האפליקציה שתמצא לכם סקס או אהבה

גילי קצנלנבוגן מגלה את נפלאות הטינדר. נפלאות? לא בטוח, אחרי שפיזר אינספור לבבות, ושמע אינספור סיפורים מנשים מאוכזבות, הוא משוכנע שהדרך הישנה להיכרויות טוב יותר

28/01/2014
גילי קצנלנבוגן קבלו עדכונים מגילי
  • RSS

האפליקציה שתמצא לכם סקס או אהבה

"אבא נו באמת מה אתה לא יודע מזה Tinder??? זו האפליקציה של כל המחפשים והמחפשות. אתה בכלל לא מאמין מה קורה שם", אמרה לי בתי שלמען הסר ספק היא ממש לא שם. כי היא אף פעם לא שוחה עם הזרם. ואני, בשונה ממנה, שייצר הסקרנות אצלי פועל שעות נוספות, אמרתי לעצמי נו יאלללה בוא נראה מה זה הטינדר הזה. ונכנסתי. לאפליקציה אני מתכוון.

גוועלד פלוס, שומו שמיים פלוס, יא בא ייאיי  פלוס, מלח מים מלח מים... אתה מגדיר לעצמך טווח גילאים, מין, מרחק - ומופיעים לך לב ואיקס כזה עם שם פרטי בלבד ותמונה... ואני סימנתי לבבות לכולם. בלי אבחנה בכלל. כדי לחקור את העניין הזה שקוראים לו טינדר. ומה אכפת לי בכלל לפזר לבבות...זה נחמד לפזר לבבות.

ואז זה התחיל...

רק אחר כך הבת שלי העירה והבהירה לי, שאם אני לוחץ על הלב זה אומר שאני מבחינתי מעוניין בקשר. אוי וואיי, אמרתי לעצמי. לחצתי על איזה מאתיים  לבבות ללא אבחנה. כי חשבתי שככה מדפדפים בתמונות... בחיי... ואז זה התחיל... הו... כן, כן, כן. זה התחיל...

מלא התעניינו אם אני ער. כמה שאלו אותי "מה אתה עושה פה, מה". אחת כתבה לי שהיא בכלל כאן כי הבת שלה הכניסה אותה (עלאקקק) ואמרה לי שזה הזוי. ושהיא כולה יומיים כאן (עלאקקקק) ושדווקא הכירה כמה ממש ממש נחמדים.

אחרת כתבה לי ככה, שנראה לה מתוך מה שהיא קוראת וממה שאני כותב שאני ממש לא מאושר. "שלא מצאתי את האחת ובכללי משעמם לי". ואני קצת קפצתי עליה - כי מה וזה, וכאילו, נו בחיאת, מי את שתגידי לי בכלל מה לי ולבת זוג שלי? ומי את ומה וזה שתחליטי אם משעמם לי? ונראה לי שהתערבב לך משהו בראש מהטינדר הזה. ומה אני בכלל מתעצבן ממך כאילו דא וכאלה?  ואז היא הוסיפה ושאלה אותי אז מה אני בכלל עושה כאן ואמרתי לה כתבה לסלונה אז היא אמרה "אהההה... הבנתי".

"יצא לך משהו מכאן?"

וככה זה המשיך כמו בסצינה משוליית הקוסם עם הדלאים והמים... עוד אחת ועוד אחת הגיחה כל אחת עם הסיפור שלה.

אחת שאלה אותי אם יצא לי משהו מכאן. וכשעניתי לה שהיא השלישית ונשבעתי לה בילדיי שהיא אכן השלישית. ואמרתי לה שבינתיים לא יצא לי כלום ממנה ,לדעתי אולי כי אני לא מספיק שרלילון כזה. אז היא דווקא לקחה אותי בהומור ונופפנו זה לזה לשלום.

הטינדר הזה מטריף כאן הרבה אנשים. מועדון הלבבות הבודדים מצא  את מחלקת ההחייאה הוירטואלית ואנשים נפגשים - לא נפגשים דרך המקלדת ומאחורי המחשב. ככה זה במאה שלנו.

כאשר יידעתי את הזוגתי שלי ועידכנתי אותה שאני בוחן פה מה העניינים וקיבלתי ממנה מן מבט כזה של "נו, עוד פעם הסתובב לו המוח". החלטתי לעצור. לא לפני שאחת סיפרה לי שהיא ממש מאוהבת במישהו, ולמרות שיש לו משהי זה בכלל לא מעניין אותה, והיא תמשיך עם זה עד הסוף.

ואני שואל את עצמי אם יש לו באמת משהי, למה הוא נמצא בטינדר גרדן הזה ומה יש לו לחפש שם בכלל. אולי הוא בכלל המציא לה שיש לו משהי כי הוא לא ממש מעוניין בה?

נשוי ולא פסיכולוג

אחרת סיפרה לי שהתאלמנה ודווקא היא יצרה קשר עם גרוש אחד שהוא גם פסיכולוג, אבל הם החליטו לא להפגש רק לדבר, הוא ככה שיחק לה אותה הארד טו גט... אחרי חודש של ברבורי מוח ומחמאות שהרעיף עליה הוא החליט שהוא חייב להתוודות והודיע לה שהוא בכלל גבר נשוי ושהוא בכלל גם לא פסיכולוג. ובכל זאת ביקש שתפגש איתו. היא כל כך נפגעה, ובצדק המסכנה. נעלמה לו. עכשיו התערערה לגמרי. ניחמתי אותה שלא כולם כאלה בני זונות ותמיד יש ייצורים הזויים בעולם המוזר הזה ושתמשיך הלאה, שתתקדם.

בלב שלי כאב לי עליה ובא לי לרצוח אותו מבלי שאני אפילו יודע מי הוא הדביל הזה.

אפליקצית טינדר

כשישבתי לקפה היום עם הבת שלי, סיפרתי לה שנכנסתי לבדוק מה זה הטינדר הזה. אמרתי לה שאפילו אמא של דפנה (שם בדוי), חברתה לספסל הלימודים מהתיכון גם שם, והיא הרי בכלל נשואה לא? היא הורתה לי לצאת משם מיד. וכשהבת שלי תוקעת בי את המבט הזה , אני בדרך כלל מציית. במילים אחרות עדיף לי שאציית... אחרת אוי לי ולטינדר שלי.

גם לדן בן אמוץ זה לא תמיד הצליח

צריך המון סבלנות בכדי באמת למצוא את הזיווג המושלם בחיים, אני אישית מאמין בשיטות הישנות הישירות, לא מאחורי מקלדות מחשבים חומות ושיחים... שאין כמו מפגש אישי. מצד שני יש משהו מקל  בלשבת מאחורי המקלדת שהיא מעין שכפ"ץ מגונן  ולערוך אודישנים לכולם ככה מבלי להרגיש תקוע נגיד ערב שלם ולהתפלל שייגמר כבר הרגע.

דן בן אמוץ פעם נשאל פעם כיצד הוא מצליח לשכב עם כל כך הרבה נשים. התשובה שלו היתה שכמעט כל בחורה שהיה פוגש היה שואל אם הוא יכול במקרה לזיין אותה, מתוך 100 נשאלות מ-95 קיבל סטירה מצלצלת וחמש בדרך כלל הסכימו.

ככה עובד הטינדר הזה: אנחנו כאן בעניין של כמות ולא של איכות. הרי באותה המידה יכולנו להלך על שדרות רוטשילד ביום שישי בצהריים עם פרצוף וחיוך מבושם כזה, בדיוק כמו דן בן אמוץ,  לקרוץ לכל אחת שעוברת מולנו או לסמן לה לב כזה עם האצבעות....

כמה זמן עוד ניתן לטינדר הזה לטמטם אותנו ולפמפם לנו את הלב  ואת המח?

כמה זמן הוא יעסיק את הפנויים ופנויות שביננו ולא רק את הפנויים ופנויות עד שיגיע הדבר האופנתי הבא?

כמה ערים וערות ישאלו אחד את השניה אם הם במקרה ערים וערות עד שיהיו לנו כאן כמה הרות?

מציע לכולנו כאן לשאול בעיקר את עצמנו אם אנחנו עצמנו ערים או ערות. תישנו על זה... על הטינדר הזה...

ערים?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה