ההרשמה לנבחרת הכי שווה בארץ החלה: הצטרפי לנבחרת החוויות של סלונה

אחרי עשרות חוויות משנות חיים ומאות נשים מוקירות תודה שלקחו בהן חלק, אנחנו מזמינות גם אותך לנבחרת הכי שווה ברשת – נבחרת החוויות של סלונה. הירשמי עכשיו

13/09/2018
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

נבחרת החוויות של "פשוט לבשל". צילום: גלית סבג

לאורך השנים סלונה מעניקה לגולשות שלה אין ספור אפשרויות לחיבור בשטח. אנחנו נפגשות בחיים עצמם, לומדות, מתחברות, יוצרות קשרים ורגעי הנאה בלתי נשכחים ומפזרות את כל הטוב הזה בחזרה לעולם.

עשינו את זה עם נבחרת הבשלניות של דורות בפרוייקט "פשוט לבשל". 45 נשים לקחו חלק בקורס הבישול הכי שווה שיש. 10 שבועות של שכרון חושים קולינרי וחומרי גלם מכל סוג שניתן להעלות על הדעת, הפכו תחת ידיהן למנות גורמה. כל הטוב הזה ניתן בחינם והתמורה היחידה שנדרשה מהמשתתפות הייתה להעביר את זה הלאה - לספר, לשתף ולחלוק ברשתות החברתיות. הן גם זכו לגייס עשרות אלפי ל"אמבולנס הליצנים" לילדים חולים, מיוזמתן הברוכה

נבחרת החוויות של find your more. צילום: יחצ adidas

עשינו את עם נבחרת הרצות של אדידס. 100 נשים מוקירות תודה קמו מהספה ל-10 שבועות של אימוני ריצה אינטנסיביים, עם מיטב המאמנים, ועם בגדים ונעלים מבית  אדידס ואין ספור צ'ופרים. בסופו של התהליך, כולן לקחו חלק במרתון סמסונג ת"א. בדרך הן הפציצו את הרשת עם סטטוסים ותמונות שריגשו את כולם, סיפרו לנו מה עובר עליהן והגיעו גם לתוכניות הטלוויזיה, עם המסר החשוב של בריאות וספורט.

נבחרת "עוברות את זה יחד. צילום: צילום מסך

עשינו את זה ואנחנו ממשיכות לשנות את חייהן של יזמיות, בעלות עסקים קטנים במסגרת הקורס הנחשק שלנו ושל בנק לאומי "דיגיטליות בעסקים", שרשימת ההמתנה שלו כוללת אלפי נשים.

שחררנו נשים בגיל המעבר מקשר השתיקה הסובב את הגיל וגרמנו להן לחגוג את החיים אחרי 50.

יצרנו מפגשים אינטימיים בין נבחרת הנשים שלנו לגיבורי תרבות ישראליים בערבי יין שזכו להצלחה מטאורית.

הפכנו 20 נשים לדוגמניות בלילה אחד של תצוגת אופנה שחגגה את יופיין הבשל, והפך עבורן לחוויה בלתי נשכחת ומשנת חיים.

אלו הם רק חלק מהפרוייקטים המופלאים בהם לקחו חלק מאות רבות של נשים בנות מזל. עכשיו תורך.

סלונה מזמינה אותך להירשם לנבחרת החוויות שלה.

 

בואי לקחת חלק בהרפתקאות הבאות שלנו.

כל הפאן עלינו, את לא צריכה להוציא שקל מהכיס, רק לפתוח את הלב, ליהנות, לפגוש עוד נשים מופלאות שיהיו חברות לחיים ולספר מה חווית בפייסבוק, באינסטגרם, בבלוג ובכל פלטפורמה אחרת.

מלאי את השאלון שלנו, ספרי לנו איזה סוגי חוויות את רוצה לחוות ואולי תזכי לקחת חלק בהרפתקה הבאה שלנו.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה