הטעות הגדולה ביותר שאת עושה בהסרת איפור

העצלנות לשטוף פנים ולהשתמש במגבונים להסרת איפור יכולה ליצור יותר נזק מתועלת. כדאי לקרוא את הפוסט הזה לפני שאת מנגבת!

27/03/2016
הפינגטון פוסט קבלו עדכונים מהפינגטון
  • RSS

להתעצל בהסרת האיפור שלך הוא אסון מטורף. עובדה זו ידועה לרוב הנשים. כן, להירדם אחרי יום מתיש עם המייקאפ, אייליינר ומסקרה על הפנים אולי לא נראה לך כמו סוף העולם אבל כאן את טועה. לפחות בכל הנוגע לעור. אם הושטת יד לעבר מגבון להסרת איפור, כי אין לך כוח לשטוף, את עלולה ליצור יותר נזק ממה שחשבת. מדובר אמנם בפתרון מהיר וקל אבל יש פה טריקיות רצינית.

אם לא משתמשים במגבונים בצורה נכונה, יכולים לצוץ לך פצעונים ויכול להיווצר לך נקבוביות סתומות בעור היפה שלך. אם את משאירה את השאריות המרוחות מהניגוב השארת למעשה פנים מטונפות. החומרים באיפור, כשהם מוחדרים עוד יותר לעור, יכולים ליצור זיהומים וגירויים. מכאן שחשוב שתקפידי שהפנים ממש נקיות מכל שרידי האיפור. כן, העור חייב לנשום וחשוב לשים לב לזה גם כשאין לך כוחות ובא לך כבר לישון.

בחורה מסירה איפור

מומחית העור, ג'ויס פארק, מספרת שאת צריכה להביט על הסרת איפור במגבונים כחלק ראשון בלבד מתהליך ניקיון העור כאשר אחריו עליך לשטוף פנים ביסודיות. כלומר, גם מגבוני האיפור האלה אינם מספיק. כאשר את כבר קונה מגבונים להסרת איפור תרכשי את האיכותיים, הרכים ואלה אשר אינם כוללים אלכוהול, בושם ופורמלדהיד. עליך להשתמש בהם בעדינות ולא לשפשף פנים באגרסיביות.

בלי קשר, מומלץ לא להשתמש במגבונים האלה יותר מדי. הם אמורים להיות פתרון רק לרגעי עייפות ועצלנות קשים. אם יש לך עור רגיש אז בכלל עדיף לנקות פנים עם תכשירים מתאימים יותר ואם יש לך עור רגיל, נסי גם לשטוף פנים באופן רגיל ויסודי ולהיעזר במגבונים האלה פעם בכמה זמן. אם כבר השתמשת במגבונים האלה אז שימי לב לאזור סביב העיניים, שם העור רגיש בטירוף. לא לשפשף או למרוח יותר מדי יהיה כדאי כדי גם להימנע משפשופים שיכולים ליצור קמטים.

כשאת מסירה איפור מהעיניים תוודאי שאת עושה את זה עם צמר גפן ורק מניחה את זה על הריסים בעיניים סגורות ומחכה שנייה. לא לשפשף. לנהוג בעדינות יתר כי זה באמת מקום עדין. כן, לא קל להיות אישה עם איפור. מתברר שהסרת איפור זה חתיכת טקס. כמו להתאפר בערך.

צילום: שאטרסטוק

 


לכתבה המקורית בהפינגטון פוסט

הפינגטון פוסט הוא אתר החדשות והבלוגים המוביל בארצות הברית בייסודה של אריאנה הפינגטון. עם 10 מליון גולשים מידי חודש, הוא הפך למוקד עוצמה והשפעה על התקשורת ועל קובעי המדיניות בגבעת הקפיטולמיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה