הזוג הזה סחף את הרשת מהסיבה הכי מרגשת

זה אף פעם לא מאוחר לצאת לבליינד דייט, אם להסתמך על הזוג המקסים הזה אשר כבש את הרשת. סיפור המפגש שלהם נגע בכל כך הרבה לבבות בכל העולם

01/05/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בימים אלה הרשת מאוהבת בזוג הקשישים האלה מהסיבה הכי מרגשת שיכולה להיות. בשבוע בשעבר, מרים סטיינר בת ה-93 והרולד שרלין בן ה-90, יצאו לבליינד דייט בבית קפה-ספרייה בוושינגטון, העונה לשם "Politics and Prose". את הדייט אירגנה נכדתו של שרלין, ג'ני, לאחר שזו מילצרה בבית קפה בו ישבה סטיינר.

הנכדה חשבה שהשניים יוכלו להתאים זה לזו. היא הרגישה שיכול להיות פה חיבור שמיימי והחליטה לקחת את העניינים לידיים. היא לא תיארה לעצמה שהם יהפכו לכוכבי רשת שיצליחו לרגש עולם ומלואו.

גם שרלין וגם סטיינר איבדו את הפרטנרים שלהם. סטיינר איבדה את בן זוגה ב-1999. "אהבתי אותו ולא חיפשתי אחריו אף אחד אבל הפעם אמרתי לעצמי, מה יש לי להפסיד?", סיפרה ל"טודיי". שרלין איבד את אשתו ב-1998 וכן יצא לדייט פה ודייט שם. ברגע שהוא קיבל את המספר של סטיינר הוא החליט לצלצל.

הנה הפוסט: "אנחנו לא בוכים, פשוט יש לנו משהו בעין"

זוג ישישים בפייס

צמד האלמנים חשבו שלא יכול להזיק להיפגש לארוחת צהריים תמימה והם קבעו במקום שהיה אהוב על שרלין. כאשר הם נפגשו בבית הקפה הם הצליחו להקסים לא רק אחד את השנייה אלא את כל צוות העובדים במקום. אחד מהעובדים ביקש לתעד אותם מרוב התלהבות והם הסכימו מיד. לא ברור מה עלה מהמפגש המקסים ואם יהיה המשך אבל שרלין אמר בראיון שהם "בילו יפה כל אחה"צ" וסטיינר הוסיפה ש"היה להם ממש נהדר ביחד".

שרלין העיד על עצמו שהוא טיפוס שאוהב "לשבת ולשוחח" וכי הוא נהנה כשיש לו אישה בחיים. "זה ממש לא מובן מאליו", אמרה סטיינר, "שנינו בשנות התשעים של חיינו. שנינו מוגבלים פיזית ולא יכולים לנהוג. זה לא פשוט ליצור קשרים כאדם מבוגר אבל אנחנו זקוקים לזה, לצד ביטוח רפואי".

לא ברור אם דייט מספר 2 בדרך אבל לפחות השניים העבירו זמן איכות ביחד ונהנו לדבר זה עם זו. בימינו זה לא מעט!

צילום מסך מפייסבוק

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה