הנקמה המתוקה של סיה בצלמי הפפראצי

לאחר שנודע לזמרת סיה כי צלם מנסה למכור תמונות עירום שלה, היא הפתיעה את מעריציה והעלתה בעצמה תמונה של ישבנה לטוויטר. "כל יום הוא כריסמס!", בישרה וקיבלה חיבוק וירטואלי ענק

07/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

אחד הדברים המבאסים בעולם הבידור, עבור מפורסמות, זה לגלות שצלם פפראצי לכד אותן בעירום ומנסה לעשות הון על גבן. עד היום זה קרה לאינספור סלבריטאיות, שבדרך כלל איימו לתבוע את הנפשות האחראיות לכך ומנעו את חשיפת התמונות החושפניות או שהגיעו לבית משפט לאחר שהפריימים כבר התפשטו ברשת. מה שבטוח, לא ראיתן כוכבת גדולה מקדימה תרופה למכה, כפי שעשתה לאחרונה סיה, שהעלתה בכבודה ובעצמה את תמונת ישבנה החשוף לרשת החברתית.

סיה צייצה בטוויטר: "מתברר שמישהו מנסה למכור תמונות עירום שלי למעריצים. חסכו את הכסף, הנה זה בחינם. כל יום הוא כריסמס!". כשתמונת ישבנה צורף לטקסט.

תגובתה המפתיעה ויוצאת הדופן, של מי שנחשבת לאדם השומר בקפידה על פרטיותה, סחפה את הרשת וגולשים רבים חיבקו את הזמרת, שהפגינה קלילות וחוש הומור לסיטואציה שמפחידה נשים רבות. ללא ספק, היא יצאה עם ידה על העליונה והזכירה לכולם שאותה לא ניתן לסחוט או לערער. בתכנון מראש או באופן ספונטני היא ניכסה את ה"אירוע" ושלטה עליו בלי למצמץ.

סיה

כמובן, אין זה פתרון שמתאים לכולם ולא כל הנשים ישמחו לפרסם בעצמן תמונות שלא רצו שיראו מלכתחילה. אולי לסיה לא היתה בעיה לחשוף את התחת שלה לעיני כל אבל מפורסמות אחרות, כגון ג'ניפר לורנס, לא מעוניינות בחשיפה כזאת בשום מחיר וזכותן המלאה. סיה פשוט חשפה אופן אחר להתמודדות עם מצב מתסכל והפכה את כל האישיו של עירום למשהו טבעי ולא ביג דיל.

סיה הזמרת

לא ברור האם הטקטיקה של סיה בלמה את ניסיון מכירתן של 15 תמונות העירום בכיכובה אבל כנראה שכעת הצלם ימכור הרבה פחות ממה שקיווה, אם בכלל. ערך התמונות ירד משמעותית הודות לחשיפה של סיה וככל שתמונה היא נדירה יותר כך הוא מרוויח עליה את לחמו. סוכנות הצילום FameFlyNet לא הגיבה לפניות של התקשורת. המקרה הזה בא להראות שאפשר לשלוט על מצב שנראה על פניו כמבהיל ולהגיב כך שבסוף, הכוח בידיים הנכונות והסלבריטאית הופכת לנערצת עוד יותר.

 תגובות ברשת:

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה