הרשימה השחורה

מתוחכם, דרמטי ויוקרתי - המטבח השחור ממשיך להיות טרנד רותח בעיצוב הבית. קבלו את ההמלצות שלנו לעיצוב נכון בצבע הנצחי

30/03/2017
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

מטבח זכוכית בשילוב שחור, מוקהונגיעות של אלומיניום: חיבור מתוחכם, מפתיע ומלא שיק (עיצוב: מטבחי זיו)

לצבע השחור יש מקום של כבוד בפלטת הצבעים של עולם העיצוב. הוא על זמני, ומביא עימו ערך מוסף של שיק וסטייל, דרמטי ועם זאת מאופק ואלגנטי ולמרות מה שחושבים עליו אינו מקטין את החלל ואף פרקטי ונוח לתחזוקה גם במטבחים פעילים במיוחד. בשנים האחרונות הפך מטבח שחור לטרנד לוהט ולסמל לעיצוב עדכני וייחודי. אספנו עבורכם כמה דגשים שמומלץ לזכור רגע לפני שאתם ניגשים לעיצוב בגווני שחור.

להינעל על סגנון

מודרניסטי, תעשייתי- אורבני, בסגנון בראסרי צרפתי, או אפילו בנגיעה כפרית ייחודית - הצבע השחור יראה נהדר בכל סגנון. בחרו את הסגנון שלכם ודבקו בו לאורך הדרך כדי ליצור עיצוב אחיד ומגובש. גווני השחור בולטים ומותירים רושם רב ולכן כדאי להשקיע ולדייק במראה הכולל.

מטבח ננו טכנולוגיה שחור למראה תעשייתי ואימפורניר אגוז אמריקאי לנגיעה של חום (עיצוב: מטבחי זיו)

לתת קונטרה

השחור עוצמתי ומלא נוכחות זקוק לעזר כנגדו כדי ליצור עיצוב הרמוני ומאוזן. בשלב התכנון המוקדם כדי לבחור איזה גוון וחומר משדכים לו שיעצים ויבליט את יופיו. הלבן - למראה מודרניסטי ונקי, אפור על גווניו למראה מתוחכם, טקסטורת עץ למראה חם וכד'. לצמד הגוונים המרכזיים יהיה נכון לשדך גוון נוסף שיופיע בנגיעות ויוסיף עניין לחלוקת הצבע בחלל.

המטבח השחור נראה במיטבו בחלל מואר היטב, עדיף מקור אור טבעי (עיצוב: מטבחי זיו)

 

להשקיע בתאורה

השחור יראה במיטבו בחלל מואר היטב ולכן כשנגשים לעיצוב מטבח בשחור, מומלץ לתת דגש על תאורה מקצועית ומוקפדת שמכסה את כל שטחי המטבח. האפשרות האידיאלית היא כמובן מקור אור טבעי כמו חלון גדול ששוטף את החלל באור רך ומחמיא מאד לגווני השחור.

השחור יראה במיטבו בחלל מואר היטב (צילום: Shutterstock)

 

לשחק עם טקסטורות

איך נמקסם את איכויותיו של השחור ונמנע ממראה שטוח ודל? המפתח לכך הוא שימוש ושילוב של טקסטורות ומרקמים שיוצרים מראה עשיר חי ויוקרתי. שילוב של חזיתות מבריקות לצד כאלו בגימור מט גם הן יתרמו כאן.

 

שילוב של חזיתות מטבח שחורות עם דלפק חום עץ מלא: מוסיף מגע של חמימות (צילום: Shutterstock)

 

לא לוותר על סטיילינג

הטאץ' האישי של האיבזור יתן לעיצוב את המראה השלם והאישי שמתאים במיוחד עבורכם. אף אחד לא רוצה לחיות בתוך פרסומת או קטלוג והנגיעה האישית שלכם בדמות חפצי נוי, כלים יחודיים, וצמחיה תתן למטבח השחור שלכם טעם משלו ודגשים מאירים של צבע.

 

לבחור את השחור הנכון

כשצוללים אל עולם השחור מגלים שלצבע האהוב פנים רבות וגוונים ודקויות אינספור. בעבודה עם מספר גווני שחור צריך לראות כל הזמן את התמונה השלמה, להתאים אותם זה לזה ולוודא שהם שייכים לאותה משפחה.

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה