הרשת גועשת סביב הקעקוע של אמה ווטסון

השחקנית הבריטית נראתה אדג'ית ושונה מהרגיל אבל במקום להתייחס לשמלה או לתספורת החדשה, גולשים לא הפסיקו להתבדח על הקעקוע

05/03/2018
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

טקס פרסי האוסקר 2018 היה אירוע נוצץ כמצופה ובין הכוכבות שפקדו את השטיח האדום בלטה כוכבת "הארי פוטר, הפמיניסטית הפעילה, אמה ווטסון. היא הפציעה במראה אדג'י ותספורת חדשה אבל מה שסחף את טוויטר היה הקעקוע המפתיע שהופיע בחלק הפנימי של זרועה. ווטסון בחרה את צמד המילים times up שבא להעביר את המסר שהימים בהם גברים כמו הארווי ויינשטיין השליטו טרור ופחד בקרב נשים, הסתיימו. אמירה נפלאה והכל רק חבל שווטסון שכחה את הגרש לפני האות s במילה time's.

גולשים רבים העלו ציוצים רבים בטוויטר וצחקו על הפדיחה של בוגרת אוניברסיטת בראון היוקרתית, ווטסון, 27, המזוהה עם התנועה לשוויון מגדרי #HeForShe. "היא מתאמצת כל כך הרבה כדי להיות פמיניסטית עד שהיא שכחה לעשות הגהה", כתב גולש אחד. "חשבתי שהיא הרבה יותר טובה מזה", הגיב מישהו אחר והייתה מגיבה אחת שכתבה איך ווטסון ירדה מ-10 ל-4 בדירוג האישי שלה. לא ברור מה גרם לווטסון ללכת עם הטעות הזאת על זרועה אבל אף אחד לא ממש חשב שזה מדליק או שיקי במיוחד.

אמנם רבים החמיאו לווטסון על הופעתה היפה (לדעת רבים הפוני פחות הולם אותה) אבל טעות ההגהה הטריפה אותם כל כך עד שהם התייחסו רק לטעות הבולטת בעורה. נראה כי אנשים לקחו קצת קשה את הטעות וברור שווטסון יודעת אנגלית ואינה בורה. אבל כידוע, גולשים רבים באינטרנט חסרי חמלה וחיים בשביל להתבדח על חשבון אחרים. היום זאת ווטסון ומחר כבר ימצאו קורבן אחר.

אמה ווטסון צילום  Dia Dipasupil/Getty Images

אמה ווטסון צילום: Dia Dipasupil/Getty Images

אמה ווטסון אוסקר Dia Dipasupil/Getty Images

הנה חלק מהציוצים:

טוויטר אמה ווטסון

אמה ווטסון ציוץ

ציוץ אמה ווטסון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה