ההפתעה שחיכתה לנגה כשחזרה מחדר הלידה

בבית החולים הדבר שנגה הכי התגעגעה אליו הוא מקלחת של בית, בלי "וילון עם כתמים שחורים של עובש". לא היה לה מושג מה בעלה הכין לה בבית. צפו בסרטון המרגש

08/08/2016
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

נגה חזרה מחדר היולדות וכל מה שחיכתה לו זה אמבטיה מפנקת של בית. היא לא ידעה שבעלה מתכנן לה הפתעה בחדר שהכי חשוב לה. צפו בסרטון המרגש:

 

חברת פלסאון חברה לבעלה של נוגה על מנת להפתיע אותה בחדר אמבט מפנק. כזה שיהיה נקודת מפלט בעבורה, אך גם יתאים לשתי הילדות הגדולות, ולתינוק החדש שהצטרף למשפחה.

"לעשות לאישה שיפוץ בבית שהיא לא שותפה לו, זה אתגר קשה ואף מסוכן" מעידה מעצבת הפנים נטע גבאי שעבדה על הפרויקט. כך הפך חדר האמבט של נגה ממוזנח למעוצב ומותאם לילדים:

1. אמבטיה ולא מקלחון:

בחדר אמבטיה המותאם לילדים, ובייחוד לתינוקות, כדאי להעדיף אמבטיה על פני מקלחון. האמבטיה אמנם תופסת יותר מקום בחדר, אך מאפשרת לרחוץ ילדים קטנים בנוחות רבה יותר, ולהפוך את זמן האמבט לא רק לזמן שטיפה מהירה, אלא לזמן משחק ממושך במים.

2. סגנון צעיר:

מאחר וחדר האמבט עוצב לילדים, הוחלט ללכת על עיצוב צעיר - כיור רחצה ריבועי, ברזי Paini מסדרת Cox המודרנית של חברת פלסאון בצבע כסוף וצורות נקיות, ואריחי אמבטיה בצבעוניות רכה של תכלת קרם ואפור.

אריחים בצבעוניות רכה וברזים בעיצוב מודרני: אמבטיה בסגנון צעיר (צילום: יח"צ פלסאון)

3. פינת החתלה לתינוק:

בחדר אמבט שמותאם לתינוקות חשוב להכליל פינת החתלה בתוך חדר האמבט. המאפשרת להפשיט ולהלביש את התינוק הקטן בחדר האמבט עצמו, ולא להסתובב איתו עירום ורטוב בין חדרים שונים בבית. פינת ההחתלה באמבטיה של נגה היא מעץ מלא – חומר 'חם' וטבעי התורם לתחושה הרכה בעיצוב החדר.

נגה עם הנסיך הקטן: כך תתאימו חדר אמבט לתינוק החדש בבית (צילום: יח"צ פלסאון)

4. מקומות אחסון:

חשוב לתכנן מגוון אזורי אחסון בקרבת פינת ההחתלה: על הקיר מעליה, במגירות מתחתיה ועל צידי השיש. בחדר האמבטיה של נוגה נתלו קופסאות עץ דקורטיביות על הקירות כך שיש מספיק מקום לחיתולים, מקלות אוזניים, בקבוקי אלכוהול, שמן תינוקות, ומגוון מוצרים שצריך 'תחת היד' בשעת ההחתלה.

שידת החתלה בתוך האמבט, עם מקומות אחסון בהשיג יד: מותאם לטיפול בתינוק (צילום: יח"צ פלסאון)

5. חמים ונעים:

טאץ' סופי וחשוב במיוחד בחדרי אמבט המותאמים לילדים הוא מתקן מחמם מגבות שמייבש מגבות מהר יותר, ומונע ריחות עובש במגבת. הקטנטנים יוצאים מהאמבט ומתעטפים במגבת חמימה ונעימה ששומרת על חום גופם גם ביציאה מהאמבטיה אל החדר.

מחמם מגבות: פריט שימושי בחדר אמבט המותאם לילדים (צילום: יח"צ פלסאון)
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה