הפוסט המרגש של נטלי דדון באינסטגרם

נטלי דדון בחרה לפרסם באינסטגרם שלה את העובדה שנאלצה להוציא את השתלים מהחזה לאחר 15 שנים. מומלץ לקרוא את הפוסט הכן והחשוב הזה

17/04/2017
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • בדואר
  • RSS

Screenshot_20170417-124218

העוקבים של נטלי דדון באינסטגרם קיבלו הבוקר סטטוס מפתיע ומעורר מחשבה.

דדון (33), שנכנסה לחיינו בזכות השתתפותה בתוכנית "הדוגמניות" בשנת 2008 וחזרה לתודעה (ובגדול) אחרי שהשתתפה בהישרדות VIP בשנת 2012, משתפת תמונות וסיפורים מחייה הפרטיים באופן קבוע בחשבון האינסטגרם המצליח שלה (231,000 עוקבים). בנוסף, היא היתה מהראשונות בישראל שפיצחו את השיטה והפכו את האינסטגרם למקור פרנסה באמצעות פרסום תמונות עבור מותגים שונים בתשלום.

ביוני 2016 ילדה דדון את בנה הבכור אותו היא מגדלת כאם חד הורית. ריף הוא חלק בלתי נפרד מחשבון האינסטגרם שלה ואף אוחז בחשבון עצמאי הנושא את שמו. לאחר הלידה דיברה הרבה בשבחה של ההנקה ובין היתר הצטלמה בפוזת הנקה לשער מגזין "לאשה" אליו התראיינה וסיפרה בכנות גם על הקשיים שחוותה אחרי הלידה.

Screenshot_20170417-124135

את הניתוחים הפלסטיים שעברה מעולם לא ניסתה להסתיר, להיפך, דדון השתתפה ביחד עם אמה בסדרה "חלומות מפלסטיק" שצולמה בקליניקה של ד"ר דב קליין ועקבה אחר המטופלים שלו.

הגדלת החזה שעברה תרמה כנראה לא מעט לקריירה שלה כדוגמנית בגדי-ים, אבל הבוקר (שני) בישרה לעולם, בדרכה הישירה, שגופה דוחה את שתלי החזה שלה והיא נאלצת להיפרד מהם אחרי 15 שנה במהלכן מילאו את תפקידם נאמנה.

Screenshot_20170417-123938 (1)

"בוקר...התעוררתי קצת אחרת, אולי לא אחרת אולי התעוררתי עצמי... אולי פשוט כל כך התרגלתי אחרת, אולי אנחנו כל כך מתרחקים מעצמנו כי אפשר להיות מישהו אחר... כבר חודש ימים שאני נלחמת על השפיות שלי, בודקת, מבררת, נזרקת בראש למליון כיוונים... נחרדת, מתפרקת, איבחון ואז שאיבה ובקטריולוגיה ומשם לביופסיה... לא ברור מה נכנס לי לחזה והתפללתי שהלוואי שזה כלום בעצם... אני אמא, בעיקר רץ לי בראש שאני אמא ויש לי פה אחריות עצומה ביקום הזה.

אי אפשר ללכת עכשיו.

כן, עד לשם הגעתי. דרמתית, חרדתית או סתם אנושית. ההמלצה הסופית הגיעה... חייבים להוציא את השתלים. ואת שוכחת שלפני רגע רק התפללת שזה יהיה כלום ושום דבר ושתהיי בריאה. אז הינה הודיעו לך, את בריאה!!!!!! רק תאלצי לחיות בלעדיהם... הגוף דוחה את השתלים. ואת מאבדת פרופורציות ובמקום לקפוץ באויר משמחה שזהו מוציאים אותם ונגמר, את בריאה. את מייללת ולא מאמינה, אני בלי ציצי?!?!!? מי אני בכלל?!?!?!?? הם איתי כבר 15 שנה לא יודעת להיות מישהי אחרת לשניה!

וגם מה אתה נזכר עכשיו גוף יקר? עכשיו אחרי 15 שנה אתה מפרק בית ומשפחה????? קריירה מפוארת שבנינו יחדיו!?!?!?? מחפש לך גוף צעיר יותר?!?!?? אתה ממש כמו כולם שתל יקר! אתה דוחה אני דוחה מה זה משנה בכלל. שב בשקט ותחזור לעצמך. שולפת תמונות של לפני מהמגירה מתנחמת לרגע... דווקא היה חמוד וזה מגניב לך. ואז קפצו עליי שלל נתונים אכזריים שהחזירו את הסטירה. את כבר לא בת 16 ואל תשכחי שעברת הריון, הנקה... אז אל תצפי ליותר מידי. מצד שני היית כזאת קטנה שחיפשת בטחון עצמי בתוך חזה ענק... יכולתי להלחם עליכם, מודה... לשאוב ולהמתין, לשים נקזים... אבל הגוף ביקש מנוחה. וגם הנפש מרגישה(:

אז לטוב ולרע היו שלום פוליאוריטנים יקרים. הייתם לי לעזר רב (; אני קצת אנוח לי כאן ואלמד לקבל את עצמי גם כך... שהרי שום דבר לא קורה לו סתם.

אולי נפגש יום אחד, אולי הגעגועים ישתלטו עליי, אבל בינתיים , תודה על הבריאות שלי ותודה שזאת חיצוניות ודי!!! וולקאם באק ילדה (ותודה דוקטור קליין על ליווי מרגש ומרכך החל בילדה חסרת בטחון אז ועד היום כאמא מפוחדת ומוגזמת כאחד!).

זו לא הפעם הראשונה שדדון מנצלת את האינסטגרם לפרסום פוסטים מעוררי השראה ומחשבה. כחודש וחצי לאחר לידת בנה ריף, פרסמה תמונה בבגד ים ולצידה טקסט שדן בשינויים הגופניים שעברה ובתחושותיה לגביהם.

NATAKYDADON289

אנחנו כמובן בעד שהכוכבות שאנחנו רגילות לראות במצב המושלם שלהן ומואשמות לא אחת בעיוות המציאות ויצירת מודל כמעט בלתי אפשרי להשגה, יחשפו גם את הרגעים הפחות טובים שהן חוות. יש לזה חשיבות עצומה עבור עשרות אלפי העוקבות הצעירות שלהן ועל כך מגיע שאפו גדול לנטלי דדון שיודעת לנצל את כוחה ברשתות החברתיות גם למטרות טובות.

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק תגיות:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה