הכירי את סוג התלתלים שלך – ועצבי בהתאם

באילו חומרי עיצוב מומלץ למתולתלות לבחור? אבחני את סוג התלתלים שלך והתאימי להם את תכשיר העיצוב שייתן להם לוק מושלם

17/09/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

שיער מתולתל דורש התייחסות מיוחדת שמערבת תמיד תכשירי עיצוב ייעודיים על בסיס לחות והזנה. איך תדעי איזה מהם מתאים לשיער שלך? עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, עושה לנו סדר. זהי את סוג השיער שלך – ועומר יתאים לך את התכשירים הנכונים במיוחד לשיער שלך.

שיער מקורזל

תלתלים סגורים וקטנים מאוד, המזכירים את שיער האפרו המתאפיין בנפח רב ובקושי ניכר לסידור וארגון.

צילום: איתן טל

התכשיר האידיאלי: קרם לחות שמכיל שמן טבעי - קרם לחות אינטנסיבי שירכך את השיער העקשן והמרדני וישמור על התנועה הטבעית שלו, יוסיף מנת הזנה יומית, ימנע את הקרזול המטריד ויאפשר לאלף את השיער בשניות. חשוב לציין שלמרות רכיב השמן שבתכשיר אין תחושת שומניות בשימוש, והשיער מקבל הרבה ברק.

איך משתמשים? מורחים את הקרם בכמות נדיבה על שיער לח.

מה עוד כדאי להוסיף? לאחר ייבוש מלא של השיער (מומלץ באמצעות דיפיוזר) כדאי להוסיף גם סרום אמפולה שיזין את השיער בעיקר בקצוותיו, יקנה לו סגירה נכונה ויעניק לו עוד מנת ברק וזוהר. מורחים כמה טיפות לכל אורך השיער בתנועות כיווץ. ניתן לחזור על פעולת הסרום לפי צורך במהלך היום.

Layer Comp 7

serum_natural

שיער מתולתל

תלתלים סגורים, גדולים יחסית ומוגדרים בבירור.

צילום: איתן טל

התכשיר האידיאלי: קרם לחות –  על שיער לח שמים כמות נדיבה של קרם לחות מעצב לבניית תלתלים.

איך משתמשים?  מורחים את הקרם מהקצוות לכיוון השורשים ומעצבים את השיער בעזרת האצבעות - משחקים איתו עד שהוא מתעצב בצורה הרצויה.

מה עוד כדאי להוסיף? מוס לבניית תלתלים אותו יש למרוח מיד לאחר קרם הלחות כדי שהשיער יתייבש יחד אתו, יעניק לתלתלים עוד נפח ויסייע להם להיות מוגדרים ויפים.

 Layer Comp 2muss_natural

שיער גלי

שיער עם תלתלים פתוחים ביותר.

צילום: איתן טל

התכשיר האידיאלי: קרם לחות קליל על בסיס מים.

איך משתמשים? מורחים את קרם הלחות על שיער לח ואז יש לגלגל קווצות שיער גדולות על האצבע ולהצמיד אותן לשיער עם סיכות או קליפסים. אחרי שהשיער מתייבש פותחים את הקווצות, והשיער נראה כמו אחרי טיפול בבייביליס.

טכניקה נוספת ללוק גלי פתוח יותר: לאחר מריחת הקרם קלעי את השיער לצמות והמתיני לייבוש מלא של השיער ורק אז התירי את הצמות.

מה עוד כדאי להוסיף? לזריקת ברק ורענון (במיוחד אם מדובר בשיער יבש) כדאי להוסיף כמה טיפות סרום אמפולה – בפורמולת סיליקון שנספג במהירות ומשאיר את השיער במרקם נעים ובמראה מלא ברק וזוהר.

Layer Comp 6

טיפים מהמומחה:

עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, עם עצות מעולות ששווה לך לאמץ:

  • שימי לב לכמויות – כמות נדיבה של קרם לחות תסייע לך להתמודד עם הנפח המוגזם של השיער.
  • שיער לח – ככל שהשיער יהיה יותר נקי, לח ורך כך המראה שיתקבל עם תכשירי העיצוב יהיה טבעי יותר וישמור על התנועה הטבעית של השיער.
  • פחות חפיפות – שיער מתולתל נראה במיטבו יום-יומיים לאחר החפיפה, הסיבה לכך היא שתכשירי העיצוב בתוספת החומרים הטבעיים שמופרשים מהקרקפת, יוצרים כובד על השיער ותורמים ל'נפילה' יפה של השיער, כך שהוא פחות נפוח ויותר ניתן לסידור בקלות.
  • סרום – ידידה הטוב ביותר של המתולתלת – שימוש בסרום בנוסף לקרם לחות, יקטין את הנפח של התלתלים ויוסיף הרבה ברק למראה השיער. את הסרום מומלץ למרוח על שיער יבש.
  • ספריי ווליום – למי שאוהבת את המראה הגדול ורוצה לשמור עליו כל היום מומלץ לסיים את העיצוב בריסוס ספריי נפח.Layer Comp 4

[youtube HEki7gxLiKI nolink]




מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך