הכפילה הנוספת של אנג'לינה ג'ולי!

לא מזמן חשפנו כאן בחורה צעירה הדומה לכוכבת ההוליוודית היפה בעולם וכעת מתברר שישנה עוד כפילה שלה מסקוטלנד שמסעירה את הרשת וזוכה לאינספור תגובות נלהבות. עבורנו יש רק אנג'י אחת, כמובן!

08/06/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

לא מזמן כתבנו כאן על בחורה צעירה הדומה לכוכבת אנג'לינה ג'ולי בשם מארה טיגן. היא נראתה כמו הדופלגאנגר האקזוטית שלה או אחותה הקטנה והנה צצה עוד כפילה שדומה לשחקנית המפורסמת ומסעירה את הרשת. הכירו את צ'לסי מאר, צעירה סקוטית שהצליחה לגרום למעריציה של ג'ולי להתפעל מהדימיון המופלא. מאר כבר צברה יותר מ-100 אלף עוקבים בחשבון האינסטגרם ומתחת לכל פוסט אתן תוכלו לקרוא תגובות נפעמות כמו "וואו! כמה את דומה לאנג'לינה!".

כבר ב-2015 מאר העלתה פוסט בפייסבוק שלה, שם היא התייחסה לדימיון המופלא בינה למי שנחשבת בעיני רבים כ"אישה היפה בעולם". בפוסט ההוא היא כתבה: "אני לא ממש רואה את הדימיון, אם להיות כנה. כשאני מסתכלת במראה אני רוא את כל הפאקים שלי כמו בחורות אחרות. לא ציפיתי לכל תשומת הלב הזו. למרות מה שכתבו עלי, איני דוגמנית. אני עובדת בחברת גז כמנהלת מבצעים. לעבוד לצד כל ההדים שהתמונות שהעליתי גרמו לי לא היה קל".

מאר לא נולדה עם דימיון לכוכבת ההוליוודית ולטענתה היא לא ניסתה בכוח להיראות כמוה. והיא עשתה מספר ניתוחים עם השנים שגרמו לה להידמות לה, גם אם לא התכוונה: ניתוח אף בגלל סיבוכים של ניתוח בילדות, הגדלת חזה וניפוח שפתיים בעזרת בוטוקס. אני מניחה שזה מוזר להסתובב ברחובות ולקבל הערות כל הזמן על כמה את דומה למישהי אחרת. באופן אישי זה היה מטרף אותי וזה לא משנה כמה ג'ולי מדהימה.

אדם רוצה בסוף להיות דומה לעצמו. התהילה הזו, שגורמת לך להתפרסם בזכות דימיון לכוכב אחר, תמיד נראה לי מגוחך וכמו גימיק חברתי רגעי. לדעת שכל העוקבים שלה נמצאים שם רק בגלל הדימיון החיצוני זה מוזר, שלא לומר, מבאס. אבל באמת שלא יכולתי להתעלם ממנה והייתי חייבת שתראו אותה גם. כעת לשחקנית יש לפחות 2 כפילות הדומות לה ואם היא תצטרך לעשות סרט עם פעלולים מסוכנים ולא תרצה לבצע אותם בעצמה, ההפקה כבר תדע למי לפנות.

זו אנג'לינה ג'ולי האמיתית

אנג'לינה ג'ולי

 

 והנה הכפילה שלה, צ'לסי מאר:

כפילת אנג'י

 

כפילת אנג'י על הדשא

 

כפילת אנג'י חולצה

 

כפילת אנג'י גופייה

 

כפילת אנג'י בשחור

 

ang9

 

ang12

 

כפילת אנג'י ג'ולי

 

הכפילה של אנג'י משתזפת

הנה הכפילה הקודמת, מארה טיגן:

כפילה קודמת של ג'ולי

 

צילום: גטי, צילומי מסך מהאינסטגרם של מאר

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה