המשטרה: ''אל תשימו יותר בלונים אדומים בתעלות ביוב"

משטרת מחוז לנקסטר העלתה פוסט יוצא דופן לפייסבוק בעקבות גילויים של בלונים אדומים הקשורים לתעלות הביוב ברחובות העיירה. סופר המתח סטיבן קינג כנראה מחייך בסיפוק

06/09/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

אחת הסכנות הטמונות בצפייה בסרטי אימה היא הידיעה שמישהו עלול לחקות את הדמות האלימה או לשחזר בחיים האמיתיים קטע מתוך העלילה. לא חסרים מקרים בהם אנשים אימצו רעיונות אפלים מתוך סצנות מפחידות נחקקות מסרטים. היה מקרה בו בחור צעיר ביתר מישהו בהשראת הסדרה "דקסטר", אחר העלים גופה בדיוק באותה דרך שעשו בסדרת המופת "שובר שורות" ובימים אלה, מישהו בארצות הברית לקח קשה את הסרט המדובר "IT", העוסק בפרשיות רצח מוזרות שתחילתן ברמז שמפוזר ברחבי העיירה וצפוי להעלות בקרוב לאקרנים.

הכל התחיל כאשר שוטרים במחוז לנקסטר (KDKA) הצטמררו מפחד, לאחר שבמהלך סיורים שגרתיים זיהו בלונים אדומים קשורים מתוך תעלות ביוב. המשטרה חששה שאנשים יכנסו ללחץ מהבלונים ואף העלתה פוסט יוצא דופן לפייסבוק, בו החמיאה לקידום הסרט היצירתי של אותו אדם, שאחראי למעשי הקונדס, השואבים השראה מהזוועות ב-"IT". אך למרות הפרגון המשטרה קראה לו להפסיק ומיד.

"אנחנו רוצים להודיע למי ששם את הבלונים שנבהלנו לגמרי בזמן שהסרנו אותם ומבקשים בכל לשון של בקשה שלא יעשו זאת יותר. אם אינכם יודעים במה מדובר, חפשו את הסרט וצפו בטריילר אבל אנחנו ממליצים לצפות בו עם חבר או קולגה, כאשר האורות דלוקים ובווליום שקט".

בלון אדום

לבלונים הפזורים משמעות סימבולית ומלחיצה במיוחד, שהייתה ודאי מעלה חיוך על שפתיו של סופר המתח המפורסם, סטיבן קינג שעל פי ספרו מ-1968  נוצר מותחן האימה. הסרט, שבויים על ידי אנדרס מוסצ'יאטי, נועד להיות החלק הראשון בדואולוגיה מתוכננת של שני סרטים, המספרים את סיפורים של שבעה חברים המתגוררים בעיירה קטנה ושמה "דרי" ונאלצים להילחם בשדים הפנימיים ובפחדים שלהם לאחר שאחיו של אחד הנערים נהרג מידיו של רוע מסתורי, המכונה "זה".

סרט איט

למרות הקריאה הדרמטית, לא אתפלא אם נראה עוד הרבה בלונים אדומים מבצבצים בכל מיני פינות אפלות בעיירה. פרסום הידיעה עלול לדרבן עוד ועוד אנשים לקשור בלונים ולחיות בסרט. לא נהרוס לכם אבל מהצפייה בטריילר אפשר לומר בוודאות שמחכה לכם סיפור מבהיל במיוחד. מהיום כדאי להסתכל טוב טוב על תעלות הביוב בדרך ולקוות לא להיתקל בבלון אדום שעושה את דרכו אליכם.

תעלה

הטריילר:

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה