הכירו את הביטוח הדיגיטלי הראשון לרכב

בעולם שבו ביטוח רכב נתפס כמסורבל, יקר וארוך, מסתבר שאפשר גם אחרת. שירות חדש מאפשר ביטוח דיגיטלי: חידוש, רכישת ביטוח חדש, אפילו הזמנה של גרר

13/08/2018
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

צילום: shutterstock By SvetaZi

לכל אחת מאתנו יש את השיחה השנתית או את המכתב בדואר שמבשר לנו שהגיע הזמן להעביר את האוטו טסט ולחדש את הביטוח לרכב. מסוג המטלות שתמיד אנחנו דוחות עד לרגע האחרון, אי שם אחרי ההרשמה לחוג או תשלומי וועד גן וזאת משום שאנחנו יודעות שצריך להתחיל לעבוד בלחדש את ביטוח: להרים טלפון לסוכן הביטוח, להשוות הצעות מחיר בין חברות הביטוח השונות, להדפיס, לחתום, לפקסס אישור רכב ורישיון נהיגה, לקרוא עם זכוכית מגדלת את האותיות הקטנות, להבין את ההבדל בין ביטוח חובה למקיף וצד ג', לשלוח מייל או פקס במקרה הפחות ידידותי, לוודא שהגיע, שהתקבל, שהניירת תקינה.

מה קורה אחרי החידוש, אם חלילה נתקענו עם הרכב? אנחנו צריכות לאתר את המספר של סוכן הביטוח או לזכור מי הייתה החברה שדרכה בטחנו. להתקשר, להקיש 1 ואח"כ 2 ואז שוב 1 או אולי בעצם היינו צריכות להקיש 4 במענה המסורבל? כל זה כשאנחנו עם פנצ'ר בגלגל או עם מצבר ששבק חיים ובל נשכח שדברים מהסוג הזה תמיד קורים כשהבעל במילואים.

עידן דיגיטלי

השיטה המסורתית של ביטוח רכב יכולה להיות מסורבלת, פחות יעילה, לעיתים קשוחה לנו כצרכניות. אבל זה לא חייב להיות ככה- הטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק: אנחנו מבצעות הזמנות לבתי מלון דרך האינטרנט, קובעות תור לרופא משפחה, משלמות ארנונה או וועד בית, אפילו עורכות קניות - באפליקציה.

 צילום: shutterstock By Pla2na

השגרה היום יומית שלנו עמוסה מתמיד וכדי להתמודד איתה יש לנו תזכורות והתרעות שמקפצות בלי סוף: להגיע בזמן לאסיפת הורים, לחדש את המנוי לבריכה, לרשום לחוגים, לקנות מתנות לימי הולדת, לקחת כביסה מניקוי יבש, לאסוף מהדואר חבילה חשובה, תורנות כריכים בבי"ס, אבא שבת. הנייד שלנו הוא חלק בלתי נפרד מאתנו והוא הרבה יותר מטלפון, הוא משמש אותנו לכ"כ הרבה, הכל בקליק ומהיר. לכן, הכי טבעי שגם את הרכב שלנו נבטח דרך האינטרנט: בלי טפסים, בלי לרדוף אחרי אף סוכן, בלי לעשות המון טלפונים, להשוות מחיר. ביטוח רכב חדש - בשעה שנוחה לנו ומהספה, באפליקציה או דרך אתר ידידותי למשתמש. נכנסות לאתר, מזינות פרטים אישיים, מקבלות הצעת מחיר, משלמות ויש ביטוח לרכב - ככה פשוט ונוח.

אחת הדוגמאות לביטוח כזה הוא GO ביטוח דיגיטלי לרכב, שירות חדש מבית "הכשרה חברה לביטוח", אחת מחברות הביטוח והפיננסים הוותיקות בישראל. החברה זיהתה את השינויים בעולם הדיגיטל והניפה קדימה את ענף רכישת ביטוח לרכב.  זהו הביטוח הדיגיטלי הראשון לרכב. באתר "GO" אפשר לעשות הכל: לרכוש פוליסה חדשה, לחדש ביטוח קיים, להזמין גרר, להפעיל את הביטוח במידת הצורך. ממשק ידידותי, ללא אותיות קטנות, ללא צורך במתווכים, דרך פשוטה, יעילה  ומהירה. הבונוס? באתר ניתן למצוא מידע ממשרד התחבורה, שמאי רכב ועוד.

בנוסף, קיימת לנייד אפליקציה ידידותית למשתמש, דרכה אפשר לעדכן פרטים אישיים, לחדש פוליסה קיימת, להזמין גרר, לקרוא מידע מקצועי. נתקעת עם הרכב? קליק אחד באפליקציה וחברת הביטוח תשלח רכב חלופי או מונית- על חשבונם, תעדכן באופן שוטף מה שלום הרכב, תשלח דו"ח שמאי, דו"ח נתונים, הערכת זמנים מתי הרכב יחזור מתיקון ואפילו תמונות. בסוף התהליך, יגיע הרכב בחזרה נקי, מתוקן, עם צ'ק ליסט מסודר על אופן הטיפול, מה שייצור יחסי אמון בין הלקוח לחברה ושקיפות מלאה.

 

תזכורת לנייד: הכיני רכבך לחורף

בניגוד לעולם הביטוח המסורתי שבו אנחנו רגילות לקבל דרישת שלום מסוכן הביטוח כשיש תביעה, תאונה, או דרישה לחידוש, האפליקציה שולחת תזכורות והטבות שונות: 150 ₪ שמועברים לחשבון הבנק לאחר הרשמה לשירות והורדת האפליקציה. אתן פשוט מצלמות את הרכב המבוטח ומקבלות החזר. האפליקציה תשלח הטבה להחלפת מגבים ללא עלות, בדיקת תקינות מזגן, אפילו תתזכר אותנו להכין את הרכב לחורף. כשהרכב מתוחזק היטב, חברת הביטוח יודעת שאת נוסעת ברכב בטיחותי.

חסכון בעלויות

לתהליך הדיגיטלי, מלבד נוחות השימוש יש יתרון נוסף- הוא חוסך כסף: אין צורך להדפיס ניירת, להנפיק אישורים, פחות כוח אדם, הכל מושרש במערכת ההפקה - לכן באופן טבעי גם העלויות לביטוח נמוכות. כאשר החברה מפחיתה בהוצאות – את כלקוחה נהנית מהמחיר הזול בשוק. תרצי לדבר עם נציג? בכל שלב ישנו מוקד אנושי לקבלת מענה גם בפן הטכנולוגי וגם האישי - לדבר בשפה שלך.

לסיכום - בעולם דיגיטלי, חדשני, רק טבעי שעולם הביטוח ישתלב ויאפשר לבטח רכב במהירות, יעילות, בעלויות נמוכות, ללא אותיות קטנות ושקיפות מלאה, לייעל את תהליך השירות וליצור חווית שירות טובה ללקוחה.

***********

רוצה להצטרף? הקליקי ותקבלי הצעת מחיר בפחות מדקה. בתהליך פשוט ומהיר תוכלי ליהנות מביטוח דיגיטלי לרכב בלי כאב ראש, בפחות זמן ובפחות כסף.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה