הקרם דה לה קרם: קייט מידלטון

בזמן שאנחנו כאן מתעסקים בהמלצת המשטרה להעמיד לדין את שרה נתניהו, בגין קבלת דבר במרמה לכאורה, בלונדון התקשורת מתמקדת בכובע הדרמטי של קייט מידלטון אשר נראתה נפלא בגוון בז' מכף רגל ועד ראש. לראות, לקנא ולחזור לקטר

31/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מה אגיד לכן חברות, לונדון מחכה לי. למעשה, לונדון מחכה לכולנו. רק תראו איך האירועים יכולים להיראות ולהצטלם בבירת התה. אז נכון, כשאת הדוכסית מקיימברידג', קוראים לך קייט מידלטון והתמזל מזלך להינשא למלך הבא של בריטניה, אז סביר להניח שחייך יראו כאילו נלקחו מתוך ממסיבת התה של "אליס בארץ הפלאות". אבל אין זה אומר שבחורה כמוני לא יכולה לחלום על היום שגם אצלנו אירועים יראו ככה.

קייט מידלטון יום הולדת מלכה

בזמן שאנחנו בישראל מתעסקות בהמלצת המשטרה להעמיד לדין את שרה נתניהו, בגין קבלת דבר במרמה לכאורה, נותר רק לקנא בבריטיות שזוכות להתבונן בחייהם השלווים של הזוג המלכותי והנוצץ הזה. הפעם מידלטון כיכבה במסיבת הגן של מלכת אליזבת השנייה בארמון באקינגהם ושוב היא גרמה לאומה הבריטית לחוש גאוות סטייל. לפעמים לא נותר אלא לצחוק באיך צמד שנראה כה מנותק משאר העולם מצליח להתחבר אליו מכל אדם אחר כנראה.

קייט מידלטון בקרם

מידלטון הצליחה לרתק אזרחים מכל העולם בזכות היכולת להישאר מאופקת, שלווה ולבושה כמו שנסיכה צריכה להיראות. כבר מזמן כל אירוע עם האישה בעלת השיער המטופח בעולם, הוא חגיגת אופנה אלגנטית ולכן זה נחמד לראות איך פה ושם היא מצליחה "להתפרע" ולהוסיף קצת דרמה תיאטרלית עם הכובעים שהיא בוחרת בקפידה. אלה הכובעים שאנחנו כאן יכולות רק להניח על ראשינו בפורים, במקרה הטוב.

קייט מידלטון והמלכה

כפי שאתן רואות, מידלטון האצילית היא הקרם דה ה קרם: הופעה מושלמת מכף רגל ועד ראש  בגוון הבז' כאשר הג'קט הנפלא עוצב על ידי אלכסנדר מקווין. היא נראית כמו עוגת גבינה מהלכת לשבועות. אם לרגע תהיתן מאיפה הלבוש מוכר לכן, אז היא מיחזרה את הלוק מהטבילה של ג'ורג'. באמת לא ברור למה עליה למחזר הופעות, כאשר ישנם כל כך הרבה בגדים בעולם העומדים לרשותה, אבל לפחות היא יוצאת צנועה וכזו שלא מוטרדת מ"מה יחשבו" ו"מה יגידו".

הרבה פעמים אומרים ש"קרם ולבן זה לא יפה על נשים בהירות כי הצבעים האלה מחווירים אותן" אבל הנה, המראה של מידלטון ביום הולדתה של המלכה, הוא שיא הניקיון, הקלאסה והטוהר.

מתברר שהיא לבשה את אותו דבר בטבילה של ג'ורג':

מידלטון, הנסיך וג'ורג'

החיתוך המיוחד של הג'קט, עם המלמלה מקדימה, שידרג את כל ההופעה והעניק לה חזות עדינה ונשית כל כך. אפילו מי שלא אוהבת את סגנונה תתקשה להגיד שהיא נראית מקסימה פה. כמו מלכה.

קייט מידלטון מאחור

אני מודה, הייתי בהתחלה סקפטית לגבי הכוח שלה לרתק אנשים ולטפח עדר מעריצים. כאשר מידלטון רק נבחרה כמעט נרדמתי מול פניה מרוב שיעמום. היא לא הייתה יפה במיוחד בעיני, היא לא הייתה דיאנה עבורי ולא מצאתי בה שום דבר מסעיר, מרתק או מעניין. היא נראתה לי כמו עוד בחורה עם המון מזל בחיים שתלמד עם הזמן לחייך לאומה וללחוץ ידיים באדיבות. היא לא עוררה בי השראה. גם היום, אני לא מעריצה אותה אבל אני בהחלט יכולה להחמיא לסטייל האופנתי שפיתחה וליכולת שלה להיות ממלכתית ונעימה כמצופה.

הלוואי והייתה לנו בישראל מסורת תרבותית של סטייל ואופנה כמו לבריטים. הלוואי ויכולנו ללגום תה בגינה ולא לחשוב על כלום חוץ מעל נעלי העקבים שלנו. הלוואי ויכולנו להשאיר את הצרות מאחור ולהיות מוזמנות לאירועים באמת מרשימים. היכן שלא שמעו על נעלי קרוקס. עד אז, אמשיך להתמוגג במידלטון ואנסה להזכיר לעצמי שהכל יכול לקרות אז עלי לשמור על אופטימיות. רק איך משיגים את הג'קט הזה עכשיו?

קייט מידלטון במסיבת המלכה

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך