הנסיך הארי ואהובתו מייגן מרקל בהופעה פומבית ראשונה

לאחר שהשניים נפגשו בסתר במהלך החודשים האחרונים, הנסיך הבריטי והשחקנית האמריקאית צולמו סופסוף ביחד ונראו, איך לא, הכי מאושרים. בקצב הזה, זה עניין של ימים עד שתגיע הצעת הנישואין

26/09/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

זהו, אפשר להרים כוסות תה לחיים, הנסיך הארי והשחקנית מייגן מרקל צולמו ביחד בהופעה פומבית ראשונה. במילים אחרות, זה עניין של ימים (אולי שבועות), עד שידווח על הצעת אירוסין מלכותית בין נצר המלוכה הבריטי לכוכבת האמריקאית העולה.

עד עכשיו השניים צולמו בחשאיות בכל מיני מקומות פרטיים אבל אם היינו צריכים הוכחה לכך שהיחסים עלו מדרגה קיבלנו אותה כאן, במשחק טניס שנערך כחלק ממשחקי אינוויקטוס, טורניר פראלימפי בו משתתפים חיילים ויוצאי צבא ומתקיים בקנדה.

Invictus Games Toronto 2017 - Day Three

הארי ומייגן, שבאו בג'ינסים וחולצות פשוטות, פיזרו חיוכים וצחוקים כאילו זה היום המאושר בחייהם (ואולי זה באמת כך, לאחר יותר משנה של הסגר).

בניגוד למידלטון, שהתחבבה על ידי הממלכה הבריטית די מהר, מרקל מתקבלת בסקפטיות. העובדה שהיא שחקנית אמריקאית, בת לאב שחור וגרושה לא עוזרת לה להפוך ליקירת השמרנים ורבים רואים בה דמות מניפולטיבית, רודפת פרסום שרק רוצה להשתזף קצת באור הזרקורים.

megan2_634

לאחרונה מרקל התראיינה לכתבת שער של מגזין "ואניטי פייר" וחשפה מה היא חושבת עלי הנסיך הארי ואיך הכירו. רבים התקוממו על הכותרת שנמרחה על השער, "מטורפת על הארי!", בטענה שהיא הרבה יותר מה"בחורה שמאוהבת בנסיך" וכי מדובר בפילנטרופית נדיבה ושחקנית בעלת אג'נדות ודעות מוצקות. אך במקום לדבר איתה על דברים ברומו של עולם הראיון עסק בעיקר בו ("אנחנו מאושרים מאוד") ואפשר היה לפהק מהאידיליה שהוצגה בו.

meg1_634

סביר להניח שמרקל לא התראיינה בלי אישורו של הארי והמשמעות של כתבה כזאת היא שהשניים רציניים ומוכנים לעבור לשלב הבא. היא כבר הספיקה להכיר את אחיו, הנסיך ויליאם ואת קייט מידלטון, שלפי הדיווחים מאוד מחבבים אותה.

מאז שהקשר נחשף נראה כי מרקל נחושה להשתלב בחייו ולאמץ אורח חיים פרטי יותר. היא הורידה הילוך ברשתות החברתיות ונמנעת מלקחת פרוייקטים נוספים בתחום המשחק. אם להסתמך על התמונות הללו, הם באמת מתאימים ושימותו הקנאים.

הארי ומייגן

ועוד תמונה לדרך. נו, מתי הצעת הנישואין?

מייגן והארי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה