הנקודות המפתיעות שיגרמו לכם לעונג גדול

לדקלם ״משחק מקדים״ זה קל. אבל לעשות פורפליי טוב שירעיד את הגוף עוד לפני הסקס – זה ממש לא מובן מאליו. קבלו 6 נקודות מרגשות שאתם חייבים להכיר

02/06/2016
carmitas קבלו עדכונים מכרמית
  • RSS

שאטרסטוק

מעשה שהיה -

שוב הגיע ערב. שוב סידרנו את הבית, הילדים חרפו מזמן, שוב סיימנו מקלחות ודיברנו על מה שהיה היום. שוב נכנסנו למיטה והמיסטר שלח רמזים עבים. שוב הוא התגלגל מעליי, עשה קולות של פורפליי – ליקק לי את האוזן, צבט בפיטמה והרגיש שעשה את שלו. שוב עשיתי קולות האה-אה-אה המוכרים. שוב קצת הזענו, קצת רעדנו. שוב נגמר ממש כמו תמיד. אפילו נהניתי, זה לא שלא. אבל האם זה כל מה שיש לחיים להציע לי בגילי? שלוש פעמים בשבוע של אה-אה-אה סטנדרטי? (לא כולל חפוזים סודיים עם הרוקט פוקט שלי)

כשהסקס שלנו התחיל לדעוך הצעתי למיסטר שנלך לאיזה חוג שילמד אותנו קצת טריקים ושטיקים שיעשו לנו קולות אחרים במיטה. הוא מצידו הציע שנצפה בפורנו ביחד, כי שם הם עושים לא מעט טריקים, ובשבילו זה ממש עושה את העבודה, אולי נלמד משהו. אבל אפילו לפני שהסכמתי לנסות ידעתי שזה לא בדיוק סוג השינוי שאני מחפשת. אני ביקשתי מן ׳אההההה׳ ארוך כזה שמתחיל מתחתית הבטן וזורם עד קצות הבהונות ומצמרר עד לקרקפת, והוא הביא לי חומר סיכה ו-׳אאאה!!׳ כזה, שמתחיל ונגמר באותו מקום, וגם מהר מדי. ממש מהר מדי.

לשמחתי לאחר שזרמתי איתו גם הוא זרם איתי, והלכנו לשיעור בסקס מופלא אצל גאנדה, הודי מקורי, מאסטר בסקס טנטרי או יוגי משהו – בקיצור, מאסטר שלימד את המיסטר קצת פורפליי מטמטם. ובינתיים אני ליקטתי רמזים על נקודות עונג שלא הכרתי קודם. הנה 6 שוות ממש לפניכם:

1. הגוף כולו – לפני הכל צריך להבין שהגוף שלנו מלא בנקודות ארוגניות (כלומר מיניות או מגרות) וכל משחק מקדים צריך לכלול התייחסות אל הגוף כמכלול כדי שיהיה לנו סקס מרגש ומענג יותר. זה קצת טריקי, כי אצל כל אחד עובד משהו אחר.

שאטרסטוק

2. גב כף הרגל – לא סתם הסרטים והמגזינים מלאים בפטיש רגליים. יש בהן רגישות גבוהה מאוד, גם לדגדוגים, אבל גם לגירוי. גב כף הרגל רגיש מאוד למגע לא מאוד עדין – גירוי בקצות האצבעות או הציפורניים מייצר סוג של עונג מדגדג שמטפס במעלה הרגליים הישר למקום הנכון.

3. בהונות הרגליים – עדיין כאן למטה. גאנדה אמר שלא כולם אוהבים את זה, אבל לי זה לגמרי עושה את ה׳אהההההה׳ המיוחל. אצבעות הרגליים רגישות במיוחד למציצה ומשחק רטוב עם קצה הלשון.

4. אחורי הברך – מסתבר שכל מה שאנחנו מייחסים לו תכונות של אזור רגיש לדגדוגים הוא בעל פוטנציאל אורגזמי נפיץ. בשכיבה על הבטן חיכוך באזור אחורי הברך מאוד מגרה, בשכיבה על הגב ליטוף עדין בקצות האצבעות, שגולש מפיקת הברך אל אחוריה יעשה לכם סלטות בבטן.

5. הטבור – אני לא בטוחה אם זה הטבור עצמו או הריגוש מהעיסוק באזור שנמצא קרוב כל כך ל״אירוע המרכזי״, אבל ליקוקים, נשיקות, ואפילו נשיפות עדינות מעוררים מאוד באזור זה.

שאטרסטוק

6. פיקוד העורף – מה ששמעתם. העורף הוא אזור שיכול לעורר בדיוק את סוג התחושה הרצוי. מכירים את המגע הקליל בעורף שמעביר צמרמורת בכל הגוף? אז בדיוק כזה בסצנה ארוטית הופך למרטיט ומקדם עונג.

מאסטר גאנדה אומר שיש לפחות 60 נקודות כאלה בגוף, אבל אני קטונתי - נותנים לי רוקט פוקט, שתי נקודות עונג  ואורגזמה ואני מסודרת. לפחות עד הפעם הבאה שישתלט לי האפור על המיטה.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה