הטיסה

אני מתיישבת בכיסא שלי במחלקת עסקים ומייד בזווית העין אני קולטת אותך, במושב הצמוד אלי ליד החלון, אל יווני, הגבר היפה ביותר שאי פעם ראיתי

27/03/2017
אביטל לב קבלו עדכונים מאביטל
  • RSS

שאטרסטוק

פעם ראשונה בתפקיד החדש שאני טסה לפגישה בחו״ל. הרבה מונח על הכף בנסיעה הזו, טיסה ללקוח חשוב בצרפת, מצגת שעבדתי עליה עד השעות הקטנות של הלילה ומזוודה שנארזה בקפידה, תוך מתן דגש הן על לבוש עסקי ייצוגי והן על שמלות קוקטייל וערב שכן במסגרת הנסיעה תואמה לנו, לכל המתחרים על העסקה,  גם ארוחת ערב עם הלקוח באחת המסעדות היקרות והיוקרתיות בעיר האורות.

אני מאוד מתרגשת שכן במקביל אלי גם החברה המתחרה שולחת נציג לפגישה, ששמו הולך לפניו, הכי טוב בתחום, סער ארצי, מתוך מטרה לסגור את העסקה, אז אני חייבת להית זו שתזכה בעסקה לכן שמתי לעצמי מטרה להיות מפוקסת וחדורת מטרה ולא לתת לעצמי לסטות ממנה.

הפגישה הראשונה עם הלקוח מתקיימת כשעתיים לאחר הנחיתה, כך שאפילו זמן להתאושש מהטיסה ולהחליף בגדים אין לי לכן אני עולה על הטיסה עם לוק הורס, לא נוח בעליל לטיסה, אבל הורס - שמלה עסקית צמודה בצבע יין עם שסע ברגל ומחשוף עמוק ביחד עם נעלי עקב קלאסיות בצבע בז’. השיער הבלונדיני שלי מסודר בפן גלי שנותן מסגרת לפנים ומשתלב בצורה מושלמת עם הלוק העסקי אך הסקסי אותו אני משדרת, איפור מוקפד שפתיים משוחות בשפתון אדום תואם ללק ותיק הפראדה האהוב עלי.

אני מתיישבת בכיסא שלי במחלקת עסקים ומייד בזווית העין אני קולטת אותך, במושב הצמוד אלי ליד החלון, אל יווני, הגבר היפה ביותר שאי פעם ראיתי. גבוה, אפילו כשאתה יושב רואים כמה אתה חסון וגבוה. שיער שחור קצוץ, עור שחום, ועיניים בצבע שישר בא לי לעשות קפיצת ראש לתוכן, לבוש מכנסי ג׳ינס קלאסיים בצבע כחול כהה וטי שירט לבנה עם מחשוף V שמדגישה גוף מושלם.

אני מזכירה לעצמי שאני חייבת להיות מפוקסת לנסיעה הזו ואין לי זמן ויכולת להתפזר להרפתקאות, אבל הגוף שלי כבר לא ממש מקשיב, בייחוד לאור העובדה שאני רואה שאתה מסתכל עלי ואוהב את מה שאתה רואה ואני שמה לב למתיחות שמתחילה להתעורר אצלך בגינס ומחייכת.

אתה קולט את החיוך שלי ורואה בו סימן לאישור. המטוס מתחיל להמריא ואתה שולח בלי מילים יד לעבר השסע שלי ובעדינות מרפרף לי על הרגל, נוגע לא נוגע. המגע שלך מעביר בי חשמל, והשכל שלי, שעד לפני חמש דקות היה לגמרי על הפגישה בפריז, עכשיו יצא לחופש ולא זוכר אפילו איך קוראים לי. ואני זזה בכיסא ומרחיקה בעדינות את הרגליים שלי ורומזת לך שאני לגמרי בעניין, אבל אני קולטת אותך, אתה בעניין של להטריף אותי וממש לא ממהר, אלא ממשיך ברפרוף הקל שלך, אני מרגישה את הנקודה הזו בגוף שמיד מתלהטת ושולחת חיצי בערה לכוס שלי. ביד השנייה אתה "בטעות" מרפרף לי על הציצי ואני משתגעת ומחליטה לקחת את העניינים לידיים שלי, אני שולחת יד בטוחה לעבר המכנסיים שלך ואתה מגיב בחיוך ממזרי ופורש את הג'קט שלך עלי היד שלי.

אני מרגישה את הזקפה העצומה שלך מבעד לג'ינס שולחת יד ומשחררת את הרוכסן ומסיתה את הבוקסר ומתחילה להטריף אותך, בהתחלה גם ברפרוף קל, נוגעת לא נוגעת, עוברת בעדינות לכל אורכו בעוד הג'קט שלך מסתיר לי את היד, הזין שלך זקור ועבה ורטוב בקצה מה שעוזר לי להחליק עליו, לאט לאט אני מגבירה את המגע והוא חזק יותר ואני חופנת את כולו ומחליקה עליו את היד שלי מהבסיס ועד לקצה בתנועות עגולות וחזקות.

ואני רואה אותך נאנח בשקט עוצם את העיניים ומתמכר לתחושה ובמקביל מעמיק את החדירה מתחת לחצאית שלי, עד שאתה מרגיש את התחרה של החוטיני הסקסי שלי שמתחת לשמלה. ואני רואה את החיוך שלך שמתפשט ומרגישה את האצבעות שלך שמתחפרות עוד ועוד פנימה, לתוך הכוס החלק שלי, שבוער ונוטף ומקבל אותם ואתה מסתובב סביב הדגדגן ושתי אצבעות בתוך הכוס שלי מזיינות אותי בעוד הידיים שלי חופנות את הזין שלך ואז אני מתכופפת לכיוונך, כאילו להרים את האודם שלי שנפל,  מסיתה את ה'זקט ונדחקת תחתיו ומיד תופסת את הזין שלך בפה שלי ומתחילה למצוץ אותו, עמוק וחזק, ואתה נענה מיד ומזיין לי את הפה, והמטוס מלא ורק הג'קט שלך מנסה להסתיר אותי והיד שלך עמוק בתוך הבערה שלי ואז אני מתפוצצת עליך ואתה מרגיש את הרטיבות שלי שנוטפת עם כל כיווץ של הכוס שלי עליך
אחרי שגמרתי חזק ואני מרגישה אותך על הסף.

אני מתרוממת מסדרת את השמלה נותנת לך זמן לסדר את הגינס, ככל שניתן, עם הזקפה המטורפת שגרמתי לך והולכת לשירותים ואתה בעקבותיי. אתה בודק שאף אחד לא מסתכל ונדחק לתא יחד איתי, אתה מצמיד אותי לקיר עם הידיים למעלה, מכופף אותי קלות כך שהטוסיק המושלם שלי מופנה לכיוונך, מפשיל לי את השמלה, קורע במשיכה אחת את החוטיני שכולו רטוב, תופס לי את הישבן ונדחק פנימה חזק עד הסוף, להראות לי מי השולט פה,  ואתה לגמרי מצליח, אתה מכניע אותי ואני כמו חמאה נמסה לתוך הזין הפועם שלך שמזיין אותי חזק, והמטוס זז וזה רק מגביר לנו את הריגוש והקצב. הידיים שלך, אחת מונחת על הציצי שלי, תופסת אותו וצובטת חזק והשנייה על הישבן והפה שלך עמוק בתוך הצוואר שלי ואתה נדחק חזק ומהיר ומגיע לי עמוק, מרגישה אותך בכל עצב בגוף שלי עד שאתה נרעד וגומר בתוכי חזק וממשיך להידחק ולהתכווץ וסוחף אותי לאורגזמה מטורפת איתך שם על הקיר של השירותים.

אנחנו מחזירים את הנשימה ולאט לאט נוחתים למציאות, עדיין באוויר בשירותים, אתה מסובב אותי עם הפנים אליך ומתכופף לנשק אותי, עכשיו אני מצליחה להבין כמה גבוה אתה לעומתי, והנשיקה שלך, על  אף שעד לפני כמה דקות חווינו אורגזמה מטורפת, היא מלאת תשוקה ולהט ויחד עם זאת היא גם מרגיעה וכזו שנותנת תחושה של עוד, והלשון שלך מתחילה לחקור את הפה שלי והשפתיים שלך סקסיות ובשרניות, רק מושכות אותי פנימה יותר ויותר  אחרי כמה דקות של נשיקה סוערת אנחנו מצליחים לבסוף להתנתק. אתה עוזר לי להחזיר את כל פרטי הלבוש שלי למקומם, למעט החוטיני שנקרע , מה שאומר שאת  הפגישה שלי בפריז אאלץ לעשות ללא תחתונים בכלל, שכן ממש לא בניתי על סקס פרוע בטיסה ותחתונים נוספים ארוזים לי בעומק המזוודה ואין לי אפילו 5 דקות להתארגנות לפני הפגישה, זה הולך להיות מאתגר.

אנחנו מצליחים לחמוק מהתא, אחד אחרי השני, בלי שאף אחד רואה, יש יתרון במחלקת עסקים, ולמזלנו אף אחד לא מחכה להכנס לשירותים.

אתה מתיישב במקום ראשון ואני אחריך, לוקחת את תיק הפראדה שלי ומוציאה ממנו את נרתיק האיפור התואם, מוציאה מראה וסוקרת את עצמי - אין ספק שהלחיים שלי עדיין בוערות, סומק לא אצטרך לחדש, מורחת את השפתיים שוב באודם האדום לוהט שלי, בדיוק עוברת הדיילת ומציעה לנו שמפנייה צוננת ואתה כמובן לוקח עבור שנינו, ונפנה אלי ואומר לי כמה אני יפה ושואל אותי לשמי – אני מושיטה לך את היד "אביטל לב" ורואה איך מיד אתה מחייך את אותו חיוך זדוני ואומר לי "אביטל יקירתי, אז איך זה לשכב עם האויב? אני סער ארצי…”

כל הצבע אוזל לי מהפרצוף, עכשיו בטח אצטרך לחדש את הסומק שלי, אין ספק שהולכת להיות חופשת עסקים מעניינת הכוללת גם Business  וגם Pleasure ואחרי שאני מתעשתת אני אומרת לך תוך הקשת כוסות השמפניה אחת בשנייה May the best man win"".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה