המאבק בזנאות יוצא לדרך

הלובי למיגור הזנאות יוצא לדרך עם קמפיין מחאה שמטרתו מלחמת חורמה בתופעת הזנאות ודרישה לחקיקה להפללת גברים צרכני זנות ולשיקום נשים במעגל הזנות

22/12/2016
הלובי למיגור הזנאות קבלו עדכונים מהלובי
  • בדואר
  • RSS

הזנאים מבלים במועדוני חשפנות. מקומות שבהם אישה צעירה עושה לרוב צעד ראשון לעבר נפילתה לתהום הזנות; הסרסור שמפעיל את המועדון מוכר אותה בלחץ ובכסף רב “חד פעמי” ללקוח (זנאי) משומן, ולאט לאט ובבטחה הוא מוביל אותה לעבודה קבועה בחדרים האחוריים.

פצע של התעללות מינית או הזנחה קשה בילדות, טרור של מכות ומעשי אונס מצד הזנאים והסרסורים, ביתור כל גשר ורישות שלה לחברה האנושית (ביתור שמעמיק ומתקבע מעצם השימוש במילה “זונה”), ומנגנון ההתנתקות הנפשית שהיא מסגלת לעצמה בשל הצורך לשרוד במציאות שאינה ניתנת להכלה – כל אלה חוברים ומקבעים את האישה העוסקת בזנות בתחתית של החברה האנושית, כשכל הווייתה מסתכמת בהיותה כלי בידי הזנאים, שלאחר השימוש הם משליכים בשאט נפש.

גבר תוקף אישה (צילום: שאטרסטוק)

הם לא מפסיקים כשמדובר בקטינה. נהפוך הוא: כל סרסור מנוסה יודע שקטינות מקדמות את העסקים. הם לא מפסיקים כשזו אישה נסחרת שאיננה דוברת עברית ולכודה בידי הסרסור. וכן, הם עדיין “מייבאים” אותן למחוזותינו. הם לא עוצרים כשזו אישה בהריון, שהיא גם חד הורית ומפרנסת בלעדית, שהדירה הדיסקרטית היא המקום היחיד שבו הוצעה לה עבודה. הם לא מתביישים לינוק חלב של אם בזנות אחרי לידה (כשאחד מהם הוא הרי האב הלא מוכר) ולהמליץ עליה לזנאים אחרים בפורום מיועד, בצירוף הכתובת בה ניתן למצוא אותה. הם לא עוצרים, גם כשברור שמדובר באישה ש”לא משתפת פעולה”, כלומר, שנראה שהנפש שלה “עזבה את החדר”. הם ממליצים אחד לשני (באותם פורומים) על המסוממות, שמהן ניתן להשיג יותר כשהן “מחוקות”. מעבירים ביניהם טיפים איך לשבור לה את הגבולות ולהוציא מהגוף שלה יותר ממה שכללה ה”עסקה”. זנאים ותיקים מטפחים זנאים צעירים שבתחילת דרכם ומשמנים את מסלולם.

בימים אלה פותח ‘הלובי למיגור הזנאות‘ בקמפיין מחאה שמטרתו מלחמת חורמה בתופעת הזנאות, ודרישה להעברת “החוק להפללת הזנאים ושיקום האשה”, בכנסת. נציגות הלובי יגיעו לכל מקום בו יהיה צורך שקולן יישמע. הן יגיעו לבתי בושת ולבתי שרים, למועדוני חשפנות ולבתי סרסורים. הן לא יעצרו עד שכל אשה שתרצה לצאת מתהום הזנות תוכל לעשות זאת ברווחה ובצורה בטוחה ומכובדת.

ביום חמישי 22.12.2016 יושק הקמפיין בהפגנת מחאה שתערך מול מועדון החשפנות ‘גוגו גירלס’ שבבעלותו של קובי מזרחי, שם יקבלו את פני הזנאים המגיעים להשפיל ולבזות נשים עירומות בגינוי קולני. המשתתפות מתבקשות להתלבש בחגיגיות ולשזור פריט אדום בלבושן.

גם גברים מוזמנים להצטרף אלינו למחאה על הקלות הבלתי נסבלת של הזנאות, בדרישה לשינוי רדיקלי של הנורמה בה נשים מוחלשות הופכות לטרף מיני.

מקום ההפגנה: מועדון גוגו גירלס, אלנבי 35, תל אביב.
נקודת מפגש: קפה ביאליק הסמוך (אלנבי 39).
שעת מפגש: 22:00

אירוע מחאה נגד זנאים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה