המדריך לריסים מושלמים

איך משיגים מראה ריסים דרמטי ומושלם? בזכות בחירת מסקרה נכונה ושימוש נבון בה. כל הפרטים בכתבה לפניכם

12/11/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • בדואר
  • RSS

careline_maskara_650

מסקרה היא מוצר האיפור הנמכר ביותר בעולם. יש נשים שמספיקה להן מריחה של מסקרה והן מרגישות "מאופרות". בחירה של מסקרה איכותית שעושה את עבודתה נאמנה יכולה לא רק להדגיש ולעבות את הריסים, ולהקנות לכל אחת מסגרת יפה לעיניים אלא ממש לשנות לחלוטין את מראה הפנים שלנו.

גם אחרי שבחרת מסקרה מצוינת, כדאי שתדעי מה לעשות איתה ובעיקר איך. אז פנינו לזיוית יקיר, מנהלת תחום האיפור של קרליין, ומאפרת קולנוע במקצועה, לבקש פתרונות לכמה סוגיות נפוצות בתחום, והנה הטיפים המעולים שלה לכל סוגיה שקיימת בתחום איפור הריסים.

ריסים עבים? משני הצדדים

איך משיגים ריסים שנראים עבים יותר? "מרחו את המסקרה משני צדי הריסים", אומרת זיוית ומדגישה: "מרחו גם מכיוון העפעף העליון וגם מכיוון העפעף התחתון. אחרי שתראו את התוצאה, פשוט לא תאמינו איך לא חשבתן על זה קודם".

מחממים את מעגל הריסים

אם אתן משתמשות במעגל ריסים, תוכלו להפוך אותו לאפקטיבי יותר על ידי חימומו בעזרת פן (או אפילו בעזרת נשיפה) לפני השימוש. ממש כמו עם מחליק שיער: החום יקבע את עיגול הריסים שלכן ויעשה אותו עמיד לזמן ארוך יותר. חשוב מאד (!) שמעגל הריסים לא יהיה חם מדי ויגרום לכווייה. אם הוא חמים, זה מספיק לגמרי.

model_full_650

את בוודאי רגילה לאחוז את המברשת בצורה מאוזנת. נסי לאחוז אותה הפוך: אחיזת המברשת בצורה אנכית לריסים ושימוש בקצה בלבד מאפשרת דיוק והימנעות מלכלוך העור, בעיקר בזויות העיניים. כמו כן, פשוט באופן זה לאסוף את השיער מן השורש, לדחוף כלפי מעלה ולהפריד את הריסים זה מזה.

גושים – אאוט!

מי לא מכירה את הרגע שבו המסקרה מורכבת בעיקר מגושים יבשים? מזל שלוקח רק דקות ספורות לשנות את המצב: ראשית, אל תנסי להחיות את המסקרה בעזרת תנועות פמפום של המברשת. הפעולה הזאת רק תכניס עוד אוויר למכל ותייבש את המסקרה עוד יותר. במקום זאת, כדאי להכניס ולהוציא את המברשת בתנועות הברגה ארוכות ולראות אם זה עוזר. הניחי את המסקרה, כשהיא סגורה היטב, בכוס מים רותחים לכמה דקות. אחרי כמה דקות, נערי ובדקי בעזרת תנועות הברגה ארוכות של המברשת האם היובש נעלם         .

סקיני בולד – יש רק מסקרה אחת כזאת

אל המסקרה הנמכרת ביותר בישראל מצטרפת כעת המסקרה החדשה והגאונית של קרליין  Skinny Bold - מסקרה עם מברשת בורג, במבנה הנדסי מתוחכם, המעגלת ומאריכה את הריסים במשיכה אחת. מבנה המברשת הדק והמחורץ מלפף ועוטף את הריסים תוך כדי המריחה ליצירת ריסים ארוכים ומעוגלים בצבע שחור דרמטי הודות לפיגמנטים שחורים טהורים היוצרים גוון פחם עמוק.

מבנה המברשת הייחודי, אוסף צבע בכמות המספיקה למריחה אחידה של כל הריסים בפעם אחת. המברשת מפרידה, מאריכה ומעגלת את הריסים  למראה דרמטי.

פורמולת המסקרה שמיוצרת עבור קרליין באיטליה היא היפואלרגנית, ללא פראבנים, ללא מרכיבי בישום או טלק והיא גם לא נוסתה על בעלי חיים. זוהי מסקרה טבעונית לחלוטים אשר מכילה מרכיבים משובחים כמו סיליקונים המעניקים גמישות לריסים ואפקט מאריך, לצד פולימר צמחי המעניק מריחה חלקה וקלה.

carline_maskara_product

דוגמנית: מאיה סימנסון | איפור: עומר אסף, מעצב אומנותי קרליין | צילומים דוגמנית: מאיר כהן | צילום מוצר: מוטי פישביין


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה