הלילה הזה כולו שחור ולבן

לקראת החג, באנו לדבר על הטרנד הכי נקי העונה - שמלות קלאסיות עם משטחים גיאומטריים של שחור ולבן. עושים שיק במדור נוסטלגי ומלא התרגשות לכבוד האביב

13/04/2014
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

פסח בפתח, זמן של התחדשות ופריחה ואנרגיות רעננות של אביב אחרי החורף. חלק מכן בוודאי זוכרות עוד מילדות, את המנהג המקסים שהיה קיים בעבר - לקנות בגדים חדשים לכבוד החג. היום, כשקניית בגד חדש היא עבור רובנו עניין שבשגרה, המנהג הזה כבר כמעט פס מן העולם, (למעט אולי בקהילות הדתיות), וחבל. בהסבה לשולחן הסדר עם המשפחה והילדים, כשכולם לבושים בבגדים חגיגיים וחדשים שנקנו במיוחד, יש התרגשות ושמחה מיוחדת.

אבל, זה לא אומר שלא ניתן להחיות את המנהג המבורך, כי תודה לאל, זה עדיין מקובל להתלבש יפה וחגיגי לערב הפסח, שבמיוחד לכבודו מציע לכן המדור "עושים שיק" קלאסיקה בשחור ולבן. כמו חומוס עם פיתה, כמו אבטיח עם בולגרית וכמו מצה עם שוקולד: השחור והלבן הוא צירוף קלאסי, על-זמני, שתמיד עובד, ואפילו חזר בעונות האחרונות בוורסיות טרנדיות.

בעונת אביב-קיץ הקרובה, מעצבים בהם רלף לורן, בלמן, BCBG מקס עזריה, ויקטוריה בקהאם ורבים נוספים, הציגו פריטים ולפעמים קבוצות שלמות של דגמים בשחור ולבן ואנחנו בעקבותיהם.

לערב החג, הרשו לנו להתעלם מהפריטים הטרנדיים יותר, למשל של חליפות הפרינטים הגיאומטריים ושל תועפות הפרחים בשחור ולבן ולבחור בשמלה בשני משטחי צבע חלקים של שחור ולבן, למראה קלאסי, אלגנטי וחגיגי כמתבקש.

מיס לגוט שמלה שחור לבן שמלה קלאסית בשחור ולבן ללא שרוולים מתוך קולקציית Oui של מיס לגוט

כפי שתוכלו לראות, הצירוף הלכאורה פשוט הזה, נראה נפלא ואהוב גם על ידועניות רבות ומי שממש רוצה להוסיף קצת צבע, יכולה לבחור בנעליים אדומות או ורודות ובליפסטיק עז תואם. וכמובן שגם כל פריט בגוונים מטאליים של כסף או זהב, יהיה מושלם עם השילוב.

מיס לגוט שחור לבן  ג'ניפר לורנס בטקס גלובוס הזהב 2014 (לפני כחודשיים), ביצירה אלגנטית בלבן ושחור מבית דיור קוטור. צילום: רויטרס

מיס לגוט שחור לבן מימין: השחקניות שרה היילנד, קמרון דיאז ואמה רוברטס. צילום: רויטרס

מיס לגוט שחור ולבן מימין: אמילי דשאנל, בט בארס ושרה מישל גלר. צילום: רויטרס

מיס לגוט שחור לבן
ולסיום: האופציה המעט יותר שמרנית לחג. שמלה בשחור ולבן עם שרוולי שלושת-רבעי, מתוך קולקציית Oui של מיס לגוט
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך