הצצה אל הנכדה של אלביס פרסלי

ריילי קיאו, הבת של ליסה מארי פרסלי, הופכת עם הזמן לאחד השמות החמים בתעשיית הבידור שכדאי להכיר מקרוב אז קבלו הצצה, לשחקנית והדוגמנית המבטיחה שהולכת ונהיית דומה למלך מיום ליום

14/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

לא מזמן נתקלתי בתמונה יפה של ריילי קיאו, נכדתו של "המלך"' אלביס פרסלי ושם היא הייתה כל כך דומה לו. קיאו, נכדתה של פרסיליה פרסלי, היא בהחלט בחורה מהממת ובתקופה האחרונה נדמה שהיא גם מעבר לזה. לפני כמה חודשים, התפרסם שהנכדה המפורסמת בעולם, מככבת בלהיט טלוויזיוני העונה לשם "מאהבת בתשלום מראש", העוסק בסטודנטית למשפטים, המתמחה במשרד עורכי דין בשיקגו, שמחלטרת מהצד כנערת ליווי.

לתפקיד הראשי לוהקה ריילי קיאו (27), שנולדה בקליפורניה, למוזיקאי דני קיאו ולזמרת ליסה מארי פרסלי. אימה הייתה, בעברה, אשתו של מייקל ג'קסון ושל ניקולס קייג'. בקיצור, אין רגע דל בממלכת פרסלי. איכשהו בישראל הנכדה פחות מוכרת אבל זה בטח ישתנה עם הזמן.  קיאו התראיינה בעבר, לתוכנית הטלוויזיה "בוקר טוב אמריקה", והסבירה מה זה בדיוק אומר להיות הנכדה של אגדת הרוק הגדולה בכל הזמנים.

"לא ממש הבנתי", הסבירה. "אבל כל החיים היו סביבי התמונות שלו והמוזיקה שלו, ואנשים נהגו לשאול אותי עליו בבית הספר".

אלביס פרסלי

באופן טבעי, כאשר את הנכדה של אגדת הרוק המרטיט ביקום, ויפה עד כאב, די ברור שאת בדרך להיות סטארית ללא מאמץ מיוחד. ככה זה עם "בנות של" ו"נכדות של". אך נראה כי היא לא נמהרת להידחף לפריים ובונה קריירת משחק איטית ומחושבת. ב-2010 שיחקה קיאו ב"הנמלטות", לצד דקוטה פאנינג וקירסטן סטיוארט. קיאו אף כיכבה  ב"הרופא הטוב" עם אורלנדו בלום וב-2012 הבליחה ב"מג'יק מייק" בבימויו. קיאו אף שיחקה ב"מקס הזועם: כביש הזעם", שהתמודד על האוסקר לסרט הטוב ביותר אך לא הביא לה את הפסלון.

כמו כוכבות רבות לפני, גם קיאו הבינה שעם כל הכבוד למשחק, אין סיבה שהיא לא תרתום את פניה לקמפיינים בדוגמנות. הנכדה הענוגה השתתפה בסרט קצר בהפקת בית האופנה "מיו מיו", ובמרוצת השנים, הופיעה על גבי שערי מגזינים נחשבים, בהם "ניילון", "ווג אוסטרליה", "איי די" ו"אל" הצרפתי. תהיו בטוחות שעוןד נשמע עליה. אם כל בת של הופכת לאיט גירל עם מיליוני עוקבים אז הנכדה של המלך היא בהחלט הבחורה הנכונה לעקוב אחריה בימים אלה.

הנה הנכדה בשלל תמונות:

ריילי פרסלי

ריילי פרסלי בחליפה

ריילי אדום

ריילי פרסלי אלגנטי

ריילי פרסלי שמלה

ריילי פרסלי שיער

פרסילה וריילי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה