ההילה המתעתעת של הפוליאמורה

אין לי בעיה עם הפוליאמורה. יש לי בעיה עם ההילה ועם הרעש. מגניב שיש גם בעל וגם חבר. הבנתי שמגלים את המיניות בגיל 40 בין הצעצועים של הילדים לצעצועים של המבוגרים. הבנתי. מגניב. אבל בעיקר לא מגניב שיש פשוט אהבה?

12/09/2017
עירא ענר קבלו עדכונים מעירא
  • RSS

או.קיי. אז אני אגיד לכם מה תגובת הנגד שלי לעניין הפוליאמורה. לא ששאלתם. אבל אני אענה בכל זאת. אז ככה. תגובת הנגד שלי היא ירמי קפלן. כן... קראתם נכון. אני נגד הפוליאמורה בגלל ירמי קפלן. כי האיש המהמם זה התראיין לפני כמה שנים לאיזו תכנית טלויזיה וסיפר שם שהוא ואשתו לעולם לא יסתובבו בבית ערומים. או סתם ערומים. הם "שומרים" את העירום. כדי שהוא יהיה מיוחד. כדי שכל פעם תהיה כמו הפעם הראשונה. כדי לשמור על הריגוש.

או.קיי ותיכף תגידו לי שזה לא מתנגש בכלל עם פוליאמורה וכנראה תהיו צודקים. אבל הענין הוא כזה. יש עשרות סוגים של מיניות. יש אין ספור משחקי מיניות. משחקי זוגיות. פוליאמורה היא משחק כזה. כמו גם מונוגמיה. מיסתורין הוא משחק כזה. סאדו מאזו גם מאחד בין אנשים. גם שמירה על בתולין היא משחק של ריגוש. וגם בגידות הן משחק כזה. וכל המשחקים האלו שומרים לפעמים, כשהם נעשים בהסכמה, על האהבה. לפעמים גם על הזוגיות.
עירא ענר

אז בסופו של דבר. אין לי בעיה עם הפוליאמורה. יש לי בעיה עם ההילה. ועם הרעש. הבנתי. מגניב שיש גם בעל וגם חבר. הבנתי שמגלים את המיניות בגיל 40 בין הצעצועים של הילדים לצעצועים של המבוגרים. הבנתי. פתיחות. מגניב. אבל בעיקר לא מגניב שיש פשוט אהבה? מה זה משנה איך נקרא לה? ועכשיו פוליאמורים יקרים שלי מכל ליבי בבקשה. לכו תזדיינו. מלא ובכיף. אבל אם אפשר קצת יותר בשקט? כי חלק מאתנו לפעמים סתם רוצים לישון כפיות.

** הכותבת, עירא ענר, היא פסיכולוגית, פוטותרפיסטית, בעלת קליניקה פרטית לשיקום פסיכולוגי ומעבירה סדנאות לצילום רגשי. הפוסט פורסם במקור בדף הפייס שלה
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה