הדרך החדשה להניח סומק

כל יום לומדים דברים חדשים. והפעם: טרנד האיפור שכובש לאחרונה את האינסטגרם ואפילו זכה לשם ייחודי

13/02/2019
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מאז שטרנד ההצללות וההארות נכנס לחיינו ביחד עם הברונזרים וההיילייטרים, הסומק הקלאסי קצת איבד מזוהרו וזכה לפחות תשומת לב בעולם האיפור. עכשיו הוא חוזר למרכז הבמה בזכות טרנד עדכני שזכה לשם Blushadow (שילוב של blush - סומק ו shadow – צללית) שמציע דרך חדשה להניח את הסומק הישן.

אמילה קלארק GettyImages Photo by Taylor Hill Getty Imagesאמיליה קלארק מדגימה Blushadow

מי שהכירה לעולם את הטרנד היא ככל הנראה ג'יליאן דמפסי, מאפרת מצליחה שעובדת עם הכוכבות הגדולות בהוליווד וביניהן: ג'וליה רוברטס, קייט וינסלט ואמיליה קלארק. את האחרונה איפרה דמפסי למט גאלה בשנת 2018 ושם נתקלנו לראשונה במה שלימים קיבל את השם - Blushadow.

בפועל מדובר ב"זליגה" של הסומק מהלחי לאיזור הצללית, דבר שיוצר מעין חיטוב טבעי והרמוני לפנים בקלות ובמהירות.

איך ליצור את המראה?

ראשית יש לבחור את הגוון הנכון. כדי להימנע ממראה "ליצני", בחרי בסומק בגוון שיתמזג היטב עם הגוון הטבעי של העור, רצוי אפרסקי או ורדרד בהיר.

לסוג האיפור הזה, בעיקר לבעלות עור יבש ובוודאי בתקופת החורף שבה אנחנו סובלות מיובש מוגבר, יתאימו במיוחד סמקים במרקם קרמי שהם סופר קלים ונוחים לשימוש, נטמעים נהדר בעור ויוצרים מראה הומוגני טבעי.

סומק יח"צ סופר-פארם סמאשבוקס, סומק ושפתון בסטיק L.A. LIGHTS, מחיר: 139 שקל | רימל לונדון, ROYAL BLUSH, מחיר: 22.90 שקל | אסתי לאודר, GENUINE GLOW סומק ושפתון בקרם, מחיר: 160 שקל |סופט טאץ' JUST A TOUCH שימר/סומק בסטיק, מחיר: 59.90 שקל | מייבלין ניו יורק, baby balm&blush מחיר: 25 שקל

ליצירת הלוק, חייכי מול המראה ומרחי מעט מהסומק הקרמי באמצעות כריות האצבעות על תפוחי הלחיים, תוך משיכה למעלה והחוצה לכיוון הרקות והעפעפיים והטמעה בעור. השתמשי בתנועות טפיחה עד שתגיעי לתוצאה הרצויה. להעצמת המראה והוספת אור לעור אפשר להוסיף מעט היילייטר על עצם הלחי.

הבלאשאדו יכול להוות מראה איפור בפני עצמו, או להשלים איפור עיניים מלא באמצעות חיבור הומוגני בין צלליות העיניים לאיפור הלחיים. נסי ותהני.

צילום מסך אינסטגרם

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה