המדריך לקניית אוברול מחמיא

האוברול הוא אחד הטרנדים הבולטים של הקיץ וצפוי להישאר איתנו גם בעונות הבאות. קבלי את המדריך לבחירת האוברול המושלם בשבילך, לא לרזות בלבד

13/08/2014
גאלה רחמילביץ קבלו עדכונים מגאלה
  • RSS

מימין: אריסטו שמט, סימפל, נומה. יחצמימין: אריסטו שמט, סימפל, נומה.

מעולם לא חשבתי ללבוש אוברול. אוברול, מבחינתי, היה מאז ומעולם לבוש של רזות, כאלה גבעוליות שנושאות אותו בגאון. מדי פעם, אחת מרשתות האופנה לשמנות הייתה מציעה אוברול שחור בקולקציה, כזה שמעוטר בעודף אבנים א-לה סברובסקי, ולכן גם אם כבר היה במידה, לא העזתי למדוד כי לא התחברתי לסגנון.

במשך שנים גם לא חשבתי לנסות. כאמור, זה היה מקובל שרק רזות יכולות ללבוש אוברול, ושמישהי עם בטן בטח תראה בהיריון אם היא תלבש אותו. תמיד בקטלוגים דיגמנה את האוברול בחורה רזה, אם היה עליה קצת בשר ולבשה מידה 40, אז קראו לה דוגמנית פלאס סייז. באתרי האינטרנט, בעיקר בארה"ב ניתן היה לראות הרבה אוברולים על נשים שמנות, אבל הסגנון הצמוד שמוציא הכל החוצה, פחות הרגיש לי בנוח במדינתנו הקטנה, שהרי פה, כל אחד ואחת עוברים ומעירים לך על כל פיפס.

לפני כשלוש שנים, באחד מביקוריי בחנות של מאיה נגרי, החלטתי להשתעשע במדידת אוברול. "פעם אחת אראה איך זה נראה ומרגיש" חשבתי לעצמי. וואו. לא תאמינו. התאהבתי. הוא ישב מושלם, טשטש את כל העניינים והחמיא לאזורים שאני אוהבת. לא האמנתי. עמדתי 45 דקות מול המראה בחנות ובחנתי את הלוק מכל צד, כיוון וזווית. ברור שרכשתי אותו, ולא רק שרכשתי אותו גם חרשתי עליו וקצרתי לא מעט מחאות. כן כן, אני, במידה 48 באוברול מושלם, פיזזתי לי ביום יום ובערב עם האוברול שלי. כמו ילדה שגילתה צעצוע חדש ומרגש.

גאלה רחמילביץ'

מאז רכשתי לי עוד מספר אוברולים משגעים שבעזרתם אני מרגישה נשית, שיקית ובעיקר נהנית מכל רגע. במדידות אני מקפידה לבחון מספר דברים, שעוזרים לי לבחור את האוברול המושלם:

מה חשוב לבדוק כשמודדים אוברול?

טוסיק. הקפידי שתפר הישבן מונח בדיוק במקום המושלם, ממש כמו במכנסיים, ואינו נראה כאילו הוא עומד להתפוצץ בכל רגע. שבי וזוזי עם האוברול כדי לוודא שלא תתיישבי והתפר 'יתפוצץ'.

חלק אחד משניים. התייחסי לאוברול כמו אל חולצה ומכנסיים מחוברים. בדיוק כמו שאת בוחנת אם חולצה מתאימה לך- בחני את החלק העליון, ובדיוק כמו שאת מתאימה לעצמך מכנסיים- התאימי את החלק התחתון.

להשתחל במהירות. אם נדחסת בכוח זה אומר שכאשר תצטרכי לפשוט אותו (בשביל ללכת לשירותים למשל), יהיה לך מאוד קשה לצאת ממנו. הקפידי לבחור אוברול שמתאים לך בזרועות ובהיקף, על מנת שפעולת ההתפשטות לא תגרום לך להזיע במשך 1/2 שעה.

הקפידי על המידה. בחרי במידה המדוייקת המחמיאה לך. מידה גדולה יותר תגרום לך להיראות ענקית, בעוד שמידה קטנה מדי תדגיש אזורים שאינך רוצה ותקשה עלייך בתהליך ההתפשטות.

שלא יעטוף. כאשר בגד עוטף את הבטן הוא מבליט אותה, את בטח מכירה ויודעת את זה מחולצות, על כן בחרי אוברול שהחלק האמצעי שלו יורד בצורה ישרה מאמצע הבטן כלפי מטה, ולא עוטף ונכנס לכיוון המפשעה. גזרה שכזו תעניק לך מראה צר וארוך יותר, ולא תגרום לך להרגיש אי נוחות שהבטן מודגשת ובולטת.

מימין מאיה נגרי, גולברי, אלמביקהמימין מאיה נגרי, גולברי, אלמביקה

***

גאלה רחמילביץ’, סטייליסטית, בעלת בית הספר לסטיילינג GALA’STYLE בדיזנגוף סנטר, תל אביב

לעמוד הפייסבוק של גאלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך