הכי נחשק: חיוך לא מושלם

החיבה העדכנית לשיניים שנראות ילדותיות ולא מושלמות מגיעה מיפן - אלופת הטרנדים המפתיעים. מה עוד הולך שם בגזרת הטרנדים של הפה

14/03/2012
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS
» החיוך הלא מושלם של הדוגמנית ג'סיקה הארט

כמעט בכל תחום תמיד אפשר לסמוך על היפנים, שיציגו לעולם את הדבר המשוגע הבא – חרקירי, פורנו מאויר ביזארי, להקת מחול דיגיטאלי. הם בהחלט אוהבים ביפן לבדוק גבולות. כמובן שגם בתחום האוראלי הם יכולים להציג כמה טרנדים שישאירו אותנו עם פה פעור ובמיוחד כאלה שברוח חג פורים ממש יתאימו לנו כדי ליצור תחפושות ייחודיות.

הנה, למשל, האופנה הנוכחית אצלם –  חיוכים עקומים שכוללים הבלטה וחידוד הניבים, ויצירת אפקט של שיניים צפופות על ידי הדבקת שיניים מלאכותיות בפה. מה פשר האופנה הביזארית הזאת? חלק מהמומחים שהתראיינו לכתבות על הנושא בחו"ל הסבירו שמדובר בעצם בהשפעה קולנועית של סדרת הסרטים 'דמדומים' וכוכביה הערפדיים. מומחים אחרים מסבירים ששיניים עקומות, בעיקר כאלה שמציגות שיני חלב ששכחו לנשור מעניקות לפנים מראה ילדותי ואף א-סימטרי, מה שהופך את בעלי החיוך העקום לבלתי רגילים ולכן לנחשקים יותר, על פי הטעם היפני. במקרה של נשים, הטענה היא שפגם דנטאלי שכזה הופך אותן לנגישות ומאיימות פחות עבור גברים, דווקא כי הן מציגות מראה לא מושלם.
..

עוד אופנה משוגעת מיפן מהחודשים האחרונים היא מה שהיפנים קוראים 'מסיבה בפה'. מדובר בהדבקת מעין 'גשרים' פנימיים וגמישים, המעוטרים בנוריות לד זעירות על שתי הלסתות שגורמות לבעל הגשר שיהיה לו חיוך זורח באמת בשלל צבעים. אפשר לדאוג שהחיוך יזהר בשלל צבעים באופן מלאכותי דרך ממשק המחשב. כפי שהסרטונים באינטרנט על התופעה הזאת מראים, האפקט של 'מסיבה בפה' בשיאו בשעות החשיכה. הטרנד הזה החל כחלק מקמפיין פרסומי לחנות בגדים יפנית אבל ביפן כמו ביפן, החבר'ה המקומיים כל כך התרגשו מהעניים, שהם ביקשו לרכוש את הגשרים הזוהרים לשימוש אישי. הנה סרטון שמבהיר על מה מדובר.

לבסוף, כנראה שהיפנים יעשו הכל כדי למשוך את תשומת הלב של החברים מסביב וזה כולל הצגת קעקועים מיניאטוריים על השיניים הקדמיות. מה שיפה בטרנד הזה – הוא מציע מספר עצום של איורים ועיצובים החל מדמויות אנימה (דמויות אנימציה יפניות מסורתיות) שונות וכלה במשפטים שנונים בכתב זעיר. ושוב, גם כאן יש יתרון מגדרי לאופנה הזאת – אם את אישה את יכולה להתאים את הקעקוע לגוון השפתון שלך.
..
רווח באסיה: נורות לד על השיניים וקעקועים זמניים

בניגוד לקעקועים שנעשים על העור, קעקוע על השן הוא עניין בטוח, קל וזמני בלבד. הוא מאוד דומה להדבקה של איור על הציפורניים וכולל מריחת דבק על האימייל של השן ועל העיצוב הנבחר. בניגוד לחלוטין, לקעקוע קונבנציונלי על העור, קעקוע שינני מחזיק מעמד רק מספר ימים עד שהוא נשחק ונמחק בלי שלהשאיר עקבות או נזקים בריאותיים. זה בטח מאוד משמח את רופאי השיניים היפנים שנאלצים להתמודד בכל כמה חודשים עם השיגעונות הדנטאליים של המטופלים שלהם.

..

צילומים: Getyimages
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה