המהפך הגדול

בריטאני אופסוסקי, שטחנה לבדה דלי שלם של עוף מטוגן, מציגה באינסטגרם שלה את הירידה הדרמטית שלה במשקל. כעת היא כבר לא מדוכאת ובעקבות החשיפה היא מרגישה חזקה מאי פעם

21/12/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

לא מעט נשים גילו שהרשת תומכת ומחזקת אותן עד כדי כך, שאם הן השיגו דבר מה, הן חייבות לשתף אותו. לא סתם בחורות רבות מעלות תמונות "לפני" ו"אחרי" דיאטה, על מנת לקבל חיזוקים מחבריהן. מי שהפכה לכוכבת רשת ויראלית היא בריטאני אופסוסקי, שהצליחה להוריד 57 קילו ממשקלה ולהציג מהפך מדהים, המתבטא גם באישיותה ואורח חייה.

בריטאני הייתה אשה מדוכאת ועצובה, המשקל הציק לה והשומן על גופה גרם לה לחוסר ביטחון והיעדר חשק לצאת מהבית, חוץ מאשר לעבודה. היא השמינה, לאחר שטחנה רוב חייה  ג'נק פוד בכמויות עצומות. הדיכאון גרם לה לא לרצות לעשות כלום אבל מהרגע שהחלה לשתף תמונות שלה, לאחר שרזתה, שמחת החיים חזרה לחייה והיא התחילה לצאת לבלות ולחגוג עם חברים. הרשת עזרה לה לשמור על פוקוס ולהתמיד והתוצאה, כפי שניתן לראות, די מדהימה.

בריטאני

בימי השפל, הייתה בריטאני טוחנת דלי שלם של עוף מטוגן והיא נהגה להזמין טייק אווי מבחוץ. גלידה ושוקולד היו חבריה הטובים ביותר והיא לא אכלה שום דבר בריא. אך הימים האלה מאחוריה. כיום בריטאני מעודדת נשים אחרות לקחת שליטה על חייהן, להוריד במשקל - אם כך הן רוצות - ולהיות נשים שמחות יותר. מבחינתה, האושר תלוי בהן. עם כוח ונחישות, הכל באמת אפשרי.

עד היום הרגישה בריטאני כמו "ברבי שמנה" ואנשים היו מכנים אותה בכל מיני שמות גנאי. היא סבלה מבריונות ואנשים נהגו לרדת עליה מאחורי הגב. כיום כל זה מאחוריה והיא מרגישה טוב יותר עם גופה ועם אורח החיים המתלווה ל"בריטאני החדשה". היא נאלצה לעבור ניתוח להסרת עודפי העור בזרועות. אנשים רבים, אשר עושים דיאטה, מתמודדים עם עודפי עור שפוגעים בחזותם ובסוף בוחרים לעבור תחת סכין המנתחים כדי לשפר את איכות חייהם.

המהפך של בריטאני

בריטאני כיום אוכלת הרבה פחות ומשקלה ירד פלאים. לצד תזונה בריאה היא מתאמנת עם מאמן פרטי, הפחיתה בכמות הסוכר ובמקום ג'אנק היא ניזונה על דגים, ירקות ואורז חום. השינויים הללו עזרו לה לרדת ממידה 14-16 למידה 14. בימים אלה, בריטאני כותבת על כל התהליך שהיא עוברת בבלוג שלה. תוכלו לעקוב אחריה, אם תרצו לעודד אותה או לספוג קצת כוח ממנה.

המהפך של בריטאני

בריטאני הגדולה

 

צילום: מחשבון האינסטגרם של בריטאני
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה