המגשימה

אחרי שנים בהיי טק ונדל"ן מיכל ברנע הגשימה חלום אישי: ייצור קו קוסמטיקה שמצעיר את העור ללא ניתוח

11/07/2016
קרי רובינשטיין קבלו עדכונים מקרי
  • RSS

מיכל ברנע: "אוהבת לסמן יעד ולתכנן את הדרך אליו לפרטי פרטים”

מיכל ברנע היא דוגמה נהדרת לאישה שיודעת לשלב בין המשפחה לעבודה, בין קריירה מגוונת ומאתגרת לאמהות צעירה, והכל מתחיל אצלה מהחלטה ואמונה: "אני מאמינה שכל אחת יכולה לשאוף ולהגיע ליעד, באמצעות תכנון אסטרטגי נכון והתמדה".

תכנון הוא מוטיב מנצח במסלול הקריירה המגוון והמרשים שלה. תכנון, כך נוהגים לומר, עיקרו במיצוי עתידי מירבי של המגמות הקיימות. "אסטרטגיה" היא ניצול ההזדמנויות החדשות והשונות של המחר. השילוב בין שני אלו, הוא כנראה זה שגרם למיכל לכבוש כל יעד שסימנה לעצמה. "אני אוהבת לסמן יעד ולתכנן את הדרך אליו לפרטי פרטים".

את דרכה החלה מיכל ביחידת ממר"מ בצה"ל, בגיל 18. בגיל 24 כבר ניהלה פרויקט גדול ובהמשך ניהלה חברת סטארט-אפ. גם כאם צעירה מצאה את הדרך לשלב את העבודה והמשיכה לטפס בדרגות הניהול והפיתוח: "ניהלתי סטארט-אפ שפיתח טכנולוגיה חדשנית שעד היום משתמשים, ונקנתה ע"י חברת מג'יק. בהמשך עברתי לתפקיד סמנכ"לית פיתוח ומכירות במג'יק ומשם למייקרוסופט".

ברנע הגיעה, בזכות כשרונה וחריצותה לעבוד מול ובמסגרת חברות הטכנולוגיה המוכרות והגדולות בעולם, אבל כשהיא מסתכלת על עולם ההי-טק מזווית בוגרת יותר, החליטה לשנות כיוון ופתחה חברת נדל"ן עצמאית.

השאירה את הקריירה מאחור ויצאה לדרך עצמאית. מיכל ברנע

מה גרם לך להשאיר מאחור קריירה עשירה ומפוארת ולהפוך לעצמאית בתחום חדש?

"בתחום ההייטק ראיתי שבני 40 ומעלה, נשים וגברים כאחד הולכים ונשחקים, והופכים למרכזיים פחות ומובילים פחות. כאישה, הייתי מנכלית סטארט אפ בגיל 34 וגם אז לא היו נשים מסביבי. רציתי להיות במצב שאני בונה משהו גדול, לעשות לביתי. למדתי יזמות נדל"ן כדי להיות בקיאה בתחום והתחלתי באיכלוס בניינים, בעיקר בנייני בוטיק יוקרתיים. בנוסף, הקמנו ב-2008 חברת שיווק לנדל"ן כשהיום בין השאר אנחנו משווקים את הבניינים היוקרתים ביותר שיש כולל יונייטד סרונה המדובר.

כשמיכל מדברת ב"הקמנו", ו"אנחנו", היא מתכוונת למסלול שיצרה עם המשפחה שלה לעבודה משותפת.

בעצם פתחת עסק משפחתי?

"העסק מנוהל ע"י בני המשפחה והוא מאפשר לנו שליטה ביעדים, באסטרטגיה, ואפילו בחיבור בינינו. מאז שאני זוכרת, אני תמיד עובדת ומקדמת דברים. העובדה שאני עכשיו עושה את זה באופן עצמאי שואבת אותי מן הסתם יותר, אבל בן זוגי ובתי עובדים איתי וזה משנה את התמונה. כמובן שזה גם עזר לי לשמור על המשפחתיות. אין דבר מקרב יותר מזה שהמשפחה כולה שותפה, אפילו בארוחות משפחתיות עושים סיעור מוחות ותמיד מעניין לנו. כל פגישה שלנו מעניינת".

אחרי שבשיתוף פעולה משגשג עם בני משפחתה הגיעו להישגים בתחום הנדל"ן, החליטה ברנע, בפעם הראשונה, לסמן מטרה שתוצאותיה יועילו גם לנושא שחשוב וקרוב לליבה. עור הפנים.

מיכל ברנע ומשפחתה

מה הוביל אותך ממחשבים ובניינים לקוסמטיקה?

"האמת שזה תחום שעניין אותי מילדות. לסבתי הייתה פרפומריה וכל מוצר חדש עניין אותי. בשנים האחרונות כשבשלב הזה של החיים את רוצה לדאוג לעור הפנים, והפתרונות שמוצעים לך רחוקים מלהיות טבעיים כמו חומצות או בוטוקס, כשכל דבר אחר מחייב זמן, התמסרות, תהליכים ארוכי טווח ותוצאות מאוד מוגבלות, חיפשתי פתרון שהופך את העור לצעיר, בלי שאצטרך להקדיש זמן שאין לי והון גדול. חיפשתי משהו שבמריחה יעשה את העבודה".

הניסיון הגדול של מיכל הוא ההוכחה היומיומית שלה שאם רוצים, מתכננים, עושים ומגיעים, ועם הידע והניסיון החליטה להגיע גם אל עבר המוצרים הקוסמטיים שחיפשה.

מיכל בקליניקה לאנטי אייג'ינג שהקימה בקניון G בתל אביב

"הגעתי לצוות מעבדה עם 30 שנות ניסיון בינלאומי, הצגתי להם את המרכיבים ההכרחיים למוצר וביחד אחרי הרבה עבודה ופיתוח הגענו למוצר מהפכני". על Prestige22, חברת מוצרי האנטיאייג'ינג החדשה של ברנע, היא מספרת: "את ההצלחה של המוצרים אני רואה כל יום כשאני מורחת אותם. דקה בערב, דקה בבוקר, 22 דקות למריחה שבועית וזהו, הנראות היא מדהימה".

מיכל מספרת שהתוצאות ברורות והשפעתן ארוכת זמן רב יחסית. "המוצרים מהווים חלופה לזריקות בוטוקס ולניתוחים, נלחמים בכל סוגי הקמטים כולל קמטים אינטנסיביים, מעכבים התכווצויות שרירים, מגבירים יצירת קולגן, מוסיפים נפח וממלאים קמטים מבפנים, ממצקים את העור, תוך כדי הגברת לחותו וגמישותו.

Prestige22. מצעיר את העור

איך העובדה שאת מייצגת את קהל היעד השפיעה על התהליך?

"מאוד. עצם העובדה שידעתי אילו אלמנטים הם חיונים ואילו יעשו את ההבדל האמיתי והלא מתפשר, סייעה מאד. מעצם היותי אישה עסוקה היה ברור לי מה צריך, הבנתי את המשמעות של כל אלמנט, בין אם זמן, בריאות או תוצאות. לכן גם לא התפשרתי על שום אלמנט ובלי שכולם מתקיימים ובלי שזה מוכח ואני רואה עליי תוצאות משמעותיות, לא הייתי יוצאת לדרך".

בימים אלו, לשם הדגמת השיטה והמוצרים פתחה מיכל קליניקה לאנטי אייג'ינג, בקניון G, מתחם צמרת ,YOOבתל אביב. הקליניקה עובדת בשיטת Prestige22 עם צוות קוסמטיקאיות מקצועיות, עתירות ניסיון ומומחיות לשיטה שהובילה ברנע.

 "אני מאוד נהנית גם מהדרך וגם מהתוצאה". Prestige22

"אני מאוד נהנית גם מהדרך וגם מהתוצאה", היא מודה. "זה ההריון ואז הלידה. התינוק שנוצר. החזון, הבנייה והתוצאה הרצויה".

על רקע  הדרך וההצלחות, מה העצה שלך לנשים שרוצות לצאת לדרך עצמאית?

אישה עצמאית צריכה למצוא דרכים להיות ייחודית, יצירתית, חדשנית, ולשאוף להוביל בתחום. זה דורש התמדה ללא הסחות דעת. אם יש משפחה בגילאים מבוגרים יותר יש הרבה רגשות אשמה, גם לי, אבל מצאתי את עצמי מנצלת את מעט הזמן שהייתי בבית כראוי. הייתי נוכחת וכולי לטובת הילדים. הם מגיל צעיר הפכו עצמאים ואנחנו מאוד קרובים, כדאי לקחת את זה בחשבון".

 

 

התוכן הינו מערכתי ואין בכתוב משום המלצה של בנק הפועלים. בית העסק מעניק הנחת CashBack ללקוחות הבנק.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה