אנג'לינה ג'ולי האיראנית

בעולם דווח שסהר טבר מאיראן עברה יותר מ-50 ניתוחים כדי להיראות כמו האייקון שלה, כוכבת הקולנוע אנג'לינה ג'ולי אבל רבים מאמינים שפניה הן תוצר של פוטושופ ואיפור מסיבי. התוצאה: מראה של זומבי מסרט אימה

04/12/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

בחורה איראנית, בשם סהר טבר, הפכה ויראלית בכל העולם לאחר שדווח כי עברה 50 ניתוחים (בין היתר, ניפוח שפתיים, הרמת עצמות לחיים) וירדה הרבה במשקל על מנת להידמות לדמות הנערצת עליה: אנג'לינה ג'ולי. בחשבון האינסטגרם שלה עלו מספר תמונות, בהן היא נראית כמו גרסת האימה של הכוכבת ההוליוודית המפורסמת. טבר כונתה "זומבי"ו-"מפלצת" לאחר שהתמונות בכיכובה סחפו את הרשת.

גולשים רבים טוענים כעת שבתמונות נעשתה עבדת פוטושופ רבה בעוד שאחרים בטוחים שהפנים שלה הן תוצר של שכבות איפור מסיביות. אתם מוזמנים לנחש מהי האמת. גולש אחד בדק ומצא כי בהפרש של 24 שעות טבר נראתה שונה לגמרי, מה שמחזק את ההשערה שהיא עובדת על כולנו. קשה להאמין שהצעירה עברה באמת 50 ניתוחים וסביר להניח שיש פה מניפולציה ויזואלית כלשהן.

כך או כך, האייטם הזה משעשע מאוד ומראה עד כמה אנשים מאמינים בקלות לסיפורים ויראלים שמסתובבים ברשת מבלי לבדוק או לחקור לעומק. יותר מחצי מיליון אנשים עוקבים אחרי חשבון האינסטגרם של טבר ורבים מהם השאירו לא מעט תגובות שליליות כגון "ד"ר, תגרום לי להיראות כמו גוויה בת 8 חודשים".  אחר כתב "היא דומה לגיבורת הסרט "חתונת הרפאים". היו גם כמה גולשים שפרגנו לה על לוק הזומבי ההורס.

שווה להכיר לה את בראד פיט, עכשיו שהוא פנוי והכל.

סער טבר angg12 אנג'לינה ג'ולי וואנאבי אנג'לינה ג'ולי וואנאבי אנג'לינה ג'ולי

 מזכירה דמות נערצת אחרת:

כלה אימתנית

אנג'לינה ג'ולי האמיתית

אנג'לינה ג'ולי עם פנינים
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה