החיים מתחילים אחרי גיל 40

ברביעי הקרוב, 2.12.15, יארח מוטי רייף ארבע נשים שיספרו איך החיים אחרי גיל 40 מחייכים אליהן הרבה יותר ויספרו מה מאפיין את העשור החמישי והמופלא כל כך

29/11/2015
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS

מוטי רייף. צילום: תום מרשק

אומרים שבגיל 35 הראש סוף סוף מתחבר אבל הגוף מתחיל להתפרק. האם זה באמת המצב? בפאנל "החיים מתחילים אחרי גיל 40", מוטי רייף מתכוון לאתגר את הטענה הזו.

רייף יארח כמה מחברותיו הטובות והוותיקות: דליה מזור, קריינית ומגישת חדשות, רותי רודנר, כותבת ומפתחת תוכן, שרון אדלר, מתמחה במיניות ובמגדר ואת השחקנית יעל אבקסיס; יחד הם ינסו לפצח את הסוד לחיים טובים, החל מהעשור החמישי לחיים והלאה.

"לדעתי, רק כשנערה הופכת להיות אישה ומבינה את הכח שבתוכה ואת היכולת שלה להשפיע על אחרות, חלה נקודת מפנה בקריירה שלה", טוען רייף. "לאורך השנים עבדתי עם הרבה מאד נשים שיצאו מתעשיית היופי ותעשיות אחרות ותוך כדי ההתפתחות שלהן הן התחילו להוביל קריירה, לנהל חברות ולקדם אג'נדות חברתיות. מה שהשתנה אצלן הוא שהבטחון העצמי והמודעות, שהלכו והתחזקו עם השנים מתוך עשייה, נתנו להן את הכח להוביל ולהשפיע כדי להפוך את העולם שלנו לטוב יותר".

איך ידגימו אורחות הפאנל שדווקא בגיל 40 פלוס יש להן הרבה יותר מה להציע לעולם?

 

"ניקח למשל את הממלכתיות של דליה שהיתה פורצת דרך בתחומה והיוותה השראה לנשים בכל מדינת ישראל, לצד האצילות הצניעות והרוח ההתנדבותית שלה.

יעל אבקסיס שילבה קריירה בינלאומית לצד אמהות ומשפחתיות, מה שעושה אותה בעיניי אחת הנשים היפות מבפנים ומבחוץ.

למפגשים המשותפים שלי עם רותי, שהיא חלק מנשמתי, היא מביאה איתה אינטליגנציה והשראה שסוחפים אותנו תמיד לעוצמות ומחוזות חדשים.

שרון, האישה שחרטה על דגלה את נושא המגדר והמיניות, נכנסה לחיי בשנים האחרונות ואני מתרשם מהאופן שהיא מסייעת לנערות ונשים רבות להפתח, להרגיש טוב עם עצמן - דבר מבורך ביותר בעיני.

לטעמי, סוד קסמן של חברות הפאנל הוא שלאורך השנים ומתוך הבנה שהן מעוררות השראה אצל הרבה נשים, הן פיתחו מודעות ותחומי עניין נוספים הן ברמה המקצועית והן בעשייה החברתית-התנדבותית וכמובן ברמה האישית שהפכה אותן למלאות ומעצימות".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה