הפאדיחה של מדונה והפיצוי הגדול

הזמרת קצת איבדה את זה על הבמה באמצע הופעה, הורידה למעריצה את החולצה וחשפה לה את השד. הרשת געשה וכך בחרה מדונה לפצות אותה. ככה מבקשים סליחה!

22/03/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

הזמרת מדונה באמת לא יודעת גבולות. לפני כמה ימים היא עוררה הרבה עצבים בקרב גולשים שזעמו על איך היא הפשיטה נערה על הבמה. לא לגמרי הפשיטה אבל חשפה את השד שלה מול כל העולם. מעריציה היו די בהלם ואמנם אין מה להתבייש בגוף הנשי ובציצי אבל כולם הרגישו שהיא "איבדה את זה" והביכה את הצעירה באופן מזעזע. אנשים תהו אם מדונה שיכורה, על סמים או פשוט השתגעה.

מדונה בהופעה על רקע אדום

המעריצה, ג'וזפין ג'ורג'יו, 17, זכתה לקבל מהזמרת המפורסמת התנצלות רצינית כי בכל זאת, לא כל יום מדונה עושה בושות כאלה. אבל היא לא הסתפקה בהתנצלות והחליטה לפצות אותה ואת אימה בכרטיסי וי.איי.פי להופעה שלה בסידני, שהתקיימה לאחר 3 ימים. בהחלט מתנה נחמדה. מדובר בהופעת הסיום של סבב ההופעות שלה באוסטרליה, מה שבכלל עושה את זה לפיצוי מהסרטים.

מדונה ומעריצה

מעבר לזה, מדונה הקדישה לג'וזפין את חצי השעה האחרונה, כולל השיר "La Vie En Rose" לצד זר פרחים מרשים אותו מסרה אחרי שביצעה את השיר "נערה חומרנית". כן, מדונה יודעת לתקן עוולות ביג טיים. אני מוכנה שהיא תביך אותי גם!

מדונה גם הציגה את עצמה בפני אימה של הצעירה, "האם את פה עם אמא שלך? היי אמא. תראי את השד הענק הזה על החולצה שלך. מה זה, קעקוע? אוי, רגע, את לובשת את החולצה שהיא שמה בערב ההוא אשר משכתי כלפי מטה? רואה, אילו משכתי לה את החולצה היא לא הייתה יורדת,. את בטח לבשת את החולצה של אמא שלך. זה היה קצת משוחרר עליך, לא? אבל הייתי צריכה לשלם את המחיר ואיזה מחיר יפה לשלם. אמא ובת כל כך יפות".

נערה שהוטרדה על ידי מדונה

אחר כך מדונה שאלה את ג'וזפין מה היא עושה למחייתה, היא ענתה "באריסטה". מדונה שלה אותה "מה זה? עורכת דין? יש לי הרבה כאלה עכשיו". אבל אם חשבתן שג'וזפין נותרה עצבנית מכל הסיפור אז זהו, שלא. היא דווקא יצא להגנת הזמרת: "רק אני אחליט אם הושפלתי או לא. למה שאנשים יניחו שהושפלתי על ידי שד, פיטמה או חלק מגופי?"

אכן, בחורה לעניין.

הנה הקטע המדובר:

צילום: אינסטגרם, יוטיוב וגטי

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה