המילים שאסור לומר במיטה

מהן המילים שאסור בשום אופן להגיד במיטה אם אתה רוצה להגיע לסוף המיוחל בסקס? 4 חברות מסכימות על המילים שייחסלו כל סיכוי לסקס

21/07/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

זה התחיל בערב אחד שהיה לו פוטנציאל להיות יותר ממושלם.
עמעמנו את האורות בסלון, הוא הניח לי יד על הכתף, כמו פעם כשהיינו הולכים לסרט בקולנוע לפני שנהיינו ממש זוג. אני הנחתי ראש על כתפו, הוא נישק אותי בצוואר, אני מתחתי אותו לאחור, שלא ירגיש שיש שם איזה רמז ראשון לקמטוטים. העברתי לשון על שפתיי ושרבבתי אותן, ברמיזה עבה לכך שאני מחכה שהנשיקות יעברו שלב, והוא הרי מבין אותי מצוין. היד שלו טיפסה מהברך שלי אל הירך, משם עשתה דרכה בפיתולים עדינים אל הבטן, עד שלפתה את אחד השדיים, בדיוק כמו שהוא יודע שאני אוהבת. ואז היד פילסה את דרכה חזרה מטה והוא לחש לי באוזן ״אני רוצה להרגיש את החום של הפות שלך.״

״מה?! מה אמרת לי הרגע?״ נזעקתי בתוך ראשי בלי קול. זה מה שקרה לנו אחרי כל השנים ביחד? משוש לבי, מחמל נפשי, הפרח בגני, או בין רגליי אם לדייק, הפך ל׳פות׳? מאיפה הוא הביא את המילה הזו עכשיו?
שלחתי יד אל השלט ובאלגנטיות החזרתי אותנו לצפייה בסרט.
״פות״, הוא אומר לי.

שאטרסטוק

למחרת בבוקר נפגשתי עם חברותיי לקפה, וכמובן שסיפרתי להן על מעללי הערב עוד לפני השלוק הראשון. מסתבר שאני לגמרי נורמלית, ולא רק שאני נורמלית, אלא שיש עוד מילים שהן show stoppers. הגענו להסכמה על 7 מילים שנשים לא רוצות לשמוע במיטה.

1. פות-  זו מילה שאומרים לילדות בגן בשיעור ׳אני וגופי׳. אל תקרא לזה שלי פות, ובטח לא אם אתה מתכוון להזרים אותי לסקס!

2. אשכים – הם לא יותר טובים מפות. והם באים בצמד עם ״זיקפה״. אתה הרי לא תדמיין להתייחס לזין שלך כ- ״פין״, אז גם אשכים, על כל הטיות הפעלים שניתן לבצע בהם – תמצא להם מילה חלופית.

3. בבקשה- נימוסי שולחן ודודות לא באים טוב במיטה. בקש מה שאתה רוצה, ועדינות כן מתקבלת בברכה, אבל ״תמצצי לי בבקשה״ פשוט לא עובד.

4. חייבת – מילה מהרווקה שבחבורה – במיוחד אם אתה סטוץ או איזה עניין בשלבים התחלתיים, כאב הביצים שלך הוא לא עניין שלנו. אף אחת מאיתנו לא ״חייבת״ לעשות שום דבר, משום סיבה, בשום שלב ותחת שום לחץ.

5. מותק – ככה אנחנו קוראות אחת לשנייה. וגם הדודה שלנו קוראת לנו ככה. וכשחושבים על זה – גם הדוד. בקיצור- מותק זה טרן אוף.

6. ילדה / ילדונת–  זה פשוט פדופילי, או פטרוני, תלוי את מי מאיתנו אתה שואל. אבל בכל מקרה, אם תסתכל היטב למטה תבחין בשערות הערווה וברישומי השנים על העור הרך שבין הבטן לקו התחתונים, ותבין שאנחנו כבר מזמן לא ילדות, ולא בהכרח מעוניינות לקבל תזכורת לכך, במיוחד כשהעניינים מתחממים.

שאטרסטוק

7. השם של האקסית שלך – הוא אמנם משתנה מאחד לאחר, אבל זו מילת קוד למשהו שממש כדאי להימנע מלומר במיטה. בשבילך אנחנו אומרות את זה.

--------------------------------------------
כשחזרתי הביתה חשבתי לעצמי שאם כבר פתחתי את העניין עם הבנות, אולי אשאל גם את האיש שלי, מי יודעת, אולי יש מילים כאלה שמפריע גם לו שאני אומרת בסקס?
מרוב הפדיחה שמא הוא יבין שמה שאמר אתמול לא בא לי טוב, החלטתי לעשות ״את השיחה״ תוך כדי התפשטות וחתירה לעבר היעד, והוא כמובן זרם. כשהבשיל הרגע החלטתי לפתוח בשיחה-

שאטרסטוק

אני: ״תגיד, יש מילים שאני אומרת במיטה ושמפריעות לך? פשוט דיברתי על זה עם הבנות בקפה היום והבנו שיש מילים שלכולנו נורא מפריעות בסקס, אבל אתה אף פעם לא אמרת לי אם משהו מפריע לך.״

הוא: ....... (שותק, וממשיך לחמם את העניינים.)

אני: ״כי אם יש אז תגיד לי מה בדיוק, שאדע להימנע מזה״

הוא: ״אמרת משהו?״

אני: ״פות. אמרתי פות.״
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה