלו אייבי הפגיזו מראה תואם ויקר להחריד והכל לכבוד פרמיירה חגיגית של "היפה והחיה". אתן לכן לנחש כמה עלתה השמלה הירוקה של ביונסה מגוצ'י

08/03/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

כשאני הולכת לסרט אני שולפת ג'ינס וחולצה. מקסימום אשקיע בשמלה נחמדה אבל כאשר ביונסה מבליחה בפרמיירה החגיגית של "היפה והחיה" בהוליווד, תסמכו עליה שהיא  תדע לדפוק הופעה. קווין בי הופיעה לסרט בשמלת פאר ירוקה של גוצ'י. בעולם פורסם שהשמלה שלה עלתה 26 אלף דולר. היא הגיעה עם בתה בלו אייבי, שהתלבשה באאוטפיט לא זול בעצמה' 2600 דולר אך כמובן, ביחס לשמלה של ביונסה, היא הייתה בגדר מציאה.

ביונסה בת ה-35, ובלו אייבי בת ה-5, עוררו סערה רבה ברשת כי בכל זאת, לא בכל יום אנחנו זוכות לראות את ביונסה ההריונית מבלה עם בתה ובעלה, ג'יי זי בקולנוע. השמלה של הבת, אגב, קיימת גם בגרסת נשים בוגרות ונחמד לראות שהסטייל במשפחה הזו מתחיל שם כבר בגיל קטן. מצד שני, כשיש כל כך הרבה כסף, קל מאוד להתפרע וזה לא קשה מדי לבחור בגדים.

היו כמה נשמות טובות שיצאו נגד הרעיון שילדה קטנה לבושה בשמלה יקרה אבל ככה זה כשאת הבת של אחת הנשים העשירות והמשפיעות בעולם. אני באמת לא מצפה לקבל ממנה שיעור על צניעות. בכל זאת, היא היורשת של אימפריה כלכלית ענקית. מה שבטוח, קרמיט מאוהב בלוק הירוק הזה.

ביונסה ובתה בירוק

 

ביונסה בירוק בפרמיירה

 

ביונסה ובלו אייבי

 

ביונסה ובלו אייבי הקטנה

 

ביונסה וג'יי זי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה