הקומה השביעית - קומת הרחוב

בשבת נפתחה בקומה 7 של התחנה המרכזית החדשה אחת התערוכות הגדולות והחשובות של אמנות הרחוב הישראלית. כאלף מטרים מרובעים של קירות יכוסו בהתפרצות של צבע, צורות ודמיון משתולל בידי אמנים מישראל ומחו"ל

15/06/2013
אנטון לפלר קבלו עדכונים מאנטון
  • RSS

בעשור אחרון סצנת אמנות הרחוב בישראל גדלה והתרחבה. אמנים ותיקים צברו פופולריות ואמנים צעירים קיבלו השראה ויצאו לרחובות. מדי יום מתחדשים קירות עירוניים בציורים טריים ואינסטולציות חדשות, והתושבים נהנים מיצירתיות רבגונית שבה הם יכולים לשטוף את העיניים. בשנים האלה היו גם כמה אירועים רשמיים וגדולים שקידמו את הסצנה וקירבו אותה לציבור הרחב.

בשבת נפתחה בקומה השביעית בתחנה המרכזית החדשה אחת התערוכות הגדולות והחשובות של אמנות הרחוב הישראלית. התערוכה תימשך עד חודש יוני 2014 ונוסעי התחבורה הציבורית (או מי שיגיע במיוחד) יוכלו ליהנות מעבודות של ומני רחוב ישראלים ושל אמנים מחו"ל, ששלחו את עבודתם או באו להשתתף בעצמם.

הרעיון של האירוע המשמעותי הזה שייך למתי עלה, פעיל ותיק בסצנת אמנות הרחוב. הרעיון התקבל בהתלהבות רבה אצל הנהלת התחנה המרכזית החדשה, שסיפקה כל הנדרש למארגנים ולאמנים. ביחד עם עוז מדר שהפיק את התערוכה ומיכאל אלכסנדר שטיפל בקישרי קהילה.

הצופים בתערוכה יוכלו ליהנות מתערוכה בממדים חסרי תקדים: כאלף מטרים מרובעים של קירות יכוסו בהתפרצות של צבע, צורות ודמיון משתולל בידי 37 אמנים מישראל ומחו"ל.

בצילומים שכאן תוכלו להכיר כמה מעבודות מתערוכה. אבל כדי שלא לקלקל לכם את החוויה לא הצגנו בתמונות את כל עבודות המופלאות ובשביל זה תצטרכו להגיע ולראות במו עיניכם.

לוגו של תערוכה על ידי IMCE Monster

Murielle Cohen

Souletude

Barek

Adi Sened

Holy Era

Mas

Wonky Monkey

ZIVINK

Faluja

Dioz

Signer Afk

Untay 13

Oum Kultuv

התמזל לנו לפגוש את אמנית Ori Gami בשלבי הסיום על עובדתיה.

Marian Boo

KS Gall

ניצן מינץ

Shell Uno

h. Vacui

UTRO

Lavi

Maya Gelfman

Natalie Mendel

Omega Crew
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה