החוק עליו מקפידים יהודה לוי ושלומית מלכה

הזוג היפה והמפורסם מקפיד על עיקרון אחד למען הזוגיות והשניים לא יעזו לשבור אותו ויהי מה. ואם תהיתן מה קורה עם החתונה המדוברת אז הם עוד לא יודעים כלום רק שהיא תתקיים בארץ. נו, גם משהו

20/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

אחד הזוגות היותר מתוקים בביצה הם יהודה לוי ושלומית מלכה. השחקן והדוגמנית מצליחים לשדר רומנטיקה פוטוגנית במיוחד שנראית נינוחה ומתאימה, למרות פער הגילאים שגרם להרבה אנשים להרים גבה. אני לגמרי בעדם ונראה לי שהפעם, בניגוד לאירוסיו עם נינט, הם באמת יצעדו לעבר החופה ויהפכו באופן רשמי לזוג היותר פופולרי בארץ.

בינתיים השניים מצטיינים במתן ראיונות לתקשורת ובניגוד לכל מיני סלבריטאים פוצים, שעושים טובה ועונים בקושי תשובה אחת לעניין, לוי ומלכה עונים לכל שאלה בפתיחות, כנות ואותנטיות נדירה בנוף. כבר כשהשניים חזרו מחופשה איטליה, לוי התראיין על איזה סט וענה בישירות מעוררת הערכה על כל שאלה.

לוי אינו פועל כך מהיום. במהלך כל הקריירה הארוכה שלו הוא הקפיד על נעימות ואדיבות מול עיתונאים והבין שיחס גורר יחס וכי בלי תקשורת קשה להישאר תמיד רלבנטי ולוהט. גם כאשר השחקן לא רצה להיכנס ליותר מדי פרטים הוא תמיד ענה בסטייל ובנימוס ולא כמי שחושב שהתקשורת היא אויב.

. יהודה לוי ושלומית ה

פעם, הייתה זו מלכה שענתה לכל השאלות שנזרקו לעברה, במסגרת ראיון לאתר וואלה. הדוגמנית הצעירה נפתחה על הקשר, חתונה וילדים בכיף ובלי לעשות אישיו. במהלך הראיון המצולם, היא הסגירה את החוק שהיא ואהובה מקפידים עליו בכל מחיר. העיקרון הרומנטי שלהם הוא שהם לא מוכנים להישאר רחוקים אחד מהשנייה ליותר מ-5 ימים. לא יום אחד יותר.

מאחר ומלכה מצטלמת בכל העולם, זה רק נראה הגיוני כדי לא לתת למרחק לחלחל לתוך הקשר. לא מעט זוגות ניסו לשמור על קשר טרנס אטלנטי ובדרך כלל האהבה טבעה איפשהו בים. קל מאוד לשכוח מהצד השני כאשר לא מקפידים על חיבור אמיתי. עם כל הכבוד לוירטואליה, אין תחליף למפגש פנים מול פנים.

יהודה ושלומית

מלכה אף סיפרה שהם יודעים שהחתונה תתקיים בארץ - כי יש הרבה מקומות יפים - אבל אין להם מושג אם היא תהיה אינטימית או גדולה. היא שיתפה שעבורה תכנון חתונה זה כיף ולא טירחה מעיקה מאחר וזה אירוע שנועד עבורם כדי לחגוג את אהבתם. בכל הנוגע לילדים, הדוגמנית בעלת החיוך הכובש, סיפרה שהיא רוצה משפחה גדולה.

מבחינתה, לא היה טעם לחכות עוד כמה שנים בשביל חתונה כי היא מצאה את האחד ו"כשיודעים יודעים". כן, הקלישאה בהחלט נכונה. שיהיה להם בהצלחה ושלא ישכחו להזמין אותנו. נשמח להגיע בעיקר לקטע של העוגה.

יהודה ושלומית

צילום: מהאינסטגרם של שלומית מלכה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה