האם זו אהובתו החדשה של הנסיך הארי?

בעולם מדווחים בהתרגשות שהנסיך הבריטי מאוהב בשחקנית האמריקאית מייגן מרקל וכי כוכבת הסדרה "Suits" מנהלת עם היורש המלכותי רומן טרנס אטלנטי. לא יודעת מה איתכן, אני הייתי מעדיפה את הארווי ספקטר ההורס

30/10/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בדרך כלל אנחנו כאן מתמקדות בנסיך ויליאם ובדוכסית קייט מידלטון אבל הפעם, מי שמככב במדורי הרכילות, הוא הנסיך הצעיר והבועט בממלכה הבריטית, הארי. אם להאמין לפרסומים, יורש העצר יוצא בחשאיות כבר כמה זמן עם השחקנית האמריקאית מייגן מארקר, 35, מהסדרה המצליחה "Suits". דווח שהשניים מנהלים כבר כמה זמן קשר רומנטי-טרנס אטלנטי ושהנסיך מאוהב לגמרי. זה כל כך מרגש שאני תיכף ארים לחייהם כוס תה.

מי שצופה בסדרה כבר מכירה את דמותה של מיס מארקל, רייצ'ל זיין, המגלמת משפטנית שאפתנית במשרד היוקרתי ומנהלת זוגיות פוטוגנית עם דמותו של מייק רוס. אני צופה בכל הפרקים רק בגלל הארווי ספקטר אבל לא אתפלא עם הרייטינג יעלה אם היא תהפוך איכשהו לזוגתו הרשמית של הנסיך הארי הג'ינג'י. הרומן הזה, אם אכן קיים, מתנהל בסודיות מוחלטת ועוד אין תמונות משותפות של השניים. איפה הפפראצי כשצריך?

הנסיך הארי

הדיווחים מעדכנים שהשניים כבר נפגשים מזה מספר חודשים - נצח במונחי סלבריטאים - וכי הם נכירו בקנדה, שם השחקנית הצטלמה לסדרה בעוד שהנסיך בן ה-32 קידם אירוע ספורט לבעלי מוגבלויות. ב"מירור" טענו שהזוג לכאורה נפגש בלונדון למספר דייטים. מארקל, הידועה גם בשל פעילותה ההומינטרית, נצפתה במשחקי וימבלדון וגם בטירת באקינגהאם, ביולי השנה.

השחקנית הייתה נשואה בעבר למפיק טרבור אנגלסון אבל הם נפרדו ב-2013. הנסיך עצמו יצא עם לא מעט בחורות אבל בשנים האחרונות שמו לא נקשר באף אחת באופן רציני, אחרי שניהל קשר ארוך עם האקסית המיתולוגית, שחשפה למה לא שרדה איתו. האמת שלא יזיק לקייט למצוא חברה נחמדה, שתוכל לפטפט איתה על זארה, כובעים ולרכל קצת על הנסיכים כך שהזוגיות המתבשלת הזו נשמעת לא רעה.

מייגן מרקל

מקור סיפר שהוא נראה ממש שמח בימים אלה, הודות למוזה שלו מעבר לים. "הם זורמים עם כל יום שבא, ונהנים מהזמן שלהם ביחד. שניהם אוהבים לבלות אחד עם השנייה ויש ביניהם כימיה מעולה". טוב נו, עד שאין תמונה אני סקפטית ועם כל הכבוד לנסיך, גבריאל מאכט (הארווי ספקטר) לוקח אותו בסיבוב. גם בלי דם כחול הזורם בעורקיו.

סדרה סוטסצילום: גטי

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה