המחווה המרגשת שעשה אב שהלך לעולמו עבור בתו

לפני שמייק סלרז הלך לעולמו לאחר מאבק ממושך בסרטן, הוא דאג שחנות פרחים תשלח לבתו זר יפה בכל יום שנה, ביום הולדתה. התמונה, ששיתפה ברשת, ריגשה לבבות בכל העולם

28/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בחורה בשם ביילי סלרז לא תחגוג יותר ימי הולדת עם אביה האהוב, מייק, אבל בדרכו המיוחדת הוא ילווה אותה לנצח. האב הלך לעולמו לאחר מאבק ממושך בסרטן, כשהיא היתה בת 16 אך הוא דאג לכך שחנות פרחים תקפיד לשלוח לבתו זר יפה בכל יום הולדת שלה עד 21. ביילי, במקור מטנסי, העלתה בטוויטר ציוץ על המחווה המרגשת והוא הפך ויראלי בכל העולם, כאשר רבים לא עמדו בפני המסורת יוצאת הדופן שיזם ושיתפו את סיפוריהם האישיים לצד מילות תמיכה.

ביילי כיום כבר בת 21 ולא ברור למה שליחת הזרים נפסקה בגיל הזה דווקא אבל מן הסתם, המסורת לא יכלה להמשיך לנצח. הסיפור הזה הוא ההוכחה המוצקה לכך שלא צריך הרבה כסף ומתנות יקרות כדי להיחקק בלב. מספיק מחוות קטנות וצנועות שמהדהדות למרחקים. האיש המקסים הזה חשב קדימה ועשה מעשה שמעיד על אהבה רבה לבתו ודאג שהיא תשמח בכל שנה ותרגיש את נוכחותו בדרך האלגנטית ביותר שעולה על הדעת. "כשפתחתי את הברכה, הרגשתי שהוא איתי", סיפרה בתקשורת.

"זאת תחושה קרה אך חמימה במקביל", הוסיפה. "הוא כתב לי 'אני במקום טוב יותר ואת היית ותישארי - התכשיט היקר ביותר שקיבלתי בחיי'". הבת עצמה לא נשארה חייבת והודתה ש"הוא היה בטח כל כך גאה שהוא עשה את זה. הוא יצרלכל כך הרבה שמחה סביבו והזכיר לרבים שאסור לקחת אנשים מובן מאליו".

פרחים מאב שהלך לעולמו

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה