הוליווד במתח: מי תגלם את שרון טייט?

ג'ניפר לורנס ומרגו רובי מועמדות לגלם את שרון טייט, שנרצחה על ידי חברי הכת של מנסון, בסרט חדש שיביים קוונטין טרנטינו. אחותה הבהירה בתקשורת למה לדעתה לורנס לא יכולה לקבל את התפקיד

21/08/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

כשהבמאי קוונטין טרנטינו מלהק כוכבת לסרט חדש שלו הוליווד נעמדת דום. כל סרט שלו הופך לשובר קופות או לפחות לכזה שמעורר באזז מטורף בכל העולם. בימים אלה שתי שחקניות אהודות במיוחד, ג'ניפר לורנס ומרגו רובי, נאבקות על התפקיד הראשי בסרט שיגולל את הרצח הנורא של שרון טייט, אשתו המנוחה של הבמאי רומן פולנסקי, שנרצחה בחודש שמיני להריונה על ידי חברי הכת של צ'ארלס מנסון.

הטבח הנוראי שהתחולל בקיץ של 1969 העסיק את העולם במשך עשורים והשאיר את העם האמריקאי מזועזע עד היום. בזמן הרצח פולנסקי שהה באנגליה לצורך סרט שביים ואשתו בילתה ערב נעים בביתם לצד חבריה. בשעת לילה פרצו אנשי חבורת מנסון ורצחו את טייט ועוד 4 אנשים אשר שהו במקום. טייט התחננה בפני הרוצחים לא לרצוח אותה ואת תינוקה ואף הציעה להם לקחת אותה בתור בת ערובה אך לבסוף חבריה הכנופייה דקרו אותה 16 פעמים בצווארה ובבטנה ההרה.

מנסון (שלא היה במקום עצמו אך נתן את ההוראה) ושותפיו נידונו ל-4 מאסרי עולם אותם מרצים עד היום.

שרון טייט ופולנסקי

ברגע שנודע שטרנטינו הרים את הכפפה ומתכוון להפיק את הסרט, כל שחקנית שנחשבת לשם דבר הציעה את עצמה. לורנס ורובי שלחו לטרנטינו מיילים, הודעות ואף יזמו ארוחות צהריים איתו, על מנת לשכנע אותו שהן צריכות לקבל את התפקיד. אבל אם זה תלוי באחותה של טייט, דברה, אז התפקיד צריך להגיע לרובי.

מרגו רובי

"שתיהן שחקניות מוערכות", הסבירה דברה. "אבל עלי לומר בכנות שאני בוחרת את מרגו מהסיבה הפשוטה שהיא יפה ואפילו מתהלכת באופן שמזכיר לי את אחותי. לג'ניפר לורנס אין את זה. אני לא חושבת שהיא מתאימה. אין לי דבר נגדה אבל היא לא יפה מספיק כדי לגלם את שרון. זה דבר נוראי לומר אבל יש לי סטנדרטים.

"לא הייתי מתעקשת על מראה חיצוני אלמלא כך ששרון נודעה ביופיה הטבעי ובמראה המושלם שלה מבפנים ומבחוץ בששת השנים בהן הייתה דמות ציבורית".  

ג'ניפר לורנס בלבן

קשה לשכוח את טייט היפה, שהייתה רק בת 26 במותה ונרצחה באופן הברוטאלי ביותר. עוד יותר קשה להביט על פניה המלאכיות ולדעת שהיא פשוט הייתה במקום ובזמן הלא נכון. התברר שמנסון בכלל לא התכוון לרצוח אותה ספציפית. מנסון בכלל רצה לנקום במפיק של להקת ה-"Beach Boys", טרי מלצ'ר, שאיכזב אותו במסגרת היכרותם. למנסון היו שאיפות להפוך למוזיקאי אך הוא קיבל תשובה שלילית ממלצ'ר לגבי חוזה להקלטת אלבום. כאשר שלח את חברי הכת שלו לבית המפיק הוא לא ידע שפולנסקי ואשתו שכרו ממנו את הבית.

טרנטינו ופולנסקי טרם הביעו את דעתם על מי ראויה יותר לגלם את טייט אבל דברה מאמינה שעליהם לשקול את דעתה. "טרנטינו צריך לפנות אלי. אני מאוד מוטרדת לגבי מי שתגלם את אחותי והייתי רוצה לשבת איתו על זה".

והנה תיעוד של שרון טייט:

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה