הקמפיין החדש של בר רפאלי

מאחורי הקלעים בצילומי הקמפיין החדש והשנוי במחלוקת של בר רפאלי וג'רמי מיקס

07/09/2017
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • בדואר
  • RSS

קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (16)

הסערה (הקטנה יש לציין), שהתעוררה בעקבות ליהוקו של האסיר המשוחרר, ג'רמי מיקס, לככב לצידה של בר רפאלי בקמפיין החדש של קרולינה למקה, לא מנעה מהנוגעים בדבר לשדר עסקים כרגיל ולקיים את הצילומים במועדם כמתוכנן.

אתמול (רביעי), בסט צילומים שעוצב בצבעי לבן ושחור והדגיש את עיניהם הכחולות של השניים (כך על פי ההודעה לעיתונות), הצטלמו בר וג'רמי לקמפיין משקפי הראיה של המותג.

אורן בר גיל, סמנכ”ל השיווק של קרולינה למקה הסביר שמיקס נבחר בזכות "האישיות המעניינת והמרתקת שלו" (וביננו, כנראה גם בזכות העיניים הכחולות והמראה הנאה).

אותה אישיות הובילה אותו לצבור עבר פלילי עשיר עם מספר אישומים על מעשי שוד, תקיפה והחזקת נשק ללא רישיון, בגינם ישב מספר שנים בכלא. כל אלו לא הפריעו למעצבים ומותגים מסביב לעולם להתרשם מהיופי שלו וללהק אותו מיד עם שחרורו בשנת 2016 לתצוגות וקמפיינים שהפכו אותו לאחד הדוגמנים המפורסמים והמבוקשים היום. ההצלחה (או אולי אותה אישיות מעניינת), גרמה לו לאחרונה גם לבגוד באשתו ואם ילדיו באופן פומבי (עם בתו של הבעלים של טופשופ). היא אגב, גילתה את זה כשתמונות הפפראצ'י של השניים פורסמו בעיתונים.

בעוד אנחנו נשארנו עם השאלה האם קמפיין בכיכובו של מיקס מעביר מסר בעייתי שמותר לך לעשות הכל, כי כל עוד אתה יפה יסלחו לך, או דווקא מעודד פתיחת דף חלק ומתן הזדמנות שניה לפושעים שריצו את עונשם והשתחררו ממאסר לאחר ששילמו את חובם לחברה? על הסט לא התעסקו בזוטות והתרכזו בצילומים.

ככה זה נראה

קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (4)

קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (2)קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (9)

קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (5)

קרולינה למקה ברלין. קמפיין חורף 2017-18. צילום שוקה כהן (3)

 

צילומים: שוקה כהן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה