המשקפיים של היפות והנכונות

בא לכם לראות את העולם דרך העיניים של ביונסה? עכשיו זה אפשרי. שלושה מותגי יוקרה למשקפיים עושים עליה ארצה, ומביאים את השיק האירופאי לעיניים של הישראליות

07/11/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

הבשורה בתחום המשקפיים מגיעה, איך לא, מאירופה, עם שלושה מותגי יוקרה שראינו עד כה רק על פאשניסטות שמעבר לים: מיילי סיירוס, ליידי גאגא וביונסה כבר מכורות, ועכשיו הגיע תורנו להכיר את השמות שמקשטים את עינייהן ולקבל קצת מאבק הכוכבים והסטייל המדהים שלהן.

סביר להניח שאת שמות המותגים האלו לא שמעתם מעולם. הם לעולם לא יפרסמו את שמותיהם בלוגו מגודל בצד המשקפיים מקושט בזרקונים – כי מסתבר שאין דבר פחות אופנתי ויותר מתלהב מזה, אבל הדגמים נעשים בסדרות מוגבלות ובעבודה ידנית, מחומרים שלא היו מביישים חללית של נאס"א. אז תתחילו לשנן:

אנדי וולף:

חברה אוסטרית שהוקמה בשנת 2006 על ידי שלושה חברים שלא הבינו למה הם לא מצליחים למצוא משקפיים בעיצובים מקוריים ומגניבים באמת בשום מקום? השלושה התחילו בייצור עצמאי בעבודת יד של משקפי שמש וראיה שהם 'פיסים' – יצירות אמנות לבישות, לאנשים שיודעים להעריך מקוריות, עיצוב מתוחכם וחדשני, ועבודת יד באיכות חסרת פשרות. כמו אז גם היום כשהמשקפיים שלהם נמכרים ביותר מ -38 מדינות ברחבי העולם ומורכבים על ידי מפורסמים כמו יו גרנט, אריק קלפטון, ביונסה וליידי גאגא שהכריזה על המותג כאחד האהובים עליה, המעצבים עדיין מייצרים את כל הדגמים100% עבודת יד, בייצור מקומי, מחומרים הכי קטינג אדג' בלי פשרות. בדף האינסטה שלהם תוכלו למצוא פאשניסטות מתוקתקות מרחבי העולם שלא זזות מהבית בלי האנדי וולף שלהם.

ביונסה במשקפי אנדי וולף, מפרגנת

ליידי גאגא בדגם של אנדי וולף – אחד המותגים האהובים עליה

דגם מסגרת משולבת של אנדי וולף, יצירת אמנות (צילום: יח"צ)

משקפי ראיה בעיצוב אנדי וולף: בחיים לא תמצאו לוגו מנצנץ בצד המשקפיים (צילום: יח"צ)

 

Ic Berlin:

המותג הגרמני חביב על מפורסמים כמו בראד פיט, ובראשו עומד מעצב המשקפיים ראלף אנדרל, סוג של מיני סלב בעצמו בקהילת מביני הדבר בעיצוב בעולם.

כבר מאז -1996 מייצר המותג Ic berlin משקפיים שמביאים גם בשורה אופנתית, וגם טכנולוגית. הם אלו שיצאו עם ידיות המשקפיים שאפשר לעקם חופשי ולא נשברים, ושינו את חייהם של משקפופרים ברחבי העולם. אך מאז 2010 מכתיב המותג לא רק טרנדים טכנולוגיים אלא גם אופנתיים עם תצוגות אופנה שמציעות טרנדים נועזים כמו: חזרתה של שרשרת המשקפיים רק בטוויסט מתוכשט וסופר סקסי. כדאי לעקוב אחר חשבון האינסטגרם הפעיל שלהם עם דגמים מדהימים שמשלבים באלגנטיות רבה בין שיק לטכנולוגיה.

 

בראד פיט: נתפס לא פעם עם דגמים של Ic berlin

 

המעצב הראשי של המותג ראלף אנדל: סוג של סלב בסצנת העיצוב  הבינלאומית (צילום: Getty)

Ic Berlin: מחזירים את שרשרת המשקפיים המתוכשטת. ספרנית בית הספר מעולם לא הייתה אופנתית יותר (צילום: Getty)

 

Thierry lasry:

רשימת המפורסמות שנתפסו עם משקפי השמש של המעצב הצרפתי על עיניהן היפות כוללת את קייט מוס, דקוטה ג'ונסון, ג'יג'י חדיד, ג'ניפר לורנס, דיטה פון טיז ועוד עשרות איט גירלז שתמיד נמצאות בצד הנכון של רשימת המתלבשות הטובות. המעצב הצרפתי, בן לאב אופטומטריסט ואם מעצבת, התגלגל בטבעיות לתוך עולם עיצוב המשקפיים והקים את המותג העצמאי שלו בשנת 2006. המשקפיים בעבודת יד, עם קו עיצובי במראה רטרו עתידני שיצר, פנו לנשים בעלות טעם אקסלוסיבי שרוצות לבדל את עצמן מההמון. המטרה אמנם לא הייתה לפנות לכולן, אבל יוצא שאין בחורה בעולם שלא רוצה את המשקפיים של טרי לסרי, לא סתם כינה אותו ווג הבריטי "גאון המשקפיים הצרפתי".

מיילי סיירוס עם דגם של טרי לסרי. ווג הבריטי הכריז עליו כעל "גאון המשקפים הצרפתי"

דגם בעיצוב Thierry Lasry כבר ציינו שהבחור גאון? (צילום: יח"צ)

 

המעצב טרי לסרי עם היפות והנכונות – אין איט גירל שלא חושקת במשקפיים שלו (צילום: Getty)

 

דגמים של שלושת המותגים מיובאים כעת ארצה אבל צריך לדעת איפה לחפש אותם, כמו ציפורים נדירות הן לא בכל מקום. הנה רשימה חלקית של כמה חנויות המחזיקות את הדגמים.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה