הדרך הקלה לרצפה נקייה

ניקוי הרצפה תמיד יהיה מטלה מעצבנת וסוחטת, תרתי משמע. אז אם כבר התאמצנו, שלפחות נשיג תוצאה מהממת. איך עושים את זה? לא תאמינו כמה שהתשובה פשוטה

11/11/2013
חן אייל קבלו עדכונים מחן אייל
  • RSS

הרצפה של השכנה תמיד נקייה יותר. אצלה אשכרה אפשר לאכול ישר ממנה. אצלך, מה לעשות, זה קצת אחת. מילא ששטיפת הרצפה היא מטלה מעצבנת שבסופה את סחוטה לפחות כמו הסמרטוט - אבל למה אי אפשר לפחות להשיג תוצאה מרשימה?

הדרך הקלה לרצפה נקייה

אז זהו, שדווקא כן אפשר, אפילו אם את לא שוטפת שלוש פעמים ביום כמו השכנה (מצד שני, לא יהרוג אותך להעביר וויש פעם בשבוע!). הסוד הוא פשוט חומר הניקוי לרצפות שתבחרי. אבל איך בוחרים את החומר הנכון? טוב ששאלת. אלה שלוש הנקודות שיתנו את את התוצאה המיוחלת:

הברק

מעצבן להתאמץ בשטיפת הרצפות ולקבל תוצאה עמומה למראה ולא נוצצת מניקיון. לכן, כשאת קונה חומר לניקוי רצפה, שימי לב שהוא משמש גם כחומר מבריק שיעניק לך את המראה המשובב אותו את רוצה להשיג.

החיטוי

עם כל הכבוד לניקיון, חיטוי חשוב לא פחות, במיוחד בבית עם ילדים קטנים. בשוק קיימים חומרי ניקוי רצפה אנטי-בקטריאליים שיבטיחו לך רצפה לא רק נקייה, אלא גם נטולת חיידקים. עכשיו גם אצלך אפשר לאכול ממנה.

הריח

חלק גדול מחוויית הניקיון הוא הריח הנלווה אליה. כיף לסיים שטיפה, לפתוח חלונות, ולנשום עמוקות את ריח הניקיון הרענן. פשוט בחרי חומר בריח אהוב. רוצה לנשום אויר פסגות, להריח את פריחת הלוונדר או לחוש את רעננות הבוקר? תהיי בטוחה שתוכלי למצוא חומר ניקוי שלא רק יעשה את העבודה - אלא גם ישאיר אחריו ניחוח נעים.

הולכת להסתער על הרצפה? נפלא, רק אל תשכחי שגם חומר הניקוי המושלם הוא עדיין חומר רעיל, ולכן חשוב לבחור במותג מוכר ולהשתמש לפי הוראות היצרן. אז בזהירות - ועבודה נעימה!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך