הגבר הכי בר מזל

הוא אף פעם לא ישבור לך את הלב. יגרום לך להרגיש הכי יפה וסקסית בעולם. ייתן לך את המקום שלך. יכבד אותך. ישתף אותך. יפתיע אותך. יאמין בך. זה המאהב המושלם מבחינתי

14/02/2011
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS
»

ולנטיינס דיי. תופים בבקשה ושיהיה דרמטי.

עוד משהו שאימצנו מהגויים בשביל שנרגיש רע עם עצמנו. יענו, החגים שלנו זה לא מספיק.

האם קיים המאהב המושלם?

'עם עצמנו' הכוונה היא כמובן לרווקים, כי מי שנמצא בזוגיות ובטח ובטח עם ילדים, מבחינת המשפחה הישראלית ו/או היהודית הממוצעת- הוא הסתדר בחיים. לא שחלילה אני נגד, נהפוך הוא, אני חושבת שזוגיות טובה ואהבה נפלאה וילדים נהדרים הם הגרעין של האושר האמיתי שלנו, אבל גם, אם נאמר, למישהו מאיתנו אין עדיין או כרגע את הדברים האלה, זה לא אומר שהוא פחות שלם וגם אם כן, הוא לא צריך איזה חג שיזכיר לו את זה.

אבל אני אדם אופטימי מטבעי ומעבר לכך, ורוד זה הצבע שלי, בטח כשהוא מגיע עם דובי רך ושמנמן, כך שולנטיינ'ס דיי הוא אחד מהמועדים האהובים עלי.

מה שכן, בואו של היום הוורדרד הזה גרם לי לחשוב על דמות המאהב המושלם. האם בכלל יש דבר כזה? ואם יש, האם זוהי דמות אוניברסלית לכל הנשים באשר הן? התשובות לכל השאלות הללו הן חד משמעית כן, כי אישה, היא אישה, לא משנה היכן היא נולדה, איפה היא גדלה ולאן פניה מועדות, היא תמיד תהיה אישה. הנה עוד כמה שאלות שהתשובה עליהן לא ממש ידועה: מיהו? איפה הוא? ולמה הוא לא דופק לי על הדלת? נתתי לו את הכתובת המדוייקת כבר כמה פעמים.

קווים (ולבבות) לדמותו

אז להלן, כמה קווים לדמותו המושלמת של המאהב המושלם, בצירוף הרבה אהבה ולבבות:

♥1. הוא אף פעם לא ישבור לך את הלב. לא סתם כתבתי את זה במקום הראשון. המאהב המושלם הוא קודם כל גבר רגיש ומלא חמלה והלב שלך הוא לא כדור. איתו, לא משחקים.

♥2. הוא תמיד יגרום לך להרגיש הכי יפה בעולם. ברור שאת לא, אבל זה לא משנה, כי איתו את כן.

♥3. בהמשך לכמה שאת יפה, את גם הכי סקסית שיש. פורנו? הצחקת אותו! זה רק כשאת לא רואה שהוא רואה ואם כבר פורנו, זה רק איתך. ואנא, הרשו לי לנצל את המעמד הזה ולפנות אליכם הגברים בקריאה לא ממש נרגשת: תפסיקו לבקש שלישיה. יש באנגלית ביטוי Three is a crowd, ולא בכדי. אתם רוצים שלישיה? תשחקו פוקר. אם נרצה, אנחנו נציע. קאפיש?

♥4. את תמיד תהיי במקום הראשון, גם כשהוא לא איתך. הוא לגמרי יכול לעשות דברים לא איתך ואף רצוי, אבל גם כשהוא לא שם, הוא עדיין שם ואם תצטרכי, הוא יהיה שם תוך 2 דקות, או לפחות יהיה איתך על הקו עד שהוא יגיע.

♥5. הוא ייתן לך את המקום שלך. מה זה אומר? זה אומר שהוא יתן לך לגדול ולפרוח ובמקום להרגיש מאויים מהעניין שאת עץ לתפארת, הוא יסתכל בהשתאות למראה האישה שאיתו ואפילו ישקה אותך, בשביל שתצמחי עוד (ולא גברים, להשקות זה לא אומר לגמור בפה).

♥6. הוא יכבד אותך. את הרצונות שלך, התשוקות שלך, הפחדים שלך, החלומות שלך.

♥7. הוא ישתף אותך. ברצונות שלו, בתשוקות שלו, בפחדים שלו, בחלומות שלו.

♥8. הוא יפתיע אותך. זה לא חייב להיות משהו גרנדיוזי, זה גם יכול להיות ממש בקטנה, כי כשהוא מפתיע אותך, זה לא רק אומר על האישיות שלו, זה גם אומר על מה הוא מרגיש כלפייך ושחשוב לו שלך יהיה טוב.

♥9. הוא יגיד לך שהוא אוהב אותך, כי לפעמים לא מספיק לדעת, צריך גם לשמוע. אם אתם הגברים לא מבינים את זה כל-כך, הנה מטאפורה בשביל שתבינו: תחשבו שאתם ממש רעבים ושאתם רואים סטייק עסיסי במיוחד. האם יספיק לכם להסתכל עליו בשביל לשבוע, או שתצטרכו לנגוס בו בשביל באמת לשבוע? הבנתם? יופי, הגיע הזמן.

♥10. הוא תמיד יאמין בך, גם כשאת לא תאמיני בעצמך וכולנו יודעות שבאופן מפתיע, לעיתים זה קורה. הוא ידע בדיוק איזה מילים להגיד לך, בשביל שתראי את עצמך, בדיוק כמו שהוא רואה אותך - נפלאה ומהממת.

♥11. הוא ידע לבחור את המלחמות שלו איתך, כי מלחמות זה לאנשים כוחניים, חסרי ביטחון שלא מבינים שהכוח האמיתי נמצא בעובדה שיודעים להראות חולשה ולפעמים הוא גם יפסיד לך בטאקי בכוונה. סתם בשביל שתהיי מרוצה מעצמך.

♥12. הוא יראה אותך, בדיוק כמו שאת, ועדיין ירצה להמשיך להתבונן. אני יודעת שאולי זה נשמע טרוויאלי, אבל זה ממש לא. הכרתי גברים רבים מידי שלא רואים אף אחד חוץ מאת עצמם ואני ממש לא מבינה למה, כי הם ממש לא היו מציאה. אפילו לא בחנות של מציאות.

♥13. הוא לא יגיד לך מה את רוצה או צריכה, הוא ישאל אותך מה את רוצה או צריכה. יש גברים שכ"כ בטוחים שהם יודעים, שאין להם מושג שהם לא מבינים כלום מהחיים שלהם או שלך. הם גם בד"כ לא ממש אוהבים לשמוע שהם טועים, מה שבעייתי במיוחד, כי לרוב הם טועים. בכלל, באופן כללי, אנשים שיש להם רק סימני קריאה, הם אנשים קצת מסוכנים. לכולנו צריכים להיות סימני שאלה.

מגיע לכן. וגם לכם

והנה עוד קו אחד, ככה בונוס, עליי:

בכל לילה, כשהוא יסתכל עליך, הוא ירגיש הגבר הכי בר מזל בעולם. ככה כשאת טבעית, בלי איפור, בלי מסכות, בלי משחקים, הוא פשוט יסתכל עליך וכבר לא יוכל לחכות עד שהוא יתעורר בבוקר, בשביל שהוא יוכל לראות אותך שוב.

אז שיהיה לכולכם ולנטיינ'ס דיי שמח במיוחד. מלא באהבה, כי בתכל'ס, אהבה זה הדבר הכי חשוב בעולם. עשו הכול מאהבה ואני מאחלת לכן בנות שתמצאו את המאהב המושלם, כי באמת מגיע לכן.

ולכם גברים אני גם מאחלת את המאהבת המושלמת, כי גם מגיע לכם ותעשו טובה, לכו למישהו ותגידו לו או לה שאתם אוהבים אותו או אותה. אני יודעת שאני תמיד שמחה לשמוע את זה ואם אתם במקרה אומרים את זה לי, אז זה בהחלט יכול להתלוות לדובי ורוד ושמנמן ושוקולד לבן. אני אוהבת בלי מילוי, אבל אני ממש לא בררנית. אני בטח אסמיק, אבל זה רק בגלל שהלב שלי יתחמם מבפנים ויהיה לי קצת חם.

חג אהבה שמח!

מתוך הבלוג של עפרי ארבל

תמונות אילוסטרציה: Thinkstockphotos
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה