האקס של אנג'לינה ג'ולי: "היא נשמעת בסדר"

השחקן, בילי בוב ת'ורנטון, חשף בראיון מה מצבה של אנג'לינה ג'ולי אחרי הגירושים ולמה הוא והאקסית המפורסמת לא החזיקו מעמד בזמנו. האמת? הם הכי התאימו ואני מחכה לקאמבק הגדול

14/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

בזמן שהעולם מסתגל למציאות חדשה וקשה בביצה הסלבריטאית, בה אין יותר בראנג'לינה, מי שנקרא לדגל כדי לשפוך קצת אור על ג'ולי הוא לא אחר מבן זוגה לשעבר, בילי בוב ת'ורנטון. השחקן המגה מוכשר קידם את סרטו החדש, "Bad Santa 2" ועל הדרך הוא דאג לעדכן לגבי מצבה של האקסית המפורסמת בעולם. "היא נשמעת  בסדר כשאני מדבר איתה", סיפר הכוכב בן ה-61 ל"אנטרטיינמנט טונייט".

"אני לא מדבר איתה הרבה, אתם יודעים", סיפר השחקן. "אנחנו עדיין חברים טובים אבל יש לה את העולם שלה ולי יש את עולמי".

בילי בוב ואנג'י

האמת, חבל שהם לא באותו עולם. אני עוד זוכרת איך שניהם התחבקו מול המצלמות, עם בקבוקי דם קטנים, כאילו היו צמד ערפדים מרדניים. הם פיזרו על השטיח האדום סקס אפיל בכמויות ובדיעבד, נראה לי כי ת'ורנטון וג'ולי התאימו כמו כפפת עור שחורה ליד. השניים נישאו ב-2000, לאחר ששיחקו ביחד בסרט והקשר הסוער והמתוקשר הסתיים ב-2002.

תמיד תהיתי למה זה נגמר, כי משהו בהם היה ממגנט, פרוע, סוער, מסתורי ומחשמל. כאשר ג'ולי  נישאה לפיט, היה נראה לי כי היא מתוחכמת ומורכבת יותר מהאול אמריקן בוי, שהפך לסטאר אחרי "תלמה ולואיז". היא נתפסה בעיני כמי שגדולה עליו וכשהבנתי שהרומן נולד על רקע בגידה באניסטון אז לא חשבתי שהם ישארו ביחד מסיבה קארמטית. מה שמתחיל רע נגמר רע.

אבל הפאוור קאפל האהוב בעולם שרד יותר ממה שנתתי להם - 12 שנים - אבל בסופו של דבר, הם נפרדו בטונים צורמים ועוד אגדה הולוודית גוועה לה.

אנג'י ובילי

מי יודע, אולי ת'ורנטון וג'ולי עוד ישובו זה לזו. "פעם בכמה זמן אנחנו מתאחדים", אמר בראיון. "פעם בכמה זמן אנחנו מדברים אבל כאשר אנשים עוברים בתי משפט ועניינים משפטיים אני מניח להם אלא אם הם רוצים לדבר איתי. במילים אחרות, אני מניח שזה לא ענייני אלא אם מישהו הופך את זה לענייני".

בראיון, שפורסם לא מזמן במגזין הגברים GQ, חשף הכוכב שהוא תמיד הרגיש שאינו ראוי לג'ולי כאשר הם היו ביחד. "אף פעם לא הרגשתי טוב מספיק עבורה", התוודה. "אני מרגיש אי נוחות גדולה סביב אנשים עשירים וחשובים. אני אוהב איך שאני".

בילי ואנג'י ביחד

גם אני אוהבת איך שהוא, מדובר באחד השחקנים המבריקים ביותר על המסך. ב"פארגו" הוא פשוט אדיר. עזבו את בראנג'לינה, צפו בו.

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה