האם אמל וג'ורג' נעזרו באם פונדקאית?

גולשים רבים בטוחים שהזוג המפורסם זייף את ההריון של התאומים אלכסנדר ואלה וטוענים שהשניים הביאו את ילדיהם לעולם בעזרת פונדקאית

31/07/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • בדואר
  • RSS

מאות תגובות, שהשאירו גולשים באייטמים האחרונים על ג'ורג' קלוני ואשתו אמל, חושפות תיעוב כלפי הזוג כאילו היו משפחת קרדשיאן. השניים, שהפכו להורים טריים לתאומים אלכסנדר ואלה, נתפשים בעיני רבים כ"זוג ביזארי וצבוע" לאור כך שבזמן שקלוני דוגל בכניסת מהגרים לאמריקה הוא עצמו בונה חומות ועושה הכל כדי לחיות עם משפחתו בבועה סגורה, מאובטחת ומנותקת מהעם. לטענתם, "הוא לא היה מוכן לחיות לידם בעצמו אז שלפחות ישתוק".

הקלוניז אינם הזוג ההוליוודי היחיד שמעדיף לחיות במבצר ולא להתחכך במי שאין לו יאכטה או מטוס פרטי אבל משהו בהם מצית שנאה עמוקה במיוחד. גולשים יוצאים נגדם גם על כך שהם מנהלים חיי ראוותנות בכל הזדמנות ובקושי שהו חודש עם התינוקות וכבר "נזקקו לחופש". הגולשים הגיבו "ממש מסכנים, הלב יוצא אליהם" ו-"בלתי אפשרי לדמיין את שני הנרקיסיסטים האלה מגדלים תינוקות".

אמל בהריון עם ג'ורג'

אבל מה שיותר יעניין את חובבי הקונספירציות היא "תיאוריית האם הפונדקאית". אינספור גולשים בטוחים שהשחקן ועורכת הדין לזכויות אזרח זייפו את ההריון ולכאורה נעזרו באם פונדקאית, אותה הם מסתירים מהציבור. מילא אם רק גולש אחד היה יורה את הספקולציה הזו לאוויר הווירטואלי אבל ניתן להיתקל בהרבה מאוד אנשים שמרגישים ככה. אומרים שאין עשן בלי אש אבל על מה הם מסתמכים ומה בדיוק עורר את חשדם?

אמל בהריון

טענתם הבולטת היא שההריון של אמל תועד מעט מדי פעמים בתקשורת. בעולם בו צלמי פפראצי משיגים כל תמונה שהם רוצים, תמוהה העובדה שהם הצליחו לתעד אותה רק כשהייתה לה בטן קטנה יחסית. גולשים רבים תוהים בקול איך יכול להיות שהיא לא צולמה מספר חודשים לפני הלידה וכיצד סלבריטאית-על, שנכנסת ויוצאת מבתי משפט חדשות לבקרים, נעלמה מהרדאר? בכל זאת, היא מתגוררת בבריטניה, בירת הצהובונים וצלמי הפפראצי החרוצים ולא בקמבודיה.

אמל בהריון שחור

הם ניתחו גם את התמונות לאחר ההריון ושם רואים שאמנם היא העלתה קצת במשקל אבל לא מספיק כדי לשכנע אותם שהיא סוחבת עליה שאריות מההריון (ולא קילו או שניים מלאכול קצת יותר). עד כה לא פורסמו כתבות על "תיאוריית האם הפונדקאית" והדיון נותר בקרב הגולשים בלבד. אם אכן יתברר בבוא היום שטענתם נכונה עוד יכנו את הסיפור "פרשת סרוגייט". רק בלי הפוליצר.

חלק מהתגובות:

תגובה על קלוני

תגובה על קלוני

תגובות קלוניז

תגובה להריון קלוניז

תגובה על קלוני

תגובה על פונדקאית

 

 

 

 

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה