האם הנסיך הארי ומייגן מרקל במשבר?

בעוד שההכנות לחתונה המלכותית במאי ב-2018 בעיצומן, דווח עכשיו שהנסיך הארי ומייגן מרקל הגיעו לפיצוץ ביחסים, לאחר שלא הסכימה לחתום על הסכם ממון. לא בדיוק התחלה טובה לנישואים מאושרים

21/12/2017
יחסים קבלו עדכונים מיחסים
  • RSS

במאי 2018 אמור הנסיך הארי להתחתן עם בחירת לבו, מייגן מרקל אבל יש מצב שהיום הזה לא יקרה. פרסומים מעבר לים מדווחים על כך שיורש העצר הבריטי וארוסתו האמריקאית הגיעו לכדי פיצוץ ביחסים לאחר שהיא סירבה לחתום על הסכם ממון. בתזמון מוזר תמונות רשמיות (שצילם אלכסיי לובומירסקי המעולה) של הזוג שוחחרו היום לתקשורת, בהן השניים נראים כה מאוהבים (הם מתחילים להימאס עלינו ולא עבר חודש מאז אירוסיהם), אבל מקורות יודעי דבר נשבעים שהחריקות בקשר נשמעות באופן ברור וחזק.

בצהובון הבריטי "הלו" פורסם שמרקל אינה מרוצה מהסדר המגורים בבריטניה וכי היא ממש לא משתוקקת לחתום על הסכם ממון עם הנסיך, למרות שבימינו זה די מתבקש כאשר אחד הצדדים הוא מולטי מיליונר והצד השני, איך נאמר, הרבה פחות. ההון האישי של מרקל מסתכם בסביבות ה-5 מיליון דולר לעומת העושר הרב ששייך לבית המלוכה (ההון המשוער של מלכת אליזבת הוא בסביבות ה-450 מיליון דולר ושל הארי לבדו כ-40 מיליון). במילים אחרות: להארי יש מה להפסיד מגירושים ללא הסכם ממון.

מייגן מרקל והנסיך

כסף אינה האישיו היחיד שמדיר שינה מעיניה של מרקל, אם להאמין לסיפורים. מי שנחשבת לאשה עצמאית וחופשיה מתקשה להסתגל לכל ההגבלות והנורמות הנוקשות, המאפיינות את חייהם של בני משפחת המלוכה. בניגוד למידלטון, שהשתחלה לתוך התפקיד בקלות, למרקל האיפוק והריסון לא באים בקלות ובטבעיות. עבור מישהי אמריקאית, שלא מגיעה ממשפחה אריסטוקרטית, זה יכול להיות אתגר לא פשוט לאמץ גינוני נימוס מלכותיים וקודים התנהגותיים מסויימים.

למרות השמועות על הקשיים שצצו בזוגיות, השניים הפגינו חזית אחידה ומחויכת מול התקשורת. מרקל, בניגוד לכל מי שהיתה לפניה, הצטרפה למחגיגות משפחת המלוכה לכבוד כריסמס למרות שטרם נישאה באופן רשמי לנסיך. בכך שקיבלה מרקל הזמנה היא שברה מסורת עתיקת יומין. אפילו מידלטון לא זכתה לכבוד הזה וחגגה עם המלכה, ויליאם ושאר בני משפחת המלוכהרק לאחר שנישאה לו.

הארי ומייגן

למרות שהארי ומייגן הפכו לסוויט הארטס של בריטניה, רבים עדיין רואים בכוכבת הסדרה "Suits" לשעבר בחורה מניפולטיבית ואופורטוניסטית שרק רוצה לטפס למעלה בסולם החברתי בשביל פרסום ותהילה. קשה לדעת ושניהם באמת נראים מאוהבים מאוד אך זמנים יגידו. גאבל גם אם תיכנע ותחתום על ההסכם, לריב על כסף לא מבשר טובות באף מערכת יחסים.

הנסיך ומייגן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה