החתונה הכי מרגשת והכי שווה בארץ

לא, בר רפאלי לא מתחתנת שוב. קבלו חתונה אחת יוצאת דופן ושווה במיוחד, שמוכיחה לכל מי שיצפה בסרטון הבא שהכל, אבל הכל אפשרי. החתונה השווה של דינה ואלדר

30/10/2017
מורן מישל קבלו עדכונים ממורן
  • RSS

dina eldar

בימים שבהם ארגוני נכים מוציאים אלפים לרחובות להפגנות, חסימות כבישים והתדפקות על שערי בית ראש הממשלה, וכל זאת בכדי להסביר את הדבר הבסיסי והפשוט שנכים הם בני אדם שווי זכויות, רצונות ושאיפות בחיים ככל אדם, דינה אלייב ואלדר יוסיפוב שוברים את הרשת עם אותו המסר בצורה שונה וייחודית.

בשבוע שעבר, בעוד שהארץ היתה עסוקה בפרשיות, חקירות ושינויי מזג האוויר, דינה ואלדר עשו את הדבר הגדול ביותר שעשו בחייהם - הם נישאו זו לזה בחתונה כדת משה וישראל, לעיני הוריהם ומאות אורחים נרגשים שחלקו איתם את הרגע שבו הפכו לבעל ואישה - מקודשת, מקודשת, מקודשת - הכי מרגש ורגיל בעולם.

אלא שדינה ואלדר אינם בני זוג ״רגילים״, שניהם לוקים בשיתוק מוחין ומתמודדים עם מוגבלויות שונות, אך לא זוג כמותם ייתן למוגבלויות להגביל אותם.

בסרטון החתונה שלהם מספרת דינה שהם בדיוק כמו כל זוג רגיל - לפעמים יש קנאה, לפמים קצת ריבים, אבל בעיקר יש הרבה אהבה, ועל כך מעידים גם קרוביהם שמפרגנים לאורך כל הדרך על הבחירות והעצמאות.

דינה, שבעצמה הינה דמות בולטת במאבק הנכים ובמהלכי הסברה על חשיבות הנגשת מקומות ציבוריים לנכים, מספרת שהיום, לאחר החתונה, היא ואלדר מחפשים את הדירה שתהפוך לקן החמים שלהם, ומשתפת ברשת שדרושה דירה נגישה בפתח תקווה שתתאים לצרכיהם.

לפעמים מאבקים גדולים עלולים להחטיא את המטרה, לפספס בהעברת המסר, ללכת על גדול מדי עד שהציבור לא מצליח להזדהות עם מהות הקמפיין, ואז בא האדם הפרטי, או במקרה הזה הזוג המקסים הזה, והופך את כל הסיפור לכל כך פשוט להבנה ונוגע ללב, גם בקרב מי שלא הצליחו להבין על מה כל הרעש - אהבה, חתונה, משפחה, בית מתאים לגור בו, חיים עצמאיים. כמו שכולנו רוצים. כמו שלכל אחד מגיע.

כמו כל זוג

דינה ואלדר, שתמשיכו לאהוב וליהנות זו מזה וזה מזו כל החיים, ושלעולם לא תאלצו להיאבק על מה שמגיע לכם.
מזל טוב!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה